GSC Anket - Hakem Olsanız İstanbulspor'un Tartışmalı Pozisyonuna Penaltı Çalar mısınız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Hakem Olsanız İstanbulspor'un Tartışmalı Pozisyonuna Penaltı Çalar mısınız?

Hakem Olsanız İstanbulspor'un Tartışmalı Pozisyonuna Penaltı Çalar mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    97
Penalti veya degil, pozisyon gri. Net falan degil. Ben baktim bircok acidan, ben vermem. Baskasi verebilir.

Durum boyle bir pozisyon icin mactan cekilme karari almanin sacmaligi. Tabii olay bence planli, amac kaos cikarmak.

Kardeşim ne penaltısı ya. İtalyanlar, İngilizler bizim ligdeki penaltıları, faulleri, iptal edilen golleri görseler götleriyle gülerler. Şu penaltıysa her maç 10 penaltıyla bitmeli.

Pozisyon bariz bariz net değil. Gri denebilir. Bu kadar yangın yapacak bir durum yok. Neler gördü bu gözler. Yanlış pozisyon için çekmiş takımını.

Yüzde 99 penaltı, herkes ayağa bakıyor ama kolla şiddetli faul var, faulse o halde penaltıdır.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ayakta zaten bir şey yok niye ayağa bakalım. Sacha Boey her maç bu elleri kullanıyor. O zaman her hareketine faul çalınsın Boey'in.

Bu ülkedeki hakem algısı korkunç durumda.

Pozisyon temiz bu arada atak yapan futbolcu dengesiz bir biçimde çalım ataya çalışıyor önüde adam olunca da duvara tosluyor.
Burada bakılacaklar.
1- Trabzonlu oyuncu istanbuluyu mu engelliyor topa mı müdahale yapıyor. Benim gördüğüm topa müdahale var ve zaten yön değiştiriyor.
2- Trabzonlu oyuncu rakibe aşırı bir deşarj uyguluyor mu. Amaç indireyim mi yani? Vücut diline bakarsanız çarpmamak için geri çekiyor kendini.
3- Toptan sonra rakibin ayağına basma vurma var mı. Yok.

İstanbullular hikayeden olay çıkarmasın. Burada faul bile yok rakip çalım atarken dengeyi kaybediyor karşısına Trabzonsporlu çıkınca da dengesiz vücuduyla yine çalım atmaya çalışıyor ve başarısız oluyor.

Ha el konusunda da takdir hakkını kullanmak gerekiyor. Orada refleks ile mi hareket etti bunu da bilmek lazım.
Başakşehir kupa maçında alanen arkadan itilen icardiye penaltı çalamayanlar vardı bu kadar olay olmadı.

Pozisyon temiz bu arada atak yapan futbolcu dengesiz bir biçimde çalım ataya çalışıyor önüde adam olunca da duvara tosluyor.
Burada bakılacaklar.
1- Trabzonlu oyuncu istanbuluyu mu engelliyor topa mı müdahale yapıyor. Benim gördüğüm topa müdahale var ve zaten yön değiştiriyor.
2- Trabzonlu oyuncu rakibe aşırı bir deşarj uyguluyor mu. Amaç indireyim mi yani? Vücut diline bakarsanız çarpmamak için geri çekiyor kendini.
3- Toptan sonra rakibin ayağına basma vurma var mı. Yok.

İstanbullular hikayeden olay çıkarmasın. Burada faul bile yok rakip çalım atarken dengeyi kaybediyor karşısına Trabzonsporlu çıkınca da dengesiz vücuduyla yine çalım atmaya çalışıyor ve başarısız oluyor.
Hiç bir şey yok abi oyna devam. Okyanusta pire aramaktan başka bir şey değil.

Sahadan çekilme en çok Fenerbahçe-Karagümrük maçındaki pozisyon için gündeme gelebilirdi.

Adam ztn düşmeye meyilli hamle yapıyor ne penaltısı abi. Ayaklarda da birşey yok. Çoğu zaman foul bile calinmiyor bu pozisyonlara

Ben olayları 1 saat önce falan öğrendim, pozisyon denk geldi X’te. Önce Visca’ya attığı çalım sırasında faul aradım. Orada darbe var heralde dedim. Onun da tek açısı vardı o görüntüde, anlayamadım ama o da temiz heralde.

Ceza sahası içindekinde hiç bir şey yok.

Bütün tepkiyi hakemlere yönlendiriyorlar. Erdem başkanın dediği gibi kan dökülmeye doğru gidiyor. Alt liglerde hakemlerin işi zordu şimdi daha zor oldu. Bi manyak maç sonu filan hakeme sıkar

Erman ve bünyamin penaltı diyor triodakiler penaltı yok diyor enterasan

2201117SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bal gibi penaltı bize olsa hakemin anası ağlamıştı. Hatta burada çoğu kişi yönetim takımı sahadan niye çekmedi diye fırça atardı. Yalnız İstanbul'un sahadan çekilmesi çok yanlış bir hareket kesinlikle ağır ceza verilmeli.

Fikrimi degistirdim trabzonlu oyuncu kontrolsuz gelip topa dokunmadan oyuncuya koluyla vuruyor dunyanin her liginde penalti ve sari kart

Mendy sanırım eleman, kolu rakibin yüzüne geliyor.

videonun hemen başına odaklanın, ve mendynin koluna bakın.

doğal bir hamle değil bence o

City'nin başına gelen süper ligden bir takımım başına gelseydi ne olurdu acaba

2201117SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt