Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne Olsun? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne Olsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne olsun?

kardesim Haldun Ustunel'in bizzat yanindamiydin ikna ederken, birak allahini seversen.. bu kulup 1 kisiyle var olmadi..

bu kulüp bi kişiyle var olmadı mantığıyla adam harcamaktan bıkmadı bu taraftar. melo yu da aynı laflarla yerin dibine soktular. ikna kabiliyetine gelince dos santos u getirip hemen ertesi gün ingiltereye dönüp jo yu getiren adamın ikna kabiliyeti yüksektir yanında olmaya gerek yok. şu anki transfer komitesi meloyu ve juventusu 3 ayda ikna edemedi aradaki fark bu. kimseyi putlaştırdığımız yok işini iyi yapana hakettiği değeri vereceksin.

Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne Olsun?

Bunlardan birisini seçmek zorundaysak;

GSCimbom Transfer Forumu olsun.

Karar değiştiriyorum ve "d-) GSCimbom Transfer Forumu"nu işaretliyorum.. :ka21:

Yönetici ismi Transfer forumuna yakışmamaktadır, sanki kendi ceplerinden para verip getiriyorlar.Ayrıca yönetim değişince yine bir sıkıntı.

En güzeli GSCimbom Transfer Forumu

Bence Ali Dürüstte seçeneklerde olmalıydı. Aradan yıllar geçti ama adam aynı tarz. Bi stili var adamın, kesinlikle ilgimiz yok ben sizden duyuyorum diyor ertesi gün alıyoruz adamı:D

"Galatasaray'da transfer bitmez..." de forum isimlerinden birisi olabilir.

İllaki bir Galatasaraylı'nın ismini vermek zorunda mıyız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt