hakan çalhanoğlu - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3-5 maç değil senelerdir kötü ve kimse sesini bile çıkarmıyor. Üst üste bu kadar kötü oynayıp maça çıkan birini hatırlamıyorum milli takımda.

Kendisini severdim ama gerçekten Milli Takımda çok kötü. Kulüp bazında gösterdiği performansın yarısını bile gösteremiyor.

Kaptanlığı da hak ettiğini de düşünmüyorum açıkçası. İşler iyi gitmezse Montella'nın altını oyacak ilk isimlerden biri.

34 yaşında falan GS'ye gelip son vurgununu yapma düşüncen varsa eğer, sakın ha. Istemiyoruz seni burada asla.

Şu adam kadar futbol kamuoyunu bölen adam hatırlamıyorum. MT ve kulüp takımı arasındaki taktik farklardan mıdır bilmiyorum ama normal değil.

oynadığı maç: 7
maç başı dk: 82
maç başı gol: 0
maç başı asist: 0
maç başı isabetli şut: 0,1
tehlikeli atak oluşturma: 3
maç başı top kaybı: 14,4
maç başı faul alma: 0,6

kaynak: sofa score.

Nam-ı diğer hakan balonoğlu berbat bi topçu

Tam bir tıraş.

Kaptanlığı bundan alıp Kerem'e, formasını da Arda'ya verirsek, tam süper olacak.

Gitsin Inter'de 65 metreden gol atsın, bizde kız gibi oynuyor.

Hakan doğru 10 numaraydı , takım yanlıştı.
1697442633967.png

Maç sonunda bu arkadaşın modunu yükseltmeye çalışıyordu bide Cenk falan. Odak noktamızı dağıtıp seyirciyi ikilemde bırakıp bölecekse çok ısrar edilmemeli.
İyi oyuncu milli takımda eleştirilsede her maç oynayacak diye bir mecburiyet yok.

Şampiyonlar Ligi'nde bu haftanın takımına seçilmiş..
F9YaqRJXYAAPwZi

Üst Alt