Hakan Yılmaz'ı Kaybettik | Başımız Sağolsun - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Yılmaz'ı Kaybettik | Başımız Sağolsun

Cevap: Hakan Yılmaz'ı Kaybettik | Başımız Sağolsun

Ölüm haberleri beni oldum olası hep sarsmıştır. Kendisini tanımam etmem ama fotoğrafını görünce yaşama herşeye karşın tutunan, pes etmeyen birisi gibi bir izlenim uyandırdı bende.. Allah rahmet eylesin ailesine de bolca sabır versin...

Şok oldum, ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Daha dün gibiydi forumda ve msnde geçen sohbetlerimiz. Tüm olumsuzluklara rağmen hayata her zaman pozitif bakıyordu.

Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun. Seni unutmayacağız...

19474_1312929353497_1538576643_30811830_3230404_n.jpg

Allah rahmet eylesin. Sevenlerinin başı sağolsun. Şu kardeşimize bile mutluluğu çok gören takımımızada Allah Hidayet versin.

:(

Çok üzücü..Mekanı cennet olsun,Allah rahmet eylesin.

Her nefis ölümü tadacaktır. Sizi bir imtihan olarak kötülük ve iyilikle deneyeceğiz. Hepiniz de sonunda bize döndürüleceksiniz. ENBİYA/35

Allah Günahlarını Tahsilatını Af Eylesin...

Ölümden İbret alın.

Hepimizin başı sağolsun...

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...

Ohaaaa. Bu arkadaşı tanımıyorum ama, forumda yeni üye olduğum zamanlarda yazılarını görüyordum. Gerçekten şoktayım şuan. Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. :(

Haberi okuduğum anda çok derinden bir üzüntü ve büyük bir şok yaşadım.İnanamıyorum.Birçok güzel anımız var kendisiyle.Hem bireysel sohbetler hemde forumdaki güzel dakikalar.Bu kadar erken nereye Abi?Galatasaraylılar ölür,Galatasaraylılık ölmez Abi.Mekanın cennet olsun güzel insan.

Üst Alt