GSC Anket - Hakim Ziyech ile Yollar Ayrılmalı mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Hakim Ziyech ile Yollar Ayrılmalı mı?

Hakim Ziyech ile Yollar Ayrılmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Erden Timur'un yerinde olsa karşısına geçip, blöf yapıyorsun gitmek istemiyorsun derdim.

Neden gitmesine izin verelim ki? Opsiyonu kullanalım ve bizimle oynamaya devam etmesi için onu kandıralım.

ben kolay kolay vazgeçemiyorum ya. adam harbi bayağı yetenekli. basında çıkan haberler uydurmasyon olabilir. olmaya da bilir.

kısacası, eğer mental olarak "aidiyet" konusunda bir sıkıntısı yoksa devam edilmeli derim.
ancak bir isteksizlik sözkonusu ise kesinlikle yollar ayrılmalı.

yani oyuncunun teknik özelliklerinden ziyade mental durumu ve motivasyonu çok önemli bu kararı vermek için.

anadolu takımlarına karşı özellikle bug gibi ouncu. uzaktan şutu, driplingi, ara pasları falan tartışılır konular değil zaten. yaşı da gayet iyi. hagi'nin gs'a geldiği yaştan genç.

ya bu kararı en doğru verecek teknik ekip ve transferden sorumlu yöneticimiz sayın erden timur'dur.

adamda oynama isteği varsa, takıma duyduğu hissiyatın derecesi yüksek ise, takımdaki rolü konusunda hoca ile mutabıksa, neden devam etmeyelim ki? sonuçta bonservis verilmemiş ve gayet uygun maliyetli bir oyuncu kendisi.

Tavırları son derece itici geliyor, birde 1 maç var 2 maç yok istikrar sıfır. O yüzden adam gibi oturup konuşmak lazım, bu halinle bize yaramazsın diye

gomis, fernando gibi arkasından ağlarsınız ama benden söylemesi.

adam gitmek istiyor çünkü takımın süperstarı olmak istiyor. ilgi odağı tamamen icardi de olduğu için gitmek niyetinde ama profesyonel oyuncu ve ikna edilebilir.

öncelikle yeni bir sözleşme önerelim senelik 4.5 milyon civarında bunlar parayı sever hayır diyemez.
sonrasında taraftarın ilgisini bu herife yönlendirelim. zaha'ya olan ilgi yüzdesi %7 civarında, düşünme gönderrrr.

ne oldu ziyeche olan sevgi %32 oldu. yetmez ! de ki sezon sonu mertens gidecek onun %6 da sana gelecek.

ne oldu ziyech bir anda icardi den sonra en popüler herif oldu.!

ben kolay kolay vazgeçemiyorum ya. adam harbi bayağı yetenekli. basında çıkan haberler uydurmasyon olabilir. olmaya da bilir.

kısacası, eğer mental olarak "aidiyet" konusunda bir sıkıntısı yoksa devam edilmeli derim.
ancak bir isteksizlik sözkonusu ise kesinlikle yollar ayrılmalı.

yani oyuncunun teknik özelliklerinden ziyade mental durumu ve motivasyonu çok önemli bu kararı vermek için.
Yeteneklerine diyecek bir şey yok ama dediğin gibi muhtemelen aidiyet konusunda ciddi sıkıntısı var ya da profesyonellik budur biz fazla beklentiye giriyoruz. Ancak basında çıkanlar doğru olmasa şimdiye yalanlama gelirdi.

Üst Alt