Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne Olsun? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne Olsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne olsun?

Haim Fresco Transfer Forumu olabilir:asd:

Haldun reis kalsın. Transfer konusunda ufkumuzu açan bir adamdı. Öncüydü.

Ynt: Haldun Üstünel Transfer Forumunun Yeni Adı Ne olsun?

Aynı fikirdeyim. Değişikliğe luzum yok bence de

R800i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Albayrak dedim ama bencede normal GSCimbom Transfer forumu olsun..

Haldun Ustunel eyvallah oyuncular getirdide.. bu oyuncularin verdigi katki nedir?

yani ona bakacak olursan..

Cem Uzan Transfer Forumu yapalim.. en baba adami o getirmisti.. sebep olmustu mesela..

Her foruma isim verildigi gibi transfer forumuna da isim verilmek isteniyorsa, bu Haldun Üstünel den baskasi olamaz. Haldun Üstünel ismi yaptigi flas transferler ile "Transfer" kelimesi ile özdeslesmis bir isim. Eger birisi onore edilmek isteniyorsa, bu Haldun Üstünel olmali. Bosuna "Transfer sihirbazi" lakabi takilmadi veya "En büyük transfer Haldun Üstünel" tezahüratlari tutulmadi.

"GSCimbom Tranfer Forumu" bence cok siradan kaliyor.

Neden Ali Dürüst dikkate alınmadı? Transferler konusunda en iyi yönetici. Basına hiç malzeme vermiyor.Bence GSCimbom olsun o zaman.

Albayrak dedim ama bencede normal GSCimbom Transfer forumu olsun..

Haldun Ustunel eyvallah oyuncular getirdide.. bu oyuncularin verdigi katki nedir?

yani ona bakacak olursan..

Cem Uzan Transfer Forumu yapalim.. en baba adami o getirmisti.. sebep olmustu mesela..

Para babalığı mı yaptı Üstünel, gayet Avrupa'da kalburüstü olan oyuncuları getirdi, takım rezalet haldeyse sorumlusu o muydu?

Bir de sahaya çıkıp arkasından ittirecek miydi oynasınlar diye? Gelmez denilen isimleri ikna etti, fenomen haline geldi, bunu anlamak bu kadar mı zor?

Transfer de etkili isim diyorsanız bende fenomen olan 2 isim vardır GS Tarihine mal olmuş

1)Alp Yalman(TATKO da denerdi oyuncuları...)

2)Ergun Gürsoy(Oyuncu kaçırırlardı zamanında ...)

Haldun Üstünel'i sadece iyi transferler yaptığı için değil "içimizden biri" olduğu için sevdik. Adının kalmasının bir zararı olmaz herhalde şurada.

Para babalığı mı yaptı Üstünel, gayet Avrupa'da kalburüstü olan oyuncuları getirdi, takım rezalet haldeyse sorumlusu o muydu?

Bir de sahaya çıkıp arkasından ittirecek miydi oynasınlar diye? Gelmez denilen isimleri ikna etti, fenomen haline geldi, bunu anlamak bu kadar mı zor?

birak allahini seversen gelmez denilen oyuncu kim? Elano'mu ? Keita'mi? Elano brezilyaya dondu, oynadigi top belli.. Keita arap ulkesine gitti kalibre.. Jo geldi, ne oldugu belliydi alkolist, o bar senin bu bar benim particinin teki..

bitek Gio vardi onun icinde Galatasaray bi sansti..

Harry Kewell'in felan gelmeme ihtimali olamaz bize o yastaki futbolcu icin Galatasaray balli kaymaktir..

Haldun Ustunel o kadar iyiydi madem getirseydi bi Hulk, Falcao tipinde adamlari o zaman yildizlarida fazla parlamamisti.. ;) Haldun Ustuneli gozunuzde nekadar buyutorsunuz.. eyvallah iyiydi ama bizim tarihimizin en iyisi demek digerlerine haksizlik ve abese istigal..

onun disinda gelen oyuncularin ikna etme acisindan bi artin daha vardi Frank Rijkaard vardi..

abdurrahim albayarak diyorum gerisi boş adam hamiti almak için kaç defa aradığını ben uyumuyorum sende uyuma diye rahatsız ederek hamiti transfer etti :D I love you Abdurrahim başkan

birak allahini seversen gelmez denilen oyuncu kim? Elano'mu ? Keita'mi? Elano brezilyaya dondu, oynadigi top belli.. Keita arap ulkesine gitti kalibre.. Jo geldi, ne oldugu belliydi alkolist, o bar senin bu bar benim particinin teki..

bitek Gio vardi onun icinde Galatasaray bi sansti..

Harry Kewell'in felan gelmeme ihtimali olamaz bize o yastaki futbolcu icin Galatasaray balli kaymaktir..

Haldun Ustunel o kadar iyiydi madem getirseydi bi Hulk, Falcao tipinde adamlari o zaman yildizlarida fazla parlamamisti.. ;) Haldun Ustuneli gozunuzde nekadar buyutorsunuz.. eyvallah iyiydi ama bizim tarihimizin en iyisi demek digerlerine haksizlik ve abese istigal..

onun disinda gelen oyuncularin ikna etme acisindan bi artin daha vardi Frank Rijkaard vardi..

komikmiş renktaş.

Gelmez denilen adam bunlar Yunus Emre..

Elanonun, Keitanin bize gelmez denilecek nesi vardi?

bir şeyi yok. ama haldun üstünel transfer listesini yapıyor gidiyor kemiksiz iş yaparak alıyor.getirdigi oyuncular yaramadı o ayrı onun üstünelle alakası yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt