Hakan Şükür İsyan Etti


[h=1]Hakan Şükür isyan etti[/h][h=2]Galatasaray'ın efsane futbolcu Hakan Şükür, transfer edilen futbolculara havaalanlarında yapılan karşılamalardan şikayetçi. Şükür, twitter'dan yapMELO KONUSU TARTIŞMA YARATMIŞTIGalatasaray'da transferi yılan hikayesine dönen Felipe Melo, bugün İstanbul'a geldi. Oyuncu gelmeden önce twitter'da taraftarlar arasında "Karşılaşamaya gidelim - gitmeyelim" tartışması yaşandı.KRASIC'İ DE YÜZLERCE KİŞİ KARŞILADIFenerbahçe'nin Juventus'tan transfer ettiği Sırp yıldız Milos Krasic de İstanbul'a geldiğinde yüzlerce Fenerbahçe taraftarı Atatürk Havaalanı'na giderek oyuncuyu karşılaşmıştı.tığı açıklamalarla adeta isyan etti.

[/h]
spacer.gif


Türk futbolu ve Galatasaray'ın efsane futbolcularından olan, şimdilerde de AKP İstanbul Milletvekilliği yapan Hakan Şükür, twitter'da açıklamalar yaptı.Şükür, taraftar gruplarının yapılan yeni transferlere havaalanlarında yaptığı karşılaşamalara tepki gösterdi.İşte o tweetler...17574998.jpg


 
Şükür'den 'Melo tepkisi!'Türk futbolunun efsane futbolcusu AK Parti Milletvekili Hakan Şükür'den Melo tepkisi!

766622_detay.jpg

Hakan Şükür, Galatasaray'ın 1 sezon daha kiraladığı Felipe Melo'nun İstanbul Atatürk Havalimanı'nda sarı-kırmızılı taraftarlar tarafından karşılanmasına tepki gösterdi.

Hakan Şükür, Twitter'da "Çok değerli arkadaşlar, milyonlarca Euro verdiğimiz oyuncuları limanlarda karşılamak beni çok üzüyor. Futbolculara tabii ki hakettıği değeri stadyumlarda verelim ama bu karşılamalar hoş olmuyor. Aslolan ülkemiz ve camialardır" diye yazdı.
 
Cevap: Hakan Şükür İsyan EttiO kadar parayı cebe indirden milletvekillerinin de bir işe yaramaması beni üzüyor.
 
Cevap: Hakan Şükür İsyan EttiSen önce tescilleşen şikeler hakkında ağırlığını bi koy,iki satır birşeyler söyle.Ama yok sen konuşmak için bi yerlerden izin alman gerekli yoksa kendi başına cıkıp tepki gösterecek yürekliliğe sahip değilsin
coffee.gif
 
Cevap: Hakan Şükür İsyan EttiKral boş işler bunlar uğraşma şu vekil arkadaşlarınızı toplayın vatan hainlerini nasıl temizleriz diye konuşun :mad:
 
Cevap: Hakan Şükür İsyan EttiŞu lafları diyen biri bide şöyle düşünebilmeli

Bana verilen oyların karşılığını halka geri verebiliyormuyum?

Şİke sürecinde çıkıp tel bir kelam edebildinmi Hakan Şükür?

Bostan korkuluğu olarak mı seçldin o mevkiye,Bugüne kadar ayda 10 milyarı hakedecek kadar nasıl bir iş yaptın?
 
Cevap: Hakan Şükür İsyan Ettikapalı kutu olan futbolcular için bence de haklısın Kral ama Melo kendini kanıtladı herkese sevdirdi kendini onun için gayet normal ;)
 
Cevap: Hakan Şükür İsyan Etticok konusma isine bak milletvekili misin spor yazari misin

Sen kimsin ki bizim efsanemiz hakkında hem de bizim forumumuzda haddini aşan bu terbiyesiz yorumu yapıyorsun. İki kuruş değeri olmayan, Hakan Şükür'ün bu ülkeye verdiği katkının milyonda birini vermemiş insanlar burda saçmalıyorlar ve buna izin veriliyor.Hadi sen kendi kuş forumuna, hadi...
 
Cevap: Hakan Şükür İsyan EttiSen kimsin ki bizim efsanemiz hakkında hem de bizim forumumuzda haddini aşan bu terbiyesiz yorumu yapıyorsun. İki kuruş değeri olmayan, Hakan Şükür'ün bu ülkeye verdiği katkının milyonda birini vermemiş insanlar burda saçmalıyorlar ve buna izin veriliyor.Hadi sen kendi kuş forumuna, hadi...Önüne gelene kuş demeyi bırakın artık. Farklı bir yorum yapıldığında sizin de böyle cevap vermek haddinize değil bence.
 
Üst Alt