GSC Anket - Hakim Ziyech ile Yollar Ayrılmalı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Hakim Ziyech ile Yollar Ayrılmalı mı?

Hakim Ziyech ile Yollar Ayrılmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Bir tarafta burun ameliyatı olduktan bir kaç gün sonra antrenmana çıkan Kerem, diğer tarafta ay kıçım ağrıyor diye maçtan kaçan adam.

Bizi sevmeyeni biz de sevmeyiz.

Hiç gelsin istemedim. Afrika Kupası ve CL ayağına biraz kıpırdar diye ümitlendim ama o kıpırdaması bu ligde bile ancak 2 maç alabildi.

Onana olmasa zaten çok daha büyük hayal kırıklığı. Bana göre futbolda böyle koşmayan sadece yeteneği ile oynamaya çalışan adamların artık yeri yok. Maçta ortalama 3 kere sola çekip vuracak veya araya salacak diye takım savunmasından zaaf vermeye değecek bir adam değil.

Lan Ziyech diyip kenara cekmek lazim, eger burada top oynamak istemiyorsa derhal gönderilmeli

->3 macta bir sakat olacaksa yine gerek yok

-> Afrika Kupasinda full oynarsa sakatliklarin dümen oldugu anlasilir

Artık olan oldu bize
Gitsen de bir gitmesen de
Gelemeyiz biz yüz yüze

Hep kendini çektin naza
Yok bahara yahut yaza
Bıktım gayrı yaza yaza

Ortalama bir performansı var. Hem kanat hem 10 numara için bir alternatif. Bu bölgelere transfer olmayacağına göre gönderilmesi yanlış olur. Ndombele, Angelino, Sergio gönderilsin yeterli.

Ben begenmiyorum, Kayserispora gelmedin kardes takimin yildizi havasinda takiliyosun. 5-6 yildizdan birisin, birincisi hic degilsin.

Takim icin oynayacaksan, haddini bileceksen oyna, oynamayacaksan uza. Premier lige mi Arap ligine mi nereye gidiyosan artik.

Üst Alt