Haldun Üstünel Transfer Forumu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Transfer Forumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumu

Olabilir,olmalı..

O güzel saçlarının teli olamaz Adnan Sezgin.İpek gibi saçlarınla gurur duyuyorum Haldunum. :D

Fatih Kurt, Fikret ŞİMŞEK, halil öz, Mustafa Erdem, Mustafa Kuş, Onur Hayıroglu, Serhat Tasdelen

Bu uyelerden tarih hesap soracak :asd:

böyle bir değişiklikte "dedikodu" yerine Haldun Üstünel oluyor bu da kendisinin transfer çalışmalarıyla hiç bağdaşmıyor:) belki teknik kadro ve oyuncular başlığına konabilir ne de olsa onları transfer eden büyük ölçüde kendisi ve bu saatten sonra oyuncular da kendisine fazlasıyla saygı duyacaktırlar:D

Sn. Haldun Üstünel, Galatasaray Spor Kulübüne ait profesyonel bir çalışan ve ismiyle başlı başına bir markadır. İsmini forumumuza vermekten gurur duyarız ama Galatasaray Spor Kulübüne ait bir ismin forumumuzda geçmesi, çok sevdiğimiz kulübümüze bir saygısıylık olarak addedilebilir.

Dolayısıyla bunu izinsiz yapamayız diyor, kulübümüzün de sıcak bakmayacağını bildiğim için, olumsuz baktığımı ifade etmek istiyorum.

Sonuna kadar Haldun Üstünel..

El elden üstündür onlardanda Haldun üstündür.. :p

Sn. Haldun Üstünel, Galatasaray Spor Kulübüne ait profesyonel bir çalışan ve ismiyle başlı başına bir markadır. İsmini forumumuza vermekten gurur duyarız ama Galatasaray Spor Kulübüne ait bir ismin forumumuzda geçmesi, çok sevdiğimiz kulübümüze bir saygısıylık olarak addedilebilir.

Dolayısıyla bunu izinsiz yapamayız diyor, kulübümüzün de sıcak bakmayacağını bildiğim için, olumsuz baktığımı ifade etmek istiyorum.

Adminim ama bizde taraftarız.Hani Haldun Üstünel'in ismini biz kullanmayacağız da kim kullanacak?.Peki klüble görüşme şansımız rica etme şansımız falan var mı?.

nereden bakarsam bakayım hiç bir saygısızlık göremiyorum bu işte...Haldun Üstünel'i onore etmek olur bu olsa olsa...Ayrıca izin falan almak gerekiyorsa bir adres gösterilsin.Hepimiz ayrı ayrı irtibat kurarız.

Bende buna benzer birşey yazacaktım.Emrah Bey yazmış.İcraatci bir kişilik olan Haldun Üstünel ile dedikodu kelimesinin yanyana gelmesi bence uygun düşmez.Ancak Transfer Dedikoduları bölümü, Transfer Gelişmeleri olarak değiştirilirse çok hoş olur.Bizde Haldun Üstünel'e borcumuzu ödemiş oluruz enazından.

Önerim;

" Haldun Üstünel Transfer Gelişmeleri Forumu"

Bu fikir daha iyi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt