Haklısınız Rijkaard Suçlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haklısınız Rijkaard Suçlu

Cevap: Haklısınız Rijkaard Suçlu

Devre arasında gitmez ise galatasaraya tarihinin utancını yaşatır.

Avrupada şampiyonluk için bu kadro yetmeyecektir, ama liviv i karabükü eze eze yenmesi gerekir.

Tabiki rikard tek başına suçlu değil, bu işte en fazla yanlış hoca ve yanlış oyuncu seçimini yapan yönetim suçludur.

Rijkaard´in gitmesini isteyenler suan Fatih Terim gelsin diyeneler.....

Fatih Terim gelsin diyenler´de Fatih Terim 2´de "Imparator Istifa" diyenler....!!

Kisacasi bu Arkadaslar Günlük Basari istiyorlar... Yarin Öbürgün umurlarinda degil.. O Gün hersey bitecek..Ogün hersey Perfect olacak...

Yarin Fatih Terim gelecek, bin bir Futbolcu isteyecek.. 4-5 yenilgide Istifa denecek...

Sonra Lucescu gelecek oda kendi Futbol stilini uygulayacak ve yine sil bastan olacak... 4-5 yenilgide istifa denecek...

....

....

Hitzfeld

....

Van Gaal

...

Mourinho

...

Wenger

2018 de bi bakmissin Fergusson.....

Isim kalite, bilgi fark etmez bu arkadaslara... Onlarin gününü Kurtar yeter.. 4-5 yenilgide, gelmeyen bir sampiyonlukta yine Istifa, istifa, istifa diyecekler....

Oysaki hic düsünmüyorlar geriye bakmiyorlar acaba diye...

acaba bu Barcelona 90%:10% Topa sahip olma oranini basarabilmek icin kac yil harcamis.. malaga´dan, Sociedatdan kac yemis....

acaba bu ManU´da Fergusson 20 küsür yil nasil kalmis.. ilk 5-10 seneyi bi inceleseler...

acaba Arsen Wenger son 2-3 Yildir arsenalde neden basarisiz olmus... Ne yapmaya calisiyor diye bi arastirmislarmidir..? Onlar bilmezler, umursamazlarki Arsen´in yaklasik 20 Yildir Yönettigi Takimi genclestirmeye gittigini...

Onlar´in hic umrunda olmazki Werder Bremen´in Thomas schaaf´in ilk döneminde bundan yaklasik 10-12 sene önce yasadiklarini... saadece bu Günü düsünürler.. Suan 12 Yillik Thomas Schaaf Galatasaray´da olsaydi o 12 Yil hice sayilip Istifa diye bagrilirdi....

Onlari hic umrundami saniyorsunuz Abdullah Avcinin neden IBB´de basarili oldugunu...?? Hic biliyorlarmidir Avci kac yildir o takimin basinda..??

Bunlar sanki Türk Futbolu Basarilar ile kaynamis gibi elestiren Medya´nin gazina gelen tipler... Medya´ya bakarsan " o adam degil".. "bu Futboldan anlamiyor".. " serefi var ise istifa eder.." bunun gibi Cakallar, Akbabalar ile kayniyor..."

Yurt Disindan basarilar ile gelip Türk Futboluna bisey ögretmek isteyen insanlar´i elestirerek rant saglamaya calisiyorlar...

Oysaki bunlardan önce Almanya 3. bundesligada dahi bulamayacagin Bucaspor, Karabükspor, konyaspor zeminlerinden bahsetmiyorlar...

UEFA baskisi gören bir Sivasspor nasil Tipis tipis zemini düzeltti..? Demekki isteyince oluyormus.. Ama nerede öyle bir Baski Türkiye Topraklari icinde..?

Rusya Ligi Türkiye Ligine Her dalda, Stadi, Zemini, Futbol takim kalitesinde herseyiyle fark atti daha bizimkiler 6. Degerli lig diye uyuyorlar...Üstelik o zorlu kis sartlarinda...

Türk insanina, Skibbe, Rijkaard, Adnan Polat gibi yumusak yüzlü insanlar yaranmiyor.... Terim, Aziz Yildirim, Ibrahim Tatlises gibi cocuk azarlar gibi azarlayan gururunu yerle bir eden adamlar yaraniyor...!!

Son Sözüm...!! Bu Takimin böyle Kalitesiz Futbolcular ile TT Arenaya cikmasinin sebebi adnan Polat ve adnan Sezgindir... Rijkaard ve Nesken gibi degerleri harciyorlar ama Polat kendisinide harcamistir.. Gözümde en ufak bir degeri kalmadi..!!!

Forza Frank Rijkaard....!!!!!

1244222270948l.jpg

iyi de yüreğiyle oynayan 11 futbolcu bulursak Rijkaard'ın burada ne işi olacak

Ya gene yazıyosun pas yaptırmaya çalışıyo sistem oturtmaya çalışıyo bilmem ne diye,yok kadrosu eksik yok malzeme bu yok eline kıyma verdiniz makarna istiyosunuz falan filan, şu 15 ayda yaptığı herhangi bişi yazabilecek varmı?? takım güçlü mü, ofansımız mı iyi ,defansımız mı iyi,arkadaşlık mı üst düzeyde?? iyi futbol sistem taktik falan geçtim, bi tane genç adam yetişti mi ? herhangi bir oyuncu form tuttu mu , tek bi oyuncunun perfomansı arttı mı??Heps sürünüyo. Ya maç sonları, 5nciydik 3 olduk başarıdır, iy futbol istiyoruz sonuç öneml değil der ama belgrad maçında taçı hızlı attılar diye oyunculara sallar, başında ilk defa antrenörlük yapan bi hocanın kurduğu takıma elenir kendinde hata aramaz ama defans istedim almadılar diye yönetime sallar , şimdide çoğu polyannacının müthiş laf sokma olarak değerlendirdiği Servet yalanıyla karşımıza çıkar .

Mesela 5 yıllık sözleşme isteyenler var aramızda,neye göre? Ne yaptıda haketti ,benim görmediğim onların görmediği neler var gerçekten merak ediyorum

Çoğu kez dedim bunu diyenlerin derdi sırf hava atmak fenerliyle konuşurken bak bizim rijkardımız var diyorlar.Kötü mötü var ama sizde kim var diyorlar..Veya bunu diyenler sözlerinden dönemedikleri için bu lafları ediyorlar.Utanılacak bir şey yok bu takım süper oynasın burda rijkarda laf eden ben helal süper top oynatıyor derim ama çoğu insan dönemiyor sözünden inanmış rijkarda biliyor kötü olduğunu ama olmaz ya diyor ben adamı övdüm sürekli onun adı koskoca rijkard diyor.Rijkardı övmek için kadroya laf eden kişiler geçen sene en iyi kadro bizde diyen kişilerle aynı ben de bunu anlayamadım

Şu yukarda sorduğun soruların hangi birisini cevapladı rijkardd hayranları hiçbiri,cevaplayamazlar ki zaten

Rijkardı eleştirenlerin en az 100 den fazla mantıklı nedeni var herkes farklı örnek gösterir ama rijkardı övenlerin hiçbir nedeni olmadığı için sadece kadrodan bahsederler bam var napsın rijkard derler

Rıjkaard git ne olur git çünkü anti rıjkaard'çılar arttı,rıjkaard git,hıncal'a inananlar arttı,rıjkaard git elindeki harika oyuncular servet,ali turan,serdar özkan,mustafa sarp,gökhan zan kullanmasını beceremedin rezil ettin git git gitte rahatlayalım şampiyonlar ligi şampiyonu olacaz 10 sene üst üste şampiyon olacaz sen gidince defol gitttttt..:mad::happynew:

evet arkaadaşım kullanamadı, milli takımın iki stoperini, transfer edebilmek için klübüyle kavga ettiğimiz adamı,brezilya milli takım oyuncusunu, sağ bekimiz emin ellerde dediğimiz Uğuru,her klüpte kaptanlık yapmış olan Cana'yı, şu an için misimoviç'i ...hangi birini kullandi ki??

Madem savunacaksınız Rijkaard'ı elle tutulur şeyler yazın ki tartışalım seviyelimizi bozmadan,yok 10 sene şamp, yok şampiyonlar ligi şampiyonu olacaz git sen diye abartmaya gerek yok

milli takım o 2 stoperle dünya kupasına katılamıyor, elinde öyle 2 stoper olsa ne değişir ki ?

Şimdi şunu açıklığa kavuşturalum. Yeni teknik direktör falan istemiyoruz. Da Allah için 1,5 senedir oynadığımız şeyde(futbol demiyorum) Rijkaard'ın hiç mi suçu yok? Tamam yönetim hatalı, adamlar kötü, sahalar berbat, hakemler hep aleyhimizde... Hiç mi yok yahu? Varsa neler? Allah aşkına bunu bir söyleyin...

Şimdi şunu açıklığa kavuşturalum. Yeni teknik direktör falan istemiyoruz. Da Allah için 1,5 senedir oynadığımız şeyde(futbol demiyorum) Rijkaard'ın hiç mi suçu yok? Tamam yönetim hatalı, adamlar kötü, sahalar berbat, hakemler hep aleyhimizde... Hiç mi yok yahu? Varsa neler? Allah aşkına bunu bir söyleyin...

Kadro seçimleri etkili oldu bence.

Mustafa Sarp'da Ali Turan'da ısrar etmesi.

Elano'yu ön libero olarak oynatması.

Forvet yokken paf takımdan forvet çıkarmalıyken Arda'dan forvet yaratmaya çalışması.

İyi de hücum futbolu oynarken de iyi değildik. İşin böyle gitmeyeceği belliydi ilk baskılı maçta da fener yendi zaten. Herkese 5-6 atarken yazıyordum iyi oynamıyoruz, pas sayımız çok düşük, bu böyle gitmez diye. Aynı dönemde fenerin istatistikleri de vardı. Örneğin 450-500 pas yaparken onlar biz 230 lardaydık. Yani işin gidişatı belliydi. Yine de çok ümitliydim çünkü hücumda değişik varyasyonlarımız vardı. Arka direk koşuları çok iyiydi. Duran toplarımız çok etkiliydi. Tabii Keita-Arda-Kewell'ın çok üst düzey formları söz konusuydu. Bireysel yeteneklerle kazanıyorduk.

Yanlış anlaşılma olmasın o yüzden. Deplasmandaki Panathinaikos maçı iyi bir örnektir örneğin ama genel olarak beğenmiyordum oyunu. Pas mas yoktu çünkü. Hızlı şekilde Keita'ya ver, Sabri bindirsin rakip beki götürsün, Keita arka direğe ortalasın Kewell çaksın... Aynı şey sol tarafta Arda için geçerliydi. Ortadaki adamlar da koşturup duruyordu. İstisnalar hariç hiç iyi oynamadık. Yani pas futbolunu, takım olmayı, alan daraltmayı başaramadık.

1- Ligi şampiyon olan takımdan 11 puan geride tamamladık

2- Tarihimizde yıllar sonra ligte ilk iki haftayı 0 puanla geçtik

3- 2. Trömsö faciasını Lyviv ile yaşadık

4- Evimizde şimdiye kadar yenilmediğimiz Bursaspor'a tarihimizde ilk kez yenildik

5- Şimdiye kadar hiç yenilmediğimiz Karabüke yenildik

6- Ligin açık ara en kötü takımı Sivasa yenildik

7- Geçen sene 0 kupa

Ben suçluyum arkadaş kimsede suç yok hepinizden özür diliyorum lütfen beni affedin

Aklıma gelmişken 2008 deki şampiyon kadroyu da bi yazayım dedim hakkaten o zamanki kadroya bak bi de şimdiki kadroya sapına kadar ben suçluyum kimse değil

1286047757637199.jpg

İyi de hücum futbolu oynarken de iyi değildik. İşin böyle gitmeyeceği belliydi ilk baskılı maçta da fener yendi zaten. Herkese 5-6 atarken yazıyordum iyi oynamıyoruz, pas sayımız çok düşük, bu böyle gitmez diye. Aynı dönemde fenerin istatistikleri de vardı. Örneğin 450-500 pas yaparken onlar biz 230 lardaydık. Yani işin gidişatı belliydi. Yine de çok ümitliydim çünkü hücumda değişik varyasyonlarımız vardı. Arka direk koşuları çok iyiydi. Duran toplarımız çok etkiliydi. Tabii Keita-Arda-Kewell'ın çok üst düzey formları söz konusuydu. Bireysel yeteneklerle kazanıyorduk.

Yanlış anlaşılma olmasın o yüzden. Deplasmandaki Panathinaikos maçı iyi bir örnektir örneğin ama genel olarak beğenmiyordum oyunu. Pas mas yoktu çünkü. Hızlı şekilde Keita'ya ver, Sabri bindirsin rakip beki götürsün, Keita arka direğe ortalasın Kewell çaksın... Aynı şey sol tarafta Arda için geçerliydi. Ortadaki adamlar da koşturup duruyordu. İstisnalar hariç hiç iyi oynamadık. Yani pas futbolunu, takım olmayı, alan daraltmayı başaramadık.

Ama doğru takviyelerle olabilirdik.

Pas yüzdesi oyuna hükmedemeyen 2. sınıf orta saha oyuncularımız yüzündendir.

3. bahsettiğim Kewell, Keita, Sabri üçgen i oyunculardan maksimum verimi almak adına mükemmel bir taktikti.

İyi tamam Rijkaard kötü yarın gitsin. Bakalım kim kurtaracak Galatasaray'ı. Bir şiirde ya da yazıda şöyle bir cümle vardı. Savaş istiyorum, ilk onu diyen kişi öldü savaş meydanında diye. Yeni td istiyorum. Eminimki ilk bunu diyenler o teknik direktörü hemen 3-4 hafta sonra göndermeye çalışacaklar. Yeter artık, Rijkaard, Skibbe, ya da herhangi birisi. Sorun td'den kaynaklanmıyor neden insanlar anlamak istemiyor. Sürekli şu maçta böyle idi, bu maçta böyle idi. Eminimki Skibbe döneminde de benzer eleştiriler yapılmıştır, nasıl Galatasaray, bu maç niye böyle, bu kadro bizden daha mı iyi vs. vs. Rijkaard'da eminim çok mutludur şu an Galatasaray'da. Mustafa, Ali, Barış, Ayhan, Pino, Aydın gibi oyuncuları oynatmak için en iyi oyuncularını kesiyor ya kadrodan. Arda dışında milli takımda bence oyuncun yok. Giden oyuncular defans, zaten milli takımın defansa defans demek de zor iş. Takımda Arda dışında fark yaratan bir tane bile yerli oyuncu yok. Daha asalım,keselim, gitsin.

Bence de gitsin, yarın ne de olsa gelen td'yi de asarız, onu da göndeririz. Kimse de neden Türkiye'de yaptıkları bir td'nin cv'sine yansımıyor, burda çok kötü olsa bile gidip daha sonra Avrupa'da td'lik yapabiliyor, hatta bazen diğer büyük takımlarda da td'lik yapabildiğini sorgulamıyor. Hep td'ler suçlu.

Galatasaray'i kim kuratarir tartisilir ama Galatasaray'i asla kurtaramayacak kisi belli: Frank Rijkaard. 19986/87 sezonundan beri Galatasaray'i izlerim, sahadaki futbolcularin ne yaptigini bilmedigi, taktik olarak bu kadar sekilsiz ve karaktersiz bir bir dönem hatirlamiyorum.

Ama doğru takviyelerle olabilirdik.

Pas yüzdesi oyuna hükmedemeyen 2. sınıf orta saha oyuncularımız yüzündendir.

3. bahsettiğim Kewell, Keita, Sabri üçgen i oyunculardan maksimum verimi almak adına mükemmel bir taktikti.

O taktiğe bayılıyordum zaten. Solda Hakan pek bindirmediği için Arda içeri katederek birşeyler üretiyordu .

Şimdi adamların kalitesi belli. Transfer sezonu da kapanmış... Elindeki adamları oynayamayacakları bir sisteme zorlamak ne işe yarar? Herkes kafası kesik tavuk gibi dolandı her maç ortalıkta. Ama 4-3-3 oynadık, ee? Buna müdahale etmemesi beni inanılmaz şaşırttı örneğin. Her maç aynı şeyler oluyor, her deplasmanda aynı senaryo...

Kriz durumlarında çözüm üretmek Rijkaard gibi adamların başarabilmesi gereken birşeydir.

Bir de Skibbe'nin elindeki kadro da aşağı yukarı aynıydı ama pas sayısı ve yüzdesi daha yüksekti. Özellikle Avrupa Kupası maçlarında.

Rijkaard´in gitmesini isteyenler suan Fatih Terim gelsin diyeneler.....

Fatih Terim gelsin diyenler´de Fatih Terim 2´de "Imparator Istifa" diyenler....!!

Kisacasi bu Arkadaslar Günlük Basari istiyorlar... Yarin Öbürgün umurlarinda degil.. O Gün hersey bitecek..Ogün hersey Perfect olacak...

Yarin Fatih Terim gelecek, bin bir Futbolcu isteyecek.. 4-5 yenilgide Istifa denecek...

Sonra Lucescu gelecek oda kendi Futbol stilini uygulayacak ve yine sil bastan olacak... 4-5 yenilgide istifa denecek...

....

....

Hitzfeld

....

Van Gaal

...

Mourinho

...

Wenger

2018 de bi bakmissin Fergusson.....

Isim kalite, bilgi fark etmez bu arkadaslara... Onlarin gününü Kurtar yeter.. 4-5 yenilgide, gelmeyen bir sampiyonlukta yine Istifa, istifa, istifa diyecekler....

Oysaki hic düsünmüyorlar geriye bakmiyorlar acaba diye...

acaba bu Barcelona 90%:10% Topa sahip olma oranini basarabilmek icin kac yil harcamis.. malaga´dan, Sociedatdan kac yemis....

acaba bu ManU´da Fergusson 20 küsür yil nasil kalmis.. ilk 5-10 seneyi bi inceleseler...

acaba Arsen Wenger son 2-3 Yildir arsenalde neden basarisiz olmus... Ne yapmaya calisiyor diye bi arastirmislarmidir..? Onlar bilmezler, umursamazlarki Arsen´in yaklasik 20 Yildir Yönettigi Takimi genclestirmeye gittigini...

Onlar´in hic umrunda olmazki Werder Bremen´in Thomas schaaf´in ilk döneminde bundan yaklasik 10-12 sene önce yasadiklarini... saadece bu Günü düsünürler.. Suan 12 Yillik Thomas Schaaf Galatasaray´da olsaydi o 12 Yil hice sayilip Istifa diye bagrilirdi....

Onlari hic umrundami saniyorsunuz Abdullah Avcinin neden IBB´de basarili oldugunu...?? Hic biliyorlarmidir Avci kac yildir o takimin basinda..??

Bunlar sanki Türk Futbolu Basarilar ile kaynamis gibi elestiren Medya´nin gazina gelen tipler... Medya´ya bakarsan " o adam degil".. "bu Futboldan anlamiyor".. " serefi var ise istifa eder.." bunun gibi Cakallar, Akbabalar ile kayniyor..."

Yurt Disindan basarilar ile gelip Türk Futboluna bisey ögretmek isteyen insanlar´i elestirerek rant saglamaya calisiyorlar...

Oysaki bunlardan önce Almanya 3. bundesligada dahi bulamayacagin Bucaspor, Karabükspor, konyaspor zeminlerinden bahsetmiyorlar...

UEFA baskisi gören bir Sivasspor nasil Tipis tipis zemini düzeltti..? Demekki isteyince oluyormus.. Ama nerede öyle bir Baski Türkiye Topraklari icinde..?

Rusya Ligi Türkiye Ligine Her dalda, Stadi, Zemini, Futbol takim kalitesinde herseyiyle fark atti daha bizimkiler 6. Degerli lig diye uyuyorlar...Üstelik o zorlu kis sartlarinda...

Türk insanina, Skibbe, Rijkaard, Adnan Polat gibi yumusak yüzlü insanlar yaranmiyor.... Terim, Aziz Yildirim, Ibrahim Tatlises gibi cocuk azarlar gibi azarlayan gururunu yerle bir eden adamlar yaraniyor...!!

Son Sözüm...!! Bu Takimin böyle Kalitesiz Futbolcular ile TT Arenaya cikmasinin sebebi adnan Polat ve adnan Sezgindir... Rijkaard ve Nesken gibi degerleri harciyorlar ama Polat kendisinide harcamistir.. Gözümde en ufak bir degeri kalmadi..!!!

Forza Frank Rijkaard....!!!!!

1244222270948l.jpg

Ben kendimden örnek vereyim, ömrü hayatimda "Terim istifa" demedim.

Keita, Elano, Arda, Kewell, Baros, Neill bu lige 2 gömlek büyük oyunculardir. Mehmet Topal'i Valencia aldi. Sabri, Servet ve Hakan Balta da milli oyuncular. Gecen sene kalecimiz ve Mustafa Sarp disinda ilk 11'imizdeki oyunclarin tamami milli takimlarda oynuyordu. Bu kadroyu lig 5.si yapan, hem de kadro olarak bizden cok daha kötü durumda olan angutlarin 10 puan gerisinde 5. yapan, bizi Antalyaspor'a maymun edip kupadan eden Frank Rijkaard'in ayrilma vakti coktan gelmistir. Adnan Sezgin bile bu kadar zarar vermiyor Galatasaray'a.

Benim Rijkaard elesitilerimin hic bir yerinde skorla ilgili bir degerlendirme bulamazsiniz. Sorun sonuclarda degil, oynadigimiz igrenc futbolda. Bütün oyuncularimiz kendi milli takimlarinda döktürüyor ama Rijkaard'in elinde heba oluyorlar.

Galatasaray'i kim kuratarir tartisilir ama Galatasaray'i asla kurtaramayacak kisi belli: Frank Rijkaard. 19986/87 sezonundan beri Galatasaray'i izlerim, sahadaki futbolcularin ne yaptigini bilmedigi, taktik olarak bu kadar sekilsiz ve karaktersiz bir bir dönem hatirlamiyorum.

Tamam da niye tek cümleyi alıntılıyosunki ve sadece onun üzerinden çıkarım yapıyorsun. Diyorumki biraz da farklı şeyleri sorgulayın. Bazı kötü durumlarda herkes gibi suçu td'ye atmayın. Diyorumki neden Türkiye'de başarısız olan td'lerin bu başarısızlıkları cv'lerine yansımıyor, neden bunları da tartışmıyorsunuz ?

Yani çıkarsama yapıp, ürettiğiniz tek çözüm td gitsin oluyor, tamam gitsin de kaç tane td gitti, hiç biri tutunamadı, niye bunlar sorgulanmıyor da sırf Rijkaard sorgulanıyor. Böyle her yıl td değiştirmekle mi istikrar yakalayacaksın, Avrupa'nın önde gelen klüplerinden biri olacaksın. Ya da birileri bir şeyler yapıyorda bizim taraftarımız hep bu oyuna gelerek sadece td'lere karşı bir reaksiyon geliştiriyor.. Taraftar da sorgulasın önce kendini.

Burda vardır forumun duayenleri forum kaç yıldır bilmiyorum da. Anlatsın Skibbe ya da Luce ya da Hagi ya da Terim döneminde de böyle eleştiriler olmadı mı ? Bir şekilde benzer eleştiriler. Tamam iyi de niye hep böyle? Niye hep td'ler suçlu?

Bu şekilde bir kadro yapılanması mı Galatasaray'ı ve Türk futbolunu yukarıya taşıyacak?

Neden Türk takımlarının son yıllarda Avrupa'da bir başarısı yok ?

Neden takım gençleştirilmiyor da sürekli adı olan oyuncular ülkeye geliyor da bir şeyler yapamıyor?

Neden yabancı sınırı var?

Yabancılar o paraları hak etmiyorda Türk futbolcuları mı hak ediyor?

Yönetimler neden sürekli yalan söylüyor?

Neden sürekli beklenen yeni yapılanmaların bir türlü sonu gelmiyor ya da bunlar sadece sözde taraftarı kandırmak için verilen sözler mi ?

Neden tek çözümünüz en ufak bir buhranda td gitsin oluyor?

Neden bunları da sorgulamıyorsunuz ?

2'nci devrede oynayacağımız yeni stadımızda ilk 5 arasında yer alabilmek için mücadele edeceğimiz konusunda malesef hem fikiriz galiba

Gecen senenin sonunda, transfer döneminde ve simdi de ayni seyi söylüyorum; Yönetimde sorunlar var! Galatasaray iyi yönetilemiyor, yönetemiyorlar!

Adnan Polat, iyi bir baskan olabilir ancak yönetim kadrosunun o denli iyi oldugunu söylemek mümkün müdür? Bana, Adnan Baskan harici bir adam söyleyin yönetimin icinden? Belki de Adnan Baskan, baskanligi kaldiramiyor, yapamiyor ki özetle "Yönetimin kulaklari cinlasin" diyorum. Asil bunu tartismak gerek diyecegim ama Rijkaard'i göndermek varken, ne gerek var simdi buna! Öyle degil mi?

Gecen senenin sonunda, transfer döneminde ve simdi de ayni seyi söylüyorum; Yönetimde sorunlar var! Galatasaray iyi yönetilemiyor, yönetemiyorlar!

Adnan Polat, iyi bir baskan olabilir ancak yönetim kadrosunun o denli iyi oldugunu söylemek mümkün müdür? Bana, Adnan Baskan harici bir adam söyleyin yönetimin icinden? Belki de Adnan Baskan, baskanligi kaldiramiyor, yapamiyor ki özetle "Yönetimin kulaklari cinlasin" diyorum. Asil bunu tartismak gerek diyecegim ama Rijkaard'i göndermek varken, ne gerek var simdi buna! Öyle degil mi?

Yiğit Şardan ve Cemal Özgörkey. Yöneticilerin takımla bir alakası yok.

Üst Alt