Halil Altıntop ve Adrian Mierzejewski resmen Trabzonspor'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil Altıntop ve Adrian Mierzejewski resmen Trabzonspor'da

Cevap: Halil Altıntop Trabzonspor'da

Selçuk sapına kadar aslan gibi son topa kadar mücadele verdi.Hazımsızlık yapıp saçma sapan konuşmayın.Çekemeyen soda içsin.

Trabzonspor ile önceden görüşüyorsa ve anlaşmaya yakın bir adam neden Eskişehir'e gitsin?

Devre arası şampiyonluk için oynayan takımdaki Selçuk ne diyecekti? Ben Galatasaray ile görüşüyorum mu diyecekti? Kaldı ki Selçuk İnan tüm bu görüşmelere rağmen normal performansının altına da inmedi sonuna kadar da savaştı iyi oynadı.

Halil transferindeki tersli Eskişehir'in binbir zorlukla Eskişehir'e getirdiği ve anlaşmaya yakın olduğu adamı elinden almanız. Ha benim açımdan sorun Eskişehir ve Bülent Uygun'dan zerre hazzetmem ve sevindim böyle olmasına.

Ve bu olayın konuşulmasının temel nedeni Sadri Şener'in sürekli Selçuk hakkında gereksiz açıklamalar yapması.

Hiç daha önce böyle şeyler olmamış gibi sordun :) Simon Jenthsz 'i googledan bir araştır.

Selcuk Ile Sözlesmesi bitmeden görüsmeye baslandi. Halil Altintop'da öyle degil. Eskisehirspora imza atacam dememistir ki. Hamit Altintop kac kere Ali Samiyene geldiginde haberler cikti Galatasaraya gelecek diye. Halildede aynisi oldu. Sallamayin hemen adamlara..

Mantığı kest:asd:

Gerçekleri değil de kendi varsayımlarını kabul edersen bu sonucu çıkarman normal.

Selcuk Ile Sözlesmesi bitmeden görüsmeye baslandi. Halil Altintop'da öyle degil. Eskisehirspora imza atacam dememistir ki. Hamit Altintop kac kere Ali Samiyene geldiginde haberler cikti Galatasaraya gelecek diye. Halildede aynisi oldu. Sallamayin hemen adamlara..

Bir oyuncunun sözleşmesinin bitimine 6 ay kala görüşmenin etik dışı bir tarafı yok. Avrupa'da bir çok yerde bunun örneği var hatta Bayern gibi takımlar bu transferleri devre arasında da imzalıyor ve duyuruyorlar. (en basit örneği Ballack)

Etik dışı nasıl olur biliyor musun? Seninle şampiyonluk yarışı içerisinde olan takım Fener değil de Galatasaray olmuş olsaydı işte o zaman bunun adı etik dışı olur.

Ayrıca burada tartışılan Selçuk transferinin etik olup olmaması değil her zaman etikten bahseden bir başkanın bu tarz bir transfere imza atmassı.

Eskişehirspor 2.başkanı:Biz Halil ile prensipte anlaştık,hiçbir sorun yok.Başka takıma imza attığı haberleri doğru değil.

Bu arada Eskişehirspor 2. Başkanı'da gelişmelerden uzak kalmış.Halil ile Adrian yarın birlikte imza atacak.

Eskişehirspor 2.başkanı:İki Anadolu takımının bu şekilde bir olayla karşı karşıya gelmesi hiç hoş birşey değil.

Üst Alt