# Halil Altıntop - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Halil Altıntop

Sıkışınca 3 lünün kanatlarındada oyanayabilir.Türk statüsünde olması ve kalitesi ile almamız gerekir.Bonservisi de elindeymiş kaçırmamak lazım.

Cevap: # Halil Altıntop

Halil umarım gelir aslında mantıklı dusunurse ne maddi ne de kariyeri acısından bizden iyi kulup bulamaz. Hatta 3 buyukler içinde yine ona uygun olanı G.Saray ama farkında degil Halil.

Pektemek olmayacak gibi... Batdal'dan kendi adıma bir beklentim yok. 2.Taner olur o kadar... (91-93 arası bizde oynamıs olan bir forvetti)

Cevap: Altıntop'ta sona doğru

HaberTürk'ün yazdığına göre Halil yıllık alacağında 4 milyon eurodan 3.8 milyon euroya düşmüş.Allah razı olsun kendisinden.O da haklı tabi dünyada kendisinden başka forvet kalmadığından böyle para istemesi normal

buyuk bir tartisma aciyorum ve fotodaki hamit diyorum

yoksa hamit mi geliyor?

AMAN ALLAHIMMMMMMMMMMMMM:):)

Genel olarak İngiliz ve Almanların kendi ligleri dışında oynamama gibi bir durumları var.Ballack bile kaç yaşında Almanya dışına çıkabildi sonuç olarak.Ondan önce üst düzey olarak Hamann vardı diye hatırlıyorum,başka varsa düzeltiniz.

Bedavaya iyi adam diyoruz ama ne kadar iyi.Avrupa'da uzun süredir pek ses bırakamadığımızdan ek olarak katıldığımız organizasyonun futbolcuların bir avantaj olarak görmediği Avrupa Ligi olmasından dolayı pek birşey yapamıyoruz.

Hitzsilperger'deki sebebi buna yorabilirim,ancak Halil alınmalı.

Bir de +2 gibi bir kontenjan geldi,gezin Doğu Avrupa ülkelerini.Bizden pek farkı olmayan CSKA Moscow Krasic gibi bir adamı getirip 15 milyon euro'ya pazarlıyor.Artık bunları da yapmamız lazım,yoksa staddı Riva'ydı fayda etmez.

Sıbıstan Ligini takip etmek lazım.Çok yetenekli gençler çıkıyor yıllardır.Aynı şekilde Danimarka,Fransa ligleri de izlenmeli.

Halil yıllık 4 alacaksa gelmesin bence. Halile 4 verirsek Arda, Baros seneye 6 falan ister heralde.

Halil Altıntop Türkiye'de çok iş yapar.Gelmesini çok isterim.

Milan Baros

Halil Altıntop

Mehmet Batdal

harika bir forvet rotasyonu olur.

Defansa da

1 oyuncu daha alınırsa

Lucas Neill

Gökhan Zan

Hakan Balta

Çağlar Birinci

Sabri Sarıoğlu

Ali Turan

Yeni Transfer

en azından sadece tek sorunlu bölge orta saha kalır.Oraya da Veli Kavlak ve 2 tane de yabancı transfer yapılmalı en az.

:yenieek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt