Halil Altıntop ve Adrian Mierzejewski resmen Trabzonspor'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil Altıntop ve Adrian Mierzejewski resmen Trabzonspor'da

Cevap: Halil Altıntop Trabzonspor'da

beyler kısaca halil esesle sözlü anlaştı ts araya girdi halili kaptı.eskişehire kapak sadri şenerede tükürdüğünü yalamak kaldı.

Trabzonspor resmi siteden açıklama yapmış. Eskişehirspor 2. Başkanı hala inanmıyorum diyor. :D

Hasan Sas kadar olamadin Ümit Karan :D. Yalniz Halil'de bayagi sevimli futbolcu demek ki, önce Es Es'e söz verip, ardindan Trabzon'a imza attiysa.

Trabzonspor'a ve Türk futboluna hayırlı olur inşallah.Hayırlar feth olsun şerler def'olsun.İyi geceler

Eskişehir ve Bülent'e olan her olumsuzluk beni mutlu eder.

Halil, Trabzon'a hayırlı olsun, diyeceğim bu kadar.

Eskişehir başkanı sözünü tuttu. Halil'i şehre getirdi. :D Şaka bir yana Bülent Uygun'a iyi oldu. Şu Alper'i Fener istese satın derdi.

sadri şener:etik herşeyden önemlidir.

x:başkanım halili esesden çaldık.

sadri şener:futbolda etik diye birşey yoktur.:D

Trabzonspor Selçuk olayında bize sallayıp sonra da bunu yapıyorsa helal olsun derim. . Yakışmazdı, yakıştırdılar.

2 tane dandik, Galatasaray'ın 200000000 basamak altında ki takımları 16 sayfa konuşmak bile anlamsız.

Trabzonspor çok ilkeli..Papucumun ilkesi..Zaten sevmiyordum bu camiayı, şimdi iyice nefret ettim..

Üst Alt