Hakan Şükür ve Arif Erdem Dahil 2750 Kişi Üyelikten Düşürüldü! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür ve Arif Erdem Dahil 2750 Kişi Üyelikten Düşürüldü!

GSARAY sevgisi bizde herşeyden üstün..
17 yıldır bizahiti akpartili ve reisçi olsamda GSARAYa karşı alınacak cephede bir dakika bile kalmam..7 yaşımdan beri en mutlu anlarımın resmidir GSARAY..

Madem üyelikten atıcaktın
Niye gk oylamaya sundun
Nasıl bir oyun oynanıyor GS üzerinden

Üyeler için bakın bunlar terörist sever, bunlar fetöcü imajı ile üyelik sisteminin değiştrilip kulube kayyum atanması.
Değeri biçilemeyen bir ada sürekli gelir kapısının olduğu bir taraftar profili var. Birilerine ayrıyetten oyuncak lazım

Haklı yalnız bunun hesabını yapmış olmamaları bana da pek mantıklı gelmiyor yani oylamaya çıkarılırken lan ihraç engellenirse başımıza dert alırız diye düşünmemiş olamazlar bence 3 yaşında çocuk biliyor bunu. Kesinlikle bir oyun oynanıyor. Engelleniş, ardından okunan İzmir marşı, daha sonra Erdoğan'ın bilerek ve isteyerek yuhalatılması.

Geçmiş olsun. Bir yönetim yaptığı her işi ama her işi eline yüzüne mi bulaştırır. Ben demiştim inşallah bu ihracı yerler diye ama maalesef ki yememiş gözüküyorlar. 10 sene uğraşacağız. 10 sene boyunca baya sıkıntı çekeceğiz.

Nasıl TFF'ye tüpçüyü atadıysa bizim başımıza da Apo yu atayacak.

Apo nun durduk yere kendiliğinden ben başkanlığa önümüzdeki seçimde adayım diyebilecek durumu yok bence. Biri yüreklendirdi Apo yu, aday ol arkandayız diye.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Rezillik diz boyu. Galatasaray, genel kurulun ya da üst makamın değildir! Galatasaray Galatasaraylı'larındır! Tek çıkış yolu kulübü taraftara açmak... Bırakın taraftar doğru yolu buldurur.

Her olayda olduğu gibi bu olaydada acısını taraftara çektirecekler. İnsanların bir futbol, galatsaray sevdası vardı onuda ellerinden alıyorlar/alacaklar. Yazık.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

A.Albayrak yeni başkan olarak h. olsun.
Genel kurulun değerini bilmediği Galatasaraydaki potansiyeli keşfedenler şimdi onu ele geçirmeye çalılşıyorlar. Bu kulübe ya kayyum atanır ya da elden çıkarılır. borsada işlem gören şirketler 5 yıl arka arkaya zarar ederse kayyum atanabiliyor. 2013 sonrasında geçerliydi sanırım bu durum. 2 yıla kar elde edilmezse zaten resmi olarak kayyjm ataması yapılması için herhangi bir engel yok.

Su Gs Gslilerindir populizmini birakalim artik . Seyircisiz bir klup adeta hictir ! Fakat tum derneklerde oldugu gibi klup derneklerinde de karari genel kurullar verir ,yanlis verirlerse de ceremesini cekerler

Diger yandan hakan arif konusu oyle bir mesele ki, oradaki insanlarin bir kismi feto meto nedir hepsi kurgu diye inaniyorlar fakat sunu atladilar , hakan kurgu vs diye inansa ve tr ye gelmese bile aciklamalari ile bazi seyleri netlestirebilirdi

gercekten kripto bir adam demek ki bu .. Diger yandan hukumetin de ve bu rok ,cem kucuk gibilerin de uzerlerine vazifeymis gibi cadi avina cikmalari baydi artik her ortamda , kraldan cok kralci tavirlar filan

neden oylamaya sunuldu deniyor , cok basit ,tuzuk bunu mecbur kiliyor da ondan , o kadar spor programinda bosu bosuna yonetime giydiriliyor bu husus ozelinde ,dun yine ihrac ettiler ama yine tuzuge gore genel kurula getirmek zorundalar

Su Gs Gslilerindir populizmini birakalim artik . Seyircisiz bir klup adeta hictir ! Fakat tum derneklerde oldugu gibi klup derneklerinde de karari genel kurullar verir ,yanlis verirlerse de ceremesini cekerler

Diger yandan hakan arif konusu oyle bir mesele ki, oradaki insanlarin bir kismi feto meto nedir hepsi kurgu diye inaniyorlar fakat sunu atladilar , hakan kurgu vs diye inansa ve tr ye gelmese bile aciklamalari ile bazi seyleri netlestirebilirdi

gercekten kripto bir adam demek ki bu .. Diger yandan hukumetin de ve bu rok ,cem kucuk gibilerin de uzerlerine vazifeymis gibi cadi avina cikmalari baydi artik her ortamda , kraldan cok kralci tavirlar filan

neden oylamaya sunuldu deniyor , cok basit ,tuzuk bunu mecbur kiliyor da ondan , o kadar spor programinda bosu bosuna yonetime giydiriliyor bu husus ozelinde ,dun yine ihrac ettiler ama yine tuzuge gore genel kurula getirmek zorundalar

Bu aralar fena yorumlar yapmıyorsun Sinan

-Tapatalk-

Bu aralar fena yorumlar yapmıyorsun Sinan

-Tapatalk-

Benim kendi cozemedigim konulardaki yorumlarim fena degildir ama bildigim mevzularla ilgili tepeden ve ukala konusmalarim oldugu icin antipatik geliyorum zaman zaman , bunun da sebebi biliyor ve emin oldugum bazi mevzularin hic alakasi olmayan veya yalan yanlis bilgilerle tartisilmasina karsi reaksiyonum

hakan olayini cozemiyorum , arif bir derece ,korktu kacti hapisten

ama hakan olayi enteresan . Yani bu adam bunca sene sadece cemaati seven bir saban modunda gelmiyor bana

insallah korkup kacmistir basitligindedir ,aksi takdirde cok derin yerlere gider bu adamin tr deki varligi

ben insallah koru korune fetoyu seven bir cahildir diyorum ,cunku diger olasilik bundan kat be kat kotu

Üst Alt