Halil Altıntop ve Adrian Mierzejewski resmen Trabzonspor'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil Altıntop ve Adrian Mierzejewski resmen Trabzonspor'da

Cevap: Halil Altıntop Trabzonspor'da

Teşekkür ederim yönetim... Halil Altıntop'u Eskişehirspor'a getireceğini söylemiştin... Gerçekten getirdin... İmza olmadı ama olsun... Geldi ya...

Mübarek ayakları ile tesislerimizi şereflendirdi... Boy boy hatıra fotoğrafı çekindiniz... Keşke sakalından bir tutam koparıp müzemizde sergileseydik...

eses forumu

:D:D

Yorumsuz :asd:

Selcuk Inan'in karakterini analiz eden Sadri Sener'den bir de Halil Altintop analizi bekliyoruz. Esirgemesin:animation:

Galatasaray'in Trabzon'a bas vurmadan Selcuk'u almasina etik degil diyen Sadri baskanin yaptigi bence cok buyuk bir ayip. Her takim istedigi oyuncuya teklif yollayabilir, ama adamlar kac aydan beri getirmeye calisiyorlar, roportaj veriyorlar, sen cik adama imza attir. Fena kapak olmus, ama hic'te etik olmamis. Ayip olmus.

Sadri Şener: "İkiz futbolcuların birinin iyi, birinin kötü çıkma ihtimali yok."

açıklamaya bak yaa:p

Sadri Senere neden salliyorsunuz? Adam sonunda anlamis bu islerin etikle metikle alakasi olmadigini.. Bu Ülkede etik olmayacan alacan baskasini düsünmeden. Bknz: GS.

trabzon bence birazcikta Esisehire yok yok bence Eskisehire tam anlaminda KAPAK olsun diye yapmistir bu Transferi :D

Başkasının alacağı futbolcuyu ayartmayı hangi etiğe sokacak merak ediyorum Sn.Sadri Şener...?

Şimdi bizde Halil Altıntopu geçtim Trabzonspor'dan hiç iyi bahsetmeyeceğiz...

Sözleşmesi bitmiş Selçuk'u almak; etik dışı, Eskişehir için Türkiye'ye gelmiş, Eskişehir'le görüşen Halil'i ayartıp, almak; şerefli transfer.

Ne güzel dünya be.

Selçuk olayı ile Halil olayını karşılaştırıyorsunuz peki.Şöyle söyleyeyim;

Selçuk Trabzonspor'da oynuyorken devre arasında başka takım ile anlaşmış,taraftara Trabzonspor'dan başka yerde oynamam demiş,Avrupa da Avrupa diyerek sürekli yönetimin anlayış göstermesini kullanmış bir isim.Peki Halil Altıntop ne yapmış.Adam sadece söz verdiğim için gittim Eskişehir'e diyor.Eskişehir alamadı diye başkasına yasakmı bu transfer.Halil Eskişehir'e sözmü vermiş.Eğer vermişse söyleyinde onun üzerinden konuşalım.

Üst Alt