Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak! - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!

Cevap: Haldun Üstünel ; En Az 1 tane Yabancı Transferimiz Olacak!

2 paralı transfer zor.

1'i genç olur kiralık olur,1'i de bonservisli olur.

keirrison haberleri bu doğrultuda çok mantıklı.barça başkanı rijkaarda böyle önemli bir yeteneği bir seneliğine teslim eder gözü kapalı.

oyun kurucu mevkii için adaylar kimler bilmiyoruz ama onun pahalı olduğunu düşünüyorum.öyle van der vaart gibi bir isim beklemiyorum.

en fazla 7-8 milyon euroluk bir transfer yaparız bence.

Forvet transferi olursa bence Keirrison olur , çok büyük ihtimal.Barcelona Keirrison'u Rijkaard'a emanet eder emin olun.Tabi biz istersek.

Genç isim kiralamayız. Rijkaard'ın düşüncesinde bu yoktur bence. Bonservisiyle beraber alınan genç oyuncuları ister Rijkaard. Kendi yetiştirebileceği oyuncuları ister..

Keirrison'u gelir biz istemeyiz:(.

Renkdaş 1 sene zaten alışması sürer , Barca 1 sene kiralıyor zaten.!

Ben Rijkaard'ın isteyeceğini sanmıyorum.

Ayrıca Barcelona Keirrison'u ilk 11'de oynayacak bir kulübe kiralayacak.

Baros' u yedek oturtacaksak buyursun gelsin.;)

birini kiralıcaksak Bojan Kırkıci kiralıyalım. Görün bu çocuk Messiyi geçicek Bojanın teknigine hayranım

Nonda gönderilip yerine:kerrison veya doumbia tipinde genç oyuncu alınmalı.

Sabrinin ömür boyu kulüple ilişiği kesilip yerine ataklara destek verebilecek hızlı bir sağ bek

Ortasahaya dinamo görevi görebilecek ve iki yönlü bir ortasaha

Gökhan zan fenere kiralanıp(rakibimize atacağımız en büyük kazık olur;)) yerine oyun kurabilen bir stoper derhal alınmalı.

Bu transferlerden 3 tanesi gerçekleşmezse özelliklede ortasaha gerçekleşmezse vasatı aşamayız.

geçtiğimiz sezonun kopyası olur ve hem rijkaard hemde yıldız oyuncularımız sene dolmadan kaçarlar.

Sağ bek Uğur'un önü kesilmesin.

Diğerlerine katılıyorum. En az 4 transfer lazım bu takıma.

Stoper-Orta saha-Açıklara alternatif-Nonda giderse forvet

birini kiralıcaksak Bojan Kırkıci kiralayalım. Görün bu çocuk Messiyi geçicek Bojanın teknigine hayranım

Bojan Krkic gerçekten harika bir oyuncu. Teknik,fizik,şut,gol yollarında ki etkinlik,oyun zekası,pasları muhteşem. 1 seneliğine kiralık gelse bile,bize çok ama çok faydası olur. Zannetmiyorum göndereceklerini. Daha iyi bir takımda oynayabilir. Bizim tek avantajımız Rijkaard ve Neeskens bu konuda. Rijkaard'dan bişeyler öğrensin diye gönderirler ancak. :eek:

ben hala Nondanın gönderildigi haberinin yalan oldugunu düşünüyorum

futbolfirtinasi.blogspot.com'daki admin miguel veloso ile ilgilendiğimizi iddia ediyor. muhtemelen balon bir haber ama gelse ne güzel olurdu...

Florent Sinama Pongolle bu adamı alabilirler belki.emana olmadı bari boş dönmeyelim bu adamı alalım derlermi acaba

Üst Alt