Hakan Yılmaz'ı Kaybettik | Başımız Sağolsun - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Yılmaz'ı Kaybettik | Başımız Sağolsun

Cevap: Hakan Yılmaz'ı Kaybettik | Başımız Sağolsun

Ya gorunce cok sok oldum :( :( kendisiyle fazla konusamadim ama hayata her zaman pozitif bakan birisiydi ahh Hakan :(

Allah rahmet eylesin ailesine sabir diliyorum.

Allah Rahmet Eylesin :( Forumda çok gözüme çarpan üyelerdendi , pozitif insan olduğu kesin . Allah o pozitifliğini Mekanını Cennet olarak ödüllendirir umarım. Kalbimizdesin.

Yemin ederim facede gördüğümde yaş aktı gözümden ya ilk facede gördm :S Çok iyi bi insandı ya.

Mekanın Cennet olsun, 'damdaki deli'.

damdaki-deli_20167.jpg

Bi insan hiç görmediği bi insanı bu kadar sevebilir. Hayat dolu , müthiş bi adamdı. Hiç bi isteğimi , dileğimi kırmazdı. Hakkını helal etsin. Hakikaten çok çok çok üzüldüm. İşlerim olmasa son yolculuğuna da gelebilirdim. Affetsin.

Tekrar başımız sağolsun.

Gerçekten mi? :S Hep fıkra başlığında görürdüm kendisini, Allah rahmet eylesin. Şok oldum.

Face'te gördüm şimdi.Rüya görüyom sandım.Şoktayım hala.Allah rahmet eylesin.GSC için son acı olur umarım.Bir daha böyle başlık görmek istemiyorum

Okuduklarıma göre, hayat'a pozitif bakan bir arkadaşımızı kaybetmişiz.Allah rahmet eylesin.Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum.Cümlemizin başı sağolsun.

Mekanı cennet olsun Ailesine ve bize Allahtan sabır diliyorum Hayat gercekten cok garip

Kendisini tanımasam bile çok üzüldüm. Bu saatte böyle bir habere hazırlıklı değildim sanırım onunda büyük etkisi oldu. Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Off ya. Allah yanına sevelerini erken alırmış. Hakan hayat dolu dostumuzdu. İnşallah mekanı cennet olur. Allah rahmet eylesin.

hikaye mi? talihsiz bir kazanın ardından önce geçici felç sonra daha talihsiz bir kazanın ardından kalıcı felç,

yıllar süren tedaviler, başka ülkede başka şehirde, başka dillerde, sayısız ameliyatlar, huzursuz geceler.

Böyle yazmışlar hastalığı ile ilgili az çok..Allah rahmet eylesin..

Forumda sürekli rastlardım ona. Çok eğlenceli, hayat dolu bir insandı.

Mekanı cennet olsun.

Kendisini hiç tanımamama rağmen gerçekten derin bir üzüntü içindeyim. Mesajları tek tek okudum,gerçekten içim parçalandı. Hayat böyle işte,Her ölüm erkendir derler ya.

Allah yakınlarına sabır versin,mekanını cennet eylesin.

Fatihalarınızı eksik etmeyin dostlar.

Üst Alt