Üye Görüşü - Hakemler, Fenerbahçe'ye Penaltılarla Yardım Ediyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Hakemler, Fenerbahçe'ye Penaltılarla Yardım Ediyor!

Ben bu sezonun Galatasaraya ve Fenerbahceye verilen Penaltilari Analiz ettim. Galatasaray ve Fenerbahce gerideyeken veya son Dakikalarda verilen Penaltilari baz aldim. Sonuc cok Sasirtici.

Fenerbahce

11. Hafta
Fenerbahce 2-3 Trabzonspor

Fenerbahce 0-3 gerideyken
iki tane Tadic Penaltisi ile maca ortak etmeye cailstirdilar

13. Hafta

Fenerbahce 2-1 Karagümrük
Fenerbahce gerideyken 48 Dakika Tadic ile 1-1 yakaladilar.

17. Hafta

Kayserispor 3-4 Fenerbahce

Mac 3-3, Dakika 80* Batshuayin atigi penalti ile maci kazandilar.

22. Hafta

Basaksehir 0-1 Fenerbahce

ilk yarida Basaksehire kirmizi kart verildi. 2. Yarida bir kirmizi daha ve 90.+4 Fenerbahce Batshuayi ile Penalti golü ile Galibiyeti aldi.

25. Hafta

Fenerbahce 2-2 Alanya

Fenerbahce 49* Dakikada 0-1 gerideyken Tadicin attigi Penalti ile beraberi yakaladi.

27. Hafta

Fenerbahce 2-1 Kasimpasa

Fenerbahce 90+6 adigi penalti ile Batshuayi golu atti Fener maci kazandi.

Gelelim Galatasaraya:

20. Hafta

Galatasaray 2-1 Kayserispor

Dakika 86 Penalti ile Galatasaray maci kazandi.

Bu kesinlikle tesadüf olamaz, resmen Fenerbahce Sampiyonluk iddasini sürdürmek icin Fenerbahceyi Penaltilarla yardim ediyorlar.

Görüsünüz?

Gscimbom Twitter Admini bunu Twitterde paylasilmali.

abi zaten belli değil mi bazı şeyler.

fener bjk tarzı ligden kopmuş olsa 2inciilik garantileyerek bizde 15 puan falan geride olsa şu an yani - tüm harcanan paralarla ali koç yerden yere vrulur - Yarışta tutuluyorki taraftar maça gitsin, yönetimi topa tutmasın , kimse trasnfer giderlerini konuşmasın vs vs vs.

bjk mesela - hem berbatlar - hem bitikler - hem kopukalr - 40 M EU ya yakın toplam yaz+kış trasnfer yaptılar - başarısızlığa bak . 1.32 Milyar TL yapar sadece futbola döktükleri boş para. Fenerde u göze çarpmıyor çünkü yarışta tutuldular.
diğer konuda cevabımı vermiş idim.

Bir kismini satin almislar Erkan gibi. Digerlerini de korkutmuslar, ev adreslerine kadar carsaf carsaf yayinliyor Fb taraftarlari. Bir cesur savci el atsa neler cikacak neler.

Inceleme baslatilmasi lazim. Turkiye'de hak hukuk yok maalesef. Futbol diye birsey kalmadi. Fenerbahce bir spor klubu degil, bir orgut haline gelmistir. Hertarafa kendi adamlarini yerlestirmisler. Bence cok tehlikeli bir durum!

VAR

Tolga Özkalfa/Cem Satman

Erkan Engin
Emre Malok
Alper Ulusoy
Özgür Yankaya
Mustafa İlker Coşkun
Onur Özütoprak
Bülent Birincioğlu

Orta Hakem

Arda Kardeşler
Zorbay Küçük

bir çok isim daha yazılabilir fakat,

arda kardeşler
zorbay küçük

erkan engin
emre malok
mustafa öğretmenoğlu

şu 5 hakem olmasa bildiğin 12 puan falan öndeydik bence.

Bayern münich gibi arayı açmamızdan çok korkuyorlar çünkü yönetimi genel olarak başarılı bulsamda orta saha almayarak bu dominasyonu sağlama yolunda risk aldığını düşünüyorum torreiraya bişey olsa şampiyonluk ihtimali çok fazla düşer

Üst Alt