# Halil Altıntop - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Altıntop'ta sona doğru

Ligtv haberlerinde Halil transferinden vazgeçtiğimiz söylendi.Ne kadar doğrudur bilemiyorum tabi.Hergün başka birşey diyorlar.

Hamit gibi bir düşüncemiz varsa böyle bir fırsatı elimizden kaçırmamız lazım. Başka isimler gündem de olacağına Halili alma planları yapmamız lazım.

Halil transferi bence iyi olur.Paramız yok, bonservis ödemeyeceğiz, yerli statüsünde adam, Avrupa tecrübesi de var.

Baros sakatlandı diyelim. Geçen sene ki sıkıntılarımı yaşayalım. Bütçe ortada zaten. Hazır bonservisi elindeyken alınmalı bence.

halili almamiz lazim pektemek ve sercan icin yuksek bonservis bedeli istiyorlar alamiyacagimiza gore halili kacirmamak lazim

Bizim akıllılar bedavaya iyi adam almazlar. Halil ve Hitzlsperger gibi bedava adamlar dururken, Stoch ve Grella gibi daha kötü adamlara para vermek isterler.

Bizim akıllılar bedavaya iyi adam almazlar. Halil ve Hitzlsperger gibi bedava adamlar dururken, Stoch ve Grella gibi daha kötü adamlara para vermek isterler.

Stoch konusunu bilmem ama bedeva iyi adam almama konusunda sonuna kadar katılıyorum..Bununda kesinlikle futbolu bilmemekle alakalı olduğunu düşünüyorum..Sonuçta teknik adamlar gidiyor,futbolcular gidiyor ne hikmetse yönetici anlamında hiç değişiklik olmuyor..Mesela 2 senedir ortada cidi bir başarısızlık varken neden Adnan Sezginin görevine son verilmez veya futbolu çok iyi bilen,bireysel anlamda futbolcu analızini (fiziksel,mental ve teknik) yapabilecek bir yönetici bulunup görev verilmez....

Ben yönetici olsam ciddi nakit sıkıntısıda varken hiç düşünmeden Halil ve Aurelioyu alırdım..Hatta eldeki yetersiz oyuncuları kullanıp hazır Antep başkanıda kapıya kadar gelmişken takas formülü ile Murat Ceylanıda kaçırmazdım.

Halil Altıntop Türkiye'de çok iş yapar.Gelmesini çok isterim.

Milan Baros

Halil Altıntop

Mehmet Batdal

harika bir forvet rotasyonu olur.

Defansa da

1 oyuncu daha alınırsa

Lucas Neill

Gökhan Zan

Hakan Balta

Çağlar Birinci

Sabri Sarıoğlu

Ali Turan

Yeni Transfer

en azından sadece tek sorunlu bölge orta saha kalır.Oraya da Veli Kavlak ve 2 tane de yabancı transfer yapılmalı en az.

Halil Altıntop Türkiye'de çok iş yapar.Gelmesini çok isterim.

Milan Baros

Halil Altıntop

Mehmet Batdal

harika bir forvet rotasyonu olur.

Defansa da

1 oyuncu daha alınırsa

Lucas Neill

Gökhan Zan

Hakan Balta

Çağlar Birinci

Sabri Sarıoğlu

Ali Turan

Yeni Transfer

en azından sadece tek sorunlu bölge orta saha kalır.Oraya da Veli Kavlak ve 2 tane de yabancı transfer yapılmalı en az.

Haklısın,orta sahaya ise Elano giderse en az 3 oyuncu alınması gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt