GSC Anket - Hakem Olsanız İstanbulspor'un Tartışmalı Pozisyonuna Penaltı Çalar mısınız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Hakem Olsanız İstanbulspor'un Tartışmalı Pozisyonuna Penaltı Çalar mısınız?

Hakem Olsanız İstanbulspor'un Tartışmalı Pozisyonuna Penaltı Çalar mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    97
Ortadayım. Ama VAR hakemi olsam izleme tavsiyesinde bulunurdum. İlk izlediğimde penaltı dedim. Daha dikkatli bakınca penaltı da ağır mı olur diye düşündüm.

Bu nedir abi anlamadim ben var kullaniliyor faul olsa elbet verirlerdi

Biri hakem dover
Biri sahadan cekilir
Bu siddetle bu lig nasil bitecek

Kamera açısı kolu yapıştıryor, normalde yüzüne darbe alan kişi refleks olarak dizini tutmaz, yüzünü tutar daha hassas bölge olduğu için. Altta zaten bir şey yok. Pozisyonda da İstanbullu oyuncu 4 kişiyi geçip birazda kontrolsüz daldı ceza sahasına, duvara çarptı. İstanbul'un tepkisi aslında doğrudan rakibi olduğu Alanya maçinda 90.dakikada tatışmalı bir penaltı ile yenilmesi nedeniyle, orada psikolojik olarak düştüler.

Hakem ben olsam penaltı çalmazdım ama vardan uyarı gelseydi gidip izler verirdim. Defans oyuncusunu topa teması yok, hücum oyuncusuna nizami olmayan bir şarjı, şiddetli teması var. Kolunu da futbol oyun kuralları dışında rakibinin yüzüne doğru sallıyor.

Bu varin proseduru cok sacma acilen degismeli macin kaderini etkileyen herseye karismali yada kaldirilmali

Yanlis korner veriliyor donup gol oluyor kornere karismaz

Yanlis saridan adam atiliyor sariya karismaz

Birde uydurma hakemin gorus acisindaysa net goruyorsa karismiyormus

Ya mac 1-1 tartismali pozisyon penalti veya degil faul veya degil cagir gelsin baksin vermeyecekse yine vermesin en cok 2 dk kaybedersin

Var macin skorunu direk etkileyen tacada kornerede sariyada herseye karismali yoksa hic uygulanmasin ofsayt icinmi geldi

Daha basiti hakemin kolundaki saati azicik buyuk ekranli takin ordan baksin kenara bile gelip zamab kaybetmesin

Üst Alt