Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı... - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı...

Cevap: Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı...

Eskişehirin en büyük sponsoru ETİ'nin sahibi Galatasarasaray kongre üyesidir bu fiyat aşağı çekilir.. ETİ'nin sahibi camiada tanınan aktif bir kongre üyesidir bu transferde bu ayrıntı etkili olacaktır....

biz isteyince 10 ***** isteyince 3 oluyor bu rakamlar nedense.eskisehir , kayseri, ve genclerbirliginden adam alınmaz.bu adam takım otobüsü aldırmak için dilencilik yapar sonrada çıkıp alpere 10 ister.

10 milyon mu???????????

Ulan millet 10 milyona Vidal'i,Melo'yu alıyor.Senin kafa iyi mi ?

ne kadar skolastik dusunuyosunuz herif heralde 10 milyon diyecek niye mi

a) 20 yasinda takimda banko oynayan gelecek de vadeden bir topcu

b) satarsa yerine kimi alacak (turk olarak)

c) ayrica paraya ihtiyaci yoksa niye satsin ki teklif hayvani olmadigi surece

mantik pleaz

a) Her 20 yaşındaki gelecek vaad eden oyuncuya 10 milyon avro isterlerse işimiz var demektir.

b) Her futbolcunun yeri dolar adamlar Ronaldo'yu satıyor etkilenmiyor Alper kim? Sanki Eskişehir her yıl Şampiyonlar Ligi'nde oynayan süper ligde şampiyonluğa oynayan bir takım?Satsa ne olur satmasa ne olur?

c) Futbolcu gitmek istedikten sonra kimse tutamaz bknz Arda Turan.

Kendini Avrupa'ya kanıtlayacam diye göbeği çatlayan yıldızımız Arda Turan bile 12 Milyona satıldı , Eskişehir Başkanına sesleniyorum ; Yazıktır..

Bunları bu duruma getirenler utansın.3 den fazla etmeyen adamların .ötlerini kaldırırsan olacağı budur.

Bu bonservis bedelleri açıklanırken, nasıl hesap yapıyorlar çok merak ediyorum. Bu Alper Potuk denen zibidi kaç kere A milli olmuş? Kaç Şampiyonlar ligi veya Avrupa Ligi maçı oynamış? Bunları boşverdim süperligde kaç maç yapmış ki 10 milyon euro edecek! Ama hata Kayserispor başkanında değil, Mehmet Topuz ve tabata gibi kazmalara 8 milyon euro gibi abuk sabuk rakamlar ödeyen futbol kulübü başkanlarında.

Bu bonservis bedelleri açıklanırken, nasıl hesap yapıyorlar çok merak ediyorum. Bu Alper Potuk denen zibidi kaç kere A milli olmuş? Kaç Şampiyonlar ligi veya Avrupa Ligi maçı oynamış? Bunları boşverdim süperligde kaç maç yapmış ki 10 milyon euro edecek! Ama hata Kayserispor başkanında değil, Mehmet Topuz ve tabata gibi kazmalara 8 milyon euro gibi abuk sabuk rakamlar ödeyen futbol kulübü başkanlarında.

Eskişehir başkanı olacak kardeş:D

Nasilmi hesaplaniyor? Anadolu Baskani X kendisine bir fitil basiyor. Fitil etki gösterince aklina ilk gelen rakkami söylüyor...

Hahaha ulan şu başlığa hergün up yaptırıyorsunuz bende hergün yeniden sinirleniyorum Eskişehir başkanına. Adama garezinizmi var :D

Üst Alt