Hakan Şükür ve Arif Erdem Dahil 2750 Kişi Üyelikten Düşürüldü! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür ve Arif Erdem Dahil 2750 Kişi Üyelikten Düşürüldü!

Mesut Karaarslan: "Birilerine yaranmak uğruna 2.700 üyeyi atan Sicil Kurulu'nda daha fazla görev almayacağım. Görevimden istifa ediyorum."

sular durulmuş , yönetim bence doğru bir hamle yaptı .Şu sıra hükümetle arayı açmanın manası yok.

Bakan Çağatay Kılıç, şu değerlendirmede bulundu:

[FONT=&quot]"Galatasaray Genel Kurulu'nun Cumartesi günü aldığı karar zaten doğru bir karar değildi. Genel Kurul'da ibra kararından sonra çok detaya girmemekle beraber aslında Galatasaray Genel Kurulu'nun değil orada kalan bir takım neden orada oldukları belli olmayan kişilerin aldığı bir karardı. Bu karar Galatasaray camiasında ve kamuoyunda tepkiye neden oldu. Zaten Genel Kurul'da ihraca hayır diyenler bunu camiaya anlatamazlardı. Dolayısıyla Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu, bence gereken kararı alıp doğru işi yapmıştır. Çünkü milletimize memleketimize devletimize ihanet edenlerle beraber olduklarını dile getirp de söyleyenler ülkeden firar edenler kulüplerimizde eski bir takım kadim yapılarımızda işleri yoktur."[/FONT]

[FONT=&quot]Bakan Çağatay Kılıç, futbol camiasının FETÖ ile mücadelesi konusunda gerekeni yaptığını da dile getirerken, "Böyle arada sırada kazalar oluyor. Cumartesi günü yaşanan olayda da görüldü. Bu taşınamaz, kabul edilemez, bu ülkenin hiçbir kurumunun, kulübünün kabul edemeyeceği bir şey olduğu da hemen ertesinde alınan bu karar doğrultusunda ortaya çıktı" diye konuştu.[/FONT]

Recep Tayyip Erdoğan: "Hakan Şükür ve Arif Erdem'in, aidat yüzünden atılmasını hafif buluyorum. Geçiştirmişler gibi görüyorum."

C78c419WkAAG2xT.jpg

Son düzenleme:
6 yıl tapu vermediler stadyumun yuhalandı diye.

Şimdi hem yuhalandı hem de bu karar iktidarda olduğu sürece şampiyon yapmazlar.

Yönetimleri tayin edip zayıf yönetimler gelir hep. Sahada iyi gitsek doğrar hemen bir hakem bu sene ki gibi.

Ali Koç ile Fenerbahçe 2-3 sene götürecek zaten. İyice batıracaklar bizi.

erdogan-haberturk-son.jpg

Show TV-Habertürk TV ortak yayınında gelen soru üzerine “Sadece aidata dayalı bir olay olarak değerlendirilmesi bana hafif gelir” diyen Erdoğan, şöyle devam etti: “Çünkü bu kişiler şu anda Türkiye’den kaçmış mıdır, kaçmıştır. Niye kaçmıştır? Demek ki FETÖ ile ilişkili oldukları belgeler var. Ve bunu bildikleri için de bunlara Türkiye’den kaçma yolunu uygun bulmuşlardır. Bundan daha güzel delil olur mu? Suçlu değilsen kaçma. Burada olanlar var şu anda. Yargılanırsın mahkeme kararını verir. Hüküm giyersen girersin, yatarsın aslanlar gibi, burası senin vatanın. Ama bunlar Türkiye’yi vatan olarak telakki etmeyenler. Bunların hakkında konuşulanlar var. Benim konuşmam doğru olmaz. Bunlar var ki kaçıp gitmişler.”

‘Şu andaki süreci geçiştirme’

Galatasaray yönetiminin bu kararının ‘süreci geçiştirme’ anlamı taşıdığını savunan cumhurbaşkanı, şunları söyledi: “Doğrusu aidata bağlı olarak alınmasını hafif buluyorum. Aidat artı FETÖ bağlantısıdır. En kötü ihtimalle yargılandıkları yerden bilgi ister ve kararını verirdi. Çok daha asil bir duruş olurdu. Şu andaki, süreci geçiştirme anlamındadır. Salonda olan şeyler falan da ayrıca çirkin yaklaşımlardır. Temenni ederim ki Galatasaray yönetimi eksik kalan kısmını da geçiştirmiş olur. Bu iki kişinin duruşları yeni değil, daha da farklı şeyleri var. Atılan beş kişinin beşi de içeride.”

Böyle bir şey var mı? Hakan Şükür ü atmıyorsun ardından izmir marşı! İzmir marşı ne Hakan Şükür ne! Oldu olacak çav bella söyleseydiniz.

Üst Alt