Üye Görüşü - Hakemler, Fenerbahçe'ye Penaltılarla Yardım Ediyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Hakemler, Fenerbahçe'ye Penaltılarla Yardım Ediyor!

Tam açıklamıyor bu cümle.
Hakemler, Fenerbahçe'ye ne gerekiyorsa onu sağlıyor.

Süreyse süre veriyor, rakibin eksik kalması gerekiyorsa eksik bırakıyor, gol lazımsa penaltı veriyor, averaj lazımsa yeni bir penaltı yeni bir kart ya da ekstra uzatma vs. veriyor.

Fenerbahçe'ye ne lazımsa
anında ne lazımsa.

Hayatımın nefret anlamında en üst noktasında , kirli bir topluluk var, ismide fb. İliğimle kemiğimle hatta tüm varlığımla nefret ediyorum bunlardan. Bunlar bu toplumun maalesef kanserli hücresi gibiler, Allah onlara yaptıklarının bin beterini yaşatsın inşallah

Bu konuya gerçekten gerek varmi. 70 maçta 57 penalti ile dünya rekoru kıran bir camia var. Söylenecek söz. Gösterecek görüntüye ne gerek var. Sayı orda işte. Dunya rekoru...

GIU_FdqXoAE3jAj

Bunların iç saha maçlarına bilerek acemi hakemleri veriyorlar.. Son 3 maçta kadir sağlam,cihan aydın gibi baskıdan etkilenecek hakemleri veriyorlar..

Tamam hemen hepsi kötü ama halil umut meler gibi bir hakem yönetseydi şu son 3 iç saha maçını da kazanamazlardi..O kadar güzel kurmuşlar ki duzeni

Üst Alt