Haklısınız Rijkaard Suçlu


GSC'ye uzun bir süredir üyeyim.Bu tarz bi konuyu bu zamana kadar hiç açmadım.Ya gerek görmedim yada diğer renkdaşlarım anlatmak istediklerimi tamamen anlattılar açtıkları konularla.Belki bu zaman kadar bu tarz konular bir çok kez açıldı.Bu sefer ben anlatmak istedim aklımdan geçenleri.

Uzatmayacağım fazla;ben artık sıkıldım kaos futbolu oynamaktan,ben artık sıkıldım gaz futbolu oynamaktan,ben artık sıkıldım topu salla ileriye dönsün orda gol olsundan,sıkıldım artık hocalar değiştikçe gelen yeni saçma farklılıklardan,sıkıldım artık futbolcunun suçsuz gösterilmeye çalışıldığı medyadan,sıkıldım artık her yenilgide teknik direktörün suçlu olmasından,sıkıldım artık medyanın gazına gelen taraftarlardan,bıktım artık teknik direktör değiştirip günü kurtarmaktan,bıktım artık her teknik direktör değişiminde rezil olunan Avrupa'dan

Bıktım artık aklıma gelmeyen diğer bıktımlardan.Sistem sistem futbolcularıyla oynatılır diyor bir çok renkdaşım.Sonuna kadar haklılar orta sahada kaçacak yer arayan futbolcularımız var.Kenarda kendini yırtan koşun defansa gömülmeyin diye bağıran çagıran bir adam var.Haklısınız Rijkaard suçlu.İleride pas yapın topu hep ilerde tutun diyen bir adam var kenarda.Ama pas atamayan oyuncular var.Haklısınız Rijkaard suçlu.Gol atılınca sanki dünyaları hediye etmişşin gibi sevinen bir adam ver kenarda.Gol atılınca arkadaşını tebrik etmeye üşenen futbolcu var sahada.Haklsınız Rijkaard suçlu.Sistem getirmek istiyorum sabır edin diyen bir adam var kenarda.''Rijkaard efendi birşey bilmiyor'' diyen bir medya var dışarıda.Haklısınız Rijkaard suçlu.Yüreğini ortaya sahada ki ruhsuzlardan daha fazla koyan teknik adam var köşede.Ama nedense o suçlu oluyor.Ama evet bende haksızlık yaptım yazıda bütün futbolculara ruhsuz dedim.Çıkarttım Kewell'ı çıkarttım Baros'u çıkarttım Neill'i ve unuttuğum bir kaç isim dışında ,sahada yüreğiyle oynayan adam var mı söyleyin bana.

Haklısınız suçlu gene Rijkaard futbolculara gaz vermiyor hurra diye saldırtmıyor.Sakin olun diyor ama sakin olurken çok hızlı pas yapın diyor.Ama bunu anlamayan sürüyle Türk futbolcusu var sahada.HAKLISINIZ RİJKAARD SUÇLU.

Bitirirken ise:SONUNA KADAR RİJKAARD...
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluYaa geçin bu işleri Rİjkard a verilen oyuncular GS tarihinin en iyi 2. kadrosuydu hepsini bitirdi. Hnagi oyuncu Rİjkard geldikten sonra kendini geliştirdi. Rİjkard gelmeden önce en iyi TÜrkler bizdeydi şimdi Rİjkard ı haklı çıkarmak için o adamları 3lig oyuncu olarak gösteriliyor. Bırakın bu Rİjkard fanatikliğini her geçen gün daha kötüye götürüyor takımı. Geçen sene 5. olduk bu sene 3. olduk başarılıyız diyen adam GS ın hocası olamaz.
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluGörende kadro amatör takımdan oluştu sanacak..Tabi ki haklıyız rijkardın suçlu olduğunu herkes biliyor zaten.

Evet biz haftalardır xavi-gerrard-cambiasso olan orta sahalarına yenildiğimiz cidden suç teknik adamda falan değil o ne yapsın.Ya bide anlamadığım ayhanı barışı örnek verip kesenler var.Diğer rakiplerin bizim çeyreğimiz kadar kaliteli hücum hattı yok bizim çeyreğimiz kadar kaliteli defans hattı yok

İşte ezildiğimiz takımların kadrosu bizden 10 kat beterler dimi evet o zaman geçeceksiniz 2 metre pas atamıyormuşu falan.En yıldız oyuncularımız bile pas atamıyorsa sorun kimde olacakOFK BELGRAD: Saranov, Petkovic, Rodic, Mijatovic (Dk. 46 Filipovic), Nikolic, Trivunovic, Kecojevic, Markovic, Zeravica (Dk. 67. Krstic), Simic, Milic (Dk. 80 İnjac)

Sivasspor: Ramoviç, Abdurrahman, Sedat, İvanovs, Hayrettin, Kadir, Mehmet Nas, Bruno Zita, Ceyhun, Cihan Yılmaz, Mehmet Yıldız

Ivankov, Ali Tandoğan, Ömer, Stepanov, Vederson, Hüseyin, Volkan Şen (Dk.85 Steinert), Ozan İpek, Batalla (Dk.72 Bekir), Ivan Ergiç, Sercan (Dk.67 Nunez)GAZİANTEPSPOR: Karcemarskas, Elyasa, Yalçın, Emre, Ivan De Souza, Popov, Serdar (Dk. 63 Orhan), Zurita (Dk. 88 Mehmet Yılmaz), Olcan, Beto (Dk. 63 Sosa), Julio Cesar De Souza

BUCASPOR: Carlos xx, Koray xx, Tomas x, Orhan xx, Mulemo xx, Erkan x (Musa dk. 73 x), Leko x (Dahmane dk. 61 x), Ragıp x, Mendy xx (Emre dk. 80 x), Contreiras xx İbrahim x

KARPATY:Tlumak, Miloševic, Godwin, Kozhanov (Dk.65 Hudyma), Zenjov (Dk.83 Kopolovets), Khudobyak, Golodyuk, Fedetskiy, Checher, Kuznetsov (Dk.70 Batista), AvelarKARDEMİR KARABÜKSPOR: 19 Tomiç (7), 20 Seriç (7), 12 Deumi (7), 41 Muhammet (7), 11 Kerim (7), 68 Hakan Söyler (8), 5 (Dk.67 Birol Hikmet 6), 34 Tozo (7), 10 Cernat (7), 16 (Dk.85 Bülent Bal ), 17 Yasin Avcı (7), 9 (Dk.80 Ferdi Elmas ), 8 Hakan Özmert (7), 78 Emenike (7)
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard Suçluben mi suçluyum.hep futbolcularmı suçlu...2 senedir bana 1 tane şu maçta ne oynamıştık diyebildiğimiz maç var mı?bu halimizle abartmıyorum kadıköyde allah yardımcımız olsun aynı karabük maçındaki gibi...
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluRijkard ı bu kadar savunuyonuz da Rijkard geldikten sonra şunları yaptı bu yüzden kalmalıdır diyemiyonuz. Ama gitmesini isteyenler gitmesi için bir sürü sebep sayar.
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard Suçluİyi tamam Rijkaard kötü yarın gitsin. Bakalım kim kurtaracak Galatasaray'ı. Bir şiirde ya da yazıda şöyle bir cümle vardı. Savaş istiyorum, ilk onu diyen kişi öldü savaş meydanında diye. Yeni td istiyorum. Eminimki ilk bunu diyenler o teknik direktörü hemen 3-4 hafta sonra göndermeye çalışacaklar. Yeter artık, Rijkaard, Skibbe, ya da herhangi birisi. Sorun td'den kaynaklanmıyor neden insanlar anlamak istemiyor. Sürekli şu maçta böyle idi, bu maçta böyle idi. Eminimki Skibbe döneminde de benzer eleştiriler yapılmıştır, nasıl Galatasaray, bu maç niye böyle, bu kadro bizden daha mı iyi vs. vs. Rijkaard'da eminim çok mutludur şu an Galatasaray'da. Mustafa, Ali, Barış, Ayhan, Pino, Aydın gibi oyuncuları oynatmak için en iyi oyuncularını kesiyor ya kadrodan. Arda dışında milli takımda bence oyuncun yok. Giden oyuncular defans, zaten milli takımın defansa defans demek de zor iş. Takımda Arda dışında fark yaratan bir tane bile yerli oyuncu yok. Daha asalım,keselim, gitsin.Bence de gitsin, yarın ne de olsa gelen td'yi de asarız, onu da göndeririz. Kimse de neden Türkiye'de yaptıkları bir td'nin cv'sine yansımıyor, burda çok kötü olsa bile gidip daha sonra Avrupa'da td'lik yapabiliyor, hatta bazen diğer büyük takımlarda da td'lik yapabildiğini sorgulamıyor. Hep td'ler suçlu.
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluSucsuz degildir kesinlikle. Tabiki de Rijkaard´in da sucu vardir. Ama tek etken Rijkaard degil. Adamin istediklerini almadilar ki elestirmek icin yüzüm olsun. Istedigi takimi yönetmiyor ki Rijkaard. Nerde Dos Santos, nerde Stoch, nerde Honda, nerde Guti ?
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluYa gene yazıyosun pas yaptırmaya çalışıyo sistem oturtmaya çalışıyo bilmem ne diye,yok kadrosu eksik yok malzeme bu yok eline kıyma verdiniz makarna istiyosunuz falan filan, şu 15 ayda yaptığı herhangi bişi yazabilecek varmı?? takım güçlü mü, ofansımız mı iyi ,defansımız mı iyi,arkadaşlık mı üst düzeyde?? iyi futbol sistem taktik falan geçtim, bi tane genç adam yetişti mi ? herhangi bir oyuncu form tuttu mu , tek bi oyuncunun perfomansı arttı mı??Heps sürünüyo. Ya maç sonları, 5nciydik 3 olduk başarıdır, iy futbol istiyoruz sonuç öneml değil der ama belgrad maçında taçı hızlı attılar diye oyunculara sallar, başında ilk defa antrenörlük yapan bi hocanın kurduğu takıma elenir kendinde hata aramaz ama defans istedim almadılar diye yönetime sallar , şimdide çoğu polyannacının müthiş laf sokma olarak değerlendirdiği Servet yalanıyla karşımıza çıkar .Mesela 5 yıllık sözleşme isteyenler var aramızda,neye göre? Ne yaptıda haketti ,benim görmediğim onların görmediği neler var gerçekten merak ediyorum
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard Suçluİyi tamam Rijkaard kötü yarın gitsin. Bakalım kim kurtaracak Galatasaray'ı. Bir şiirde ya da yazıda şöyle bir cümle vardı. Savaş istiyorum, ilk onu diyen kişi öldü savaş meydanında diye. Yeni td istiyorum. Eminimki ilk bunu diyenler o teknik direktörü hemen 3-4 hafta sonra göndermeye çalışacaklar. Yeter artık, Rijkaard, Skibbe, ya da herhangi birisi. Sorun td'den kaynaklanmıyor neden insanlar anlamak istemiyor. Sürekli şu maçta böyle idi, bu maçta böyle idi. Eminimki Skibbe döneminde de benzer eleştiriler yapılmıştır, nasıl Galatasaray, bu maç niye böyle, bu kadro bizden daha mı iyi vs. vs. Rijkaard'da eminim çok mutludur şu an Galatasaray'da. Mustafa, Ali, Barış, Ayhan, Pino, Aydın gibi oyuncuları oynatmak için en iyi oyuncularını kesiyor ya kadrodan. Arda dışında milli takımda bence oyuncun yok. Giden oyuncular defans, zaten milli takımın defansa defans demek de zor iş. Takımda Arda dışında fark yaratan bir tane bile yerli oyuncu yok. Daha asalım,keselim, gitsin.Bence de gitsin, yarın ne de olsa gelen td'yi de asarız, onu da göndeririz. Kimse de neden Türkiye'de yaptıkları bir td'nin cv'sine yansımıyor, burda çok kötü olsa bile gidip daha sonra Avrupa'da td'lik yapabiliyor, hatta bazen diğer büyük takımlarda da td'lik yapabildiğini sorgulamıyor. Hep td'ler suçlu.Ya cidden yuhh artık.Rijkaard 8 de 8 kusurludur.Savunulacak birşeyi kaldı mı ya ?

-Sene başından beri bütün oyuncuların form grafiği sürekli düşüşte

-Cana,Neill,Misimovic,Elano gibi yabancı yıldızlar HİÇBİR teknik adama verilmedi.

-Oyuncu bilgisi sıfır.Hangi oyuncu nerde ne oynar bilmiyor.Misimovici Elanoyu canayı kullanmasını bilmediği gibi onları harcıyor.

-Aragones fenerin içine nasıl ettiyse Rijkaard da şuan onu yapıyor.

-Yerli yabancı bütün oyuncular mutsuz.Form olarak bitikler.Gelişme sağlayan 1 oyuncumuz yok.Arda gibi bir yıldızı harcıyor.Gram şüphem yok ki Arda Rijkaarddan sonra patlayacaktır.

-Geçen sene 5 idik bu sene 3. olduk diyen bir adamdan hala birşey bekliyoruz.

-Her maçtan sonra iyi oynadık dediğinden bahsetmek bile istemiyorm.

-Yalan söyleyerek Serveti milli maç için dinlendirdim dedi.Bu noktada Rijkaarda nasıl güveneceğiz artık.Ve arkadaşlar en önemlisi Real Madrid Rijkaarddan 10 kere daha hoca olan Pellegriniyi gönderiyorda siz takımın içine eden Rijkaardın gönderilmesini mi garipsiyorsunuz ?Ben de karşıyım zırt pırt td değiştirilmesine.Ama Rijkaard takımda kalsın takımın içine iyice etsin demek Dünyanın en büyük ahmaklığı olur.Adam gibi biri gelsin Fatih Terimin gençliği gibi 4-5 yıl kalsın takımın başında.Bizimle dalga geçen yalan söyleyen Rijkaardın bu klüb de işi yok artık.
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluRijkaard gidince kim kurtaracak bizi bu durumdan.bide onu söyleyin fatih hocamı gelecek başka birimi.
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluRijkaard gidince kim kurtaracak bizi bu durumdan.bide onu söyleyin fatih hocamı gelecek başka birimi.Abdullah Avcı gelsin.Hiç olmadı Fener maçları garanti :)Bence şuan Rijkaardan sonra kim gelse Morinho etkisi yaratır.İyi bir hoca bulursak Misimovic,Elano ve Canayı kullanabilecek Gece ile Gündüz kadar fark oluşur bu takımda..
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluBen futbolu, "Vatan millet Sakarya" ya da "Mutlaka Rijkaard, sonuna kadar Rijkaard" veya "Anti Rijkaard, Rijkaard hoca olamaz" yozluğunda değilde analitik bir spor tartışması şeklinde cereyan etmesini diliyorum aslında. Her zaman savunduğum bir şey vardır; Hiç kimse mutlak doğru ya da mutlak yanlış değildir. Bir kişinin mutlak doğruları varsa aynı zamanda mutlak yanlışlarıda vardır. Ama hangileri terazide öne çıkar onları tartışalım. Doğrular daha çoksa doğruları, yanlışlar daha çoksa yanlışları tartışalım. Şimdi bakıyorum, doğru yapılan şeyler bir elin parmaklarını geçmiyor. O yapılanları sayamıyorum bile. Yanlışlara bakarsak bir sürü.. 1,5 senedir takım olma yönünde hiç iyi sinyaller vermiyoruz. Total futbol esamelerinin "T" si okunmuyor. Güzel futbol, güzel oyun, güzel pas felsefelerinin kıyısından geçmiyoruz. Bir takım 1,5 senedir bazı şeyleri kafasına çalmaz mı?Rijkaard büyüsü almış başımızı gidiyor. Rijkaard'ın büyük hoca olduğuna şüphe yok ama, o hocalığı 1,5 senedir bizde gösteremiyorsa daha fazla sabretmenin anlamı yok. Bu ne akli ne mantıki. Bu sadece aptallığın gayya kuyusunda boğulmaktır. Galatasaray'a Rijkaard'ın gelmesiyle özellikle son aylarda fanatik döngüyü helezonik şekilde güçlendirerek büyüttü. Rijkaard yandaşları, Anti Rijkaard taraftarları olarak ikiye ayrılmalar. Arda'ya yapılan besteler, yuhalanmalar, bir yanda onları bastırmak için düzenlenen kampanyalar. Büyük bir sürüncemede kötü yola doğru gidiyoruz. Bu sadece Galatasaray'ımıza zarar veriyor. Uzun vadede geleceği kurtaracağız Rijkaard'la diyoruz bu uzun vadenin sonu gelmek bilmiyor. Yönetimsel refleksler çok zayıf maalesef. Rijkaard'la devam etmek kime ne fayda getirecek? Bu faydanan yararlanabilecek miyiz?Baba Gündüz'ün deyişini unutmayalım;“Galatasaray bir his takımıdır. Renklerine aşık birbirlerine seven futbolcuların takımıdır. Galatasaray feragat (vazgeçiş) ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. Kısacası Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır.”O halde şu yazıyı okup kim bir şeyleri anlamaya çalışıyor? Galatasaray'da nelerin yanlış olduğunu kim sorguluyor? Bu başarısızlıkların ardı arkası kesilmeden peşi sırayla gelmesi kimin suçu? Bunları sorgulamıyoruz. Tutturmuş, ne pilavıydı o, anladınız işte siz, o pilav gibi önümüze "Rijkaard büyük devrimdir, Rijkaard büyük nimettir" söylemlerinizi koyuyorsunuz.

Artık sıkıldık bunlardan. Hani bu devrim? Daha ne kadar sabredelim? Daha ne kadar görmemezlikten gelelim? Ne zaman yararlanacağız bu nimetlerden? Ne zaman önümüze koyacaksınız?Bu taraftar retoriğini değiştirmek lazım geliyor bu noktada..
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluYa cidden yuhh artık.Rijkaard 8 de 8 kusurludur.Savunulacak birşeyi kaldı mı ya ?

-Sene başından beri bütün oyuncuların form grafiği sürekli düşüşte

-Cana,Neill,Misimovic,Elano gibi yabancı yıldızlar HİÇBİR teknik adama verilmedi.

-Oyuncu bilgisi sıfır.Hangi oyuncu nerde ne oynar bilmiyor.Misimovici Elanoyu canayı kullanmasını bilmediği gibi onları harcıyor.

-Aragones fenerin içine nasıl ettiyse Rijkaard da şuan onu yapıyor.

-Yerli yabancı bütün oyuncular mutsuz.Form olarak bitikler.Gelişme sağlayan 1 oyuncumuz yok.Arda gibi bir yıldızı harcıyor.Gram şüphem yok ki Arda Rijkaarddan sonra patlayacaktır.

-Geçen sene 5 idik bu sene 3. olduk diyen bir adamdan hala birşey bekliyoruz.

-Her maçtan sonra iyi oynadık dediğinden bahsetmek bile istemiyorm.

-Yalan söyleyerek Serveti milli maç için dinlendirdim dedi.Bu noktada Rijkaarda nasıl güveneceğiz artık.Ve arkadaşlar en önemlisi Real Madrid Rijkaarddan 10 kere daha hoca olan Pellegriniyi gönderiyorda siz takımın içine eden Rijkaardın gönderilmesini mi garipsiyorsunuz ?Ben de karşıyım zırt pırt td değiştirilmesine.Ama Rijkaard takımda kalsın takımın içine iyice etsin demek Dünyanın en büyük ahmaklığı olur.Adam gibi biri gelsin Fatih Terimin gençliği gibi 4-5 yıl kalsın takımın başında.Bizimle dalga geçen yalan söyleyen Rijkaardın bu klüb de işi yok artık.Tamam işte gitsin 8'de 8 suçlu Rijkaard. Fakat Rijkaard gidip, yerine gelende de böyle problemler oluşunca ne yapacaksınız çok merak ediyorum.
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluTamam işte gitsin 8'de 8 suçlu Rijkaard. Fakat Rijkaard gidip, yerine gelende de böyle problemler oluşunca ne yapacaksınız çok merak ediyorum.Çatlak sesler her zaman çıkar.Ama şuan olağan üstü bir durum söz konusu.Sıradan bir mağlubiyet alınmadı veya sıradan Teknik Direktör eleştirileri yok.Aragonese sabredilir mi ? Ve ya Guizaya ? Bu da onun gibi.Gelecek olan Teknik Direktör 1 parça bile umut verecek olsun sonuna kadar desteklerim.Fenerli Beşiktaşlı arkadaşlar dalga geçiyor.Rijkaard 5. idik 3. olduk dediğinden beri ona pek güvenim kalmadı.Buna benzer bir açıklamayı en son Aragones yapmıştı.Ve sonu ortada...
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluBence de gitsin. Çünkü sıkıldım artık Rijkaard futbolu bilmiyor, td değil, bir şey katmıyor vs. vs. açıklamalarından. Gitsin siz de rahatlayın biz de. Bence artık kalıp uğraşması hata takımla. Terim gelsin, artık üstün futbol dehasıyla takımı ileri mi taşır, gaz futboluyla bir şeyler mi yapar, sonra Abdullah Avcı gelsin o da üstün futbol ve taktik bilgisi ile takımı ileri mi taşır ne olur ne biter , zaman gösterir. Futbolcular gazla maksimumlarını verip, sonra seneye gene düşük bir performans sergileyip futbolumuz gene düşer td yi gene burda yerlerden yerlere mi vururuz, zaman gösterir hepsini. Kadromuz yeterli ve bu kadro taktiksiz çıksa bile şu anki durumdan daha iyi top oynar. Rijkaard ve Neeskens futbolu bilmiyor ve bu takıma hiçbir şey katmıyorlar..
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluYaa geçin bu işleri Rİjkard a verilen oyuncular GS tarihinin en iyi 2. kadrosuydu hepsini bitirdi. Hnagi oyuncu Rİjkard geldikten sonra kendini geliştirdi. Rİjkard gelmeden önce en iyi TÜrkler bizdeydi şimdi Rİjkard ı haklı çıkarmak için o adamları 3lig oyuncu olarak gösteriliyor. Bırakın bu Rİjkard fanatikliğini her geçen gün daha kötüye götürüyor takımı. Geçen sene 5. olduk bu sene 3. olduk başarılıyız diyen adam GS ın hocası olamaz.tmm:happynew::happynew:
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluBen futbolu, "Vatan millet Sakarya" ya da "Mutlaka Rijkaard, sonuna kadar Rijkaard" veya "Anti Rijkaard, Rijkaard hoca olamaz" yozluğunda değilde analitik bir spor tartışması şeklinde cereyan etmesini diliyorum aslında. Her zaman savunduğum bir şey vardır; Hiç kimse mutlak doğru ya da mutlak yanlış değildir. Bir kişinin mutlak doğruları varsa aynı zamanda mutlak yanlışlarıda vardır. Ama hangileri terazide öne çıkar onları tartışalım. Doğrular daha çoksa doğruları, yanlışlar daha çoksa yanlışları tartışalım. Şimdi bakıyorum, doğru yapılan şeyler bir elin parmaklarını geçmiyor. O yapılanları sayamıyorum bile. Yanlışlara bakarsak bir sürü.. 1,5 senedir takım olma yönünde hiç iyi sinyaller vermiyoruz. Total futbol esamelerinin "T" si okunmuyor. Güzel futbol, güzel oyun, güzel pas felsefelerinin kıyısından geçmiyoruz. Bir takım 1,5 senedir bazı şeyleri kafasına çalmaz mı?Rijkaard büyüsü almış başımızı gidiyor. Rijkaard'ın büyük hoca olduğuna şüphe yok ama, o hocalığı 1,5 senedir bizde gösteremiyorsa daha fazla sabretmenin anlamı yok. Bu ne akli ne mantıki. Bu sadece aptallığın gayya kuyusunda boğulmaktır. Galatasaray'a Rijkaard'ın gelmesiyle özellikle son aylarda fanatik döngüyü helezonik şekilde güçlendirerek büyüttü. Rijkaard yandaşları, Anti Rijkaard taraftarları olarak ikiye ayrılmalar. Arda'ya yapılan besteler, yuhalanmalar, bir yanda onları bastırmak için düzenlenen kampanyalar. Büyük bir sürüncemede kötü yola doğru gidiyoruz. Bu sadece Galatasaray'ımıza zarar veriyor. Uzun vadede geleceği kurtaracağız Rijkaard'la diyoruz bu uzun vadenin sonu gelmek bilmiyor. Yönetimsel refleksler çok zayıf maalesef. Rijkaard'la devam etmek kime ne fayda getirecek? Bu faydanan yararlanabilecek miyiz?Baba Gündüz'ün deyişini unutmayalım;“Galatasaray bir his takımıdır. Renklerine aşık birbirlerine seven futbolcuların takımıdır. Galatasaray feragat (vazgeçiş) ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. Kısacası Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır.”O halde şu yazıyı okup kim bir şeyleri anlamaya çalışıyor? Galatasaray'da nelerin yanlış olduğunu kim sorguluyor? Bu başarısızlıkların ardı arkası kesilmeden peşi sırayla gelmesi kimin suçu? Bunları sorgulamıyoruz. Tutturmuş, ne pilavıydı o, anladınız işte siz, o pilav gibi önümüze "Rijkaard büyük devrimdir, Rijkaard büyük nimettir" söylemlerinizi koyuyorsunuz.

Artık sıkıldık bunlardan. Hani bu devrim? Daha ne kadar sabredelim? Daha ne kadar görmemezlikten gelelim? Ne zaman yararlanacağız bu nimetlerden? Ne zaman önümüze koyacaksınız?Bu taraftar retoriğini değiştirmek lazım geliyor bu noktada..aynen Doğukan, katılıyorum.
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluRijkaard basiretsiz bir adam. Eline 500milyonluk takımı ver oynatsın. ama bu takım GS değil.

hiçbirşey öğretmez ve veremez.GS'ye tek öğrettiği oyuncuların hepsinin disiplinsizliği öğrenmesi. yan gelip yatması. vs vs..

Birde rekorları kırdı. bakınız. Avrupa da köy takımına elendik. yetmedi Sivas a yenildik yetmedi Karabük yendi yetmedi tarihinde içerde yenilmeidğimz Bursa bizi yendi..

Daha nice rekorlar gelecek... çok ksıa zaman kaldı.o zaman Suçlu olur belki buradaki yakalaık biter.
 
Cevap: Haklısınız Rijkaard SuçluRıjkaard git ne olur git çünkü anti rıjkaard'çılar arttı,rıjkaard git,hıncal'a inananlar arttı,rıjkaard git elindeki harika oyuncular servet,ali turan,serdar özkan,mustafa sarp,gökhan zan kullanmasını beceremedin rezil ettin git git gitte rahatlayalım şampiyonlar ligi şampiyonu olacaz 10 sene üst üste şampiyon olacaz sen gidince defol gitttttt..:mad::happynew:
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt