haluk yürekli - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
her dönemde gözüne kestirdiği bir yerli oyuncumuzu değersizleştirmeyi-hedef tahtasına oturtmayı kendilerine görev addetmiş şahıslardan biridir.

tüm ihaleyi de okan buruk'a yıkmis. galatasaray yönetimi üstüne düşeni yapmışmış hadi abi ya. son transfer döneminden sonra bu cümleyi kurmak için ancak dursun aydın özbek'ten fonlanmak gerekir.

1709272821865.png

Söylenmesi gereken bazı şeyleri söylüyor diye tahammül ediyordum ama bu herif çok tehlikeli bir hal almaya başladı. Acayip manipülasyon yapan ve ortalığı karıştırmaya çalışan bir tavrı var. Ahmet Ercanlar, Devrim Zengi gibi 3,5 iqlü herifler adam yerine konmasın diyoruz ama bu herifin de konacak bir tarafı kalmadı.

Dün neden okan hocayı sert eleştirdiğini anlamadım

Sanki haftalardır üst üste 2 maglubiyet almasını bekliyor gibi bir hali tavrı vardı

Takım iyi gittigi icin hep icine atti muhtemelen, şimdi de dursun özbek saflarına geçti

Çok sever sayarım kendisini ama dünkü sergiledigi tavır affedilebilir cinsten degil. Takımı kaosa sürüklemenin kapısını araladı

Adamın belki kafasında 2 hedef vardı. Son 2 eleme maçında pozisyona giremeden elendik.
Birileri konuşmalı ki hocanın da kulağı çekilmeli.
Herkes gibi kendisi de silkelenmeli.
Abi kusura bakmayın da enerjisi bitmiş sakat kaan 90 dakika oynuyor adamına yetişemiyor koşamıyor.
Elinde barış gibi bir adam varsa onu koyarsın sonradına bakarsın. Çoklu bölgede sana opsiyon sunan iki adamın enerjisini ısrarla bitirmek nerede görülmüş ya. Bırak yenilecrksen birini dinlendir de gelecekteki maçları kazan.
Sonra olşviera sevdası nereden depleşti kardeşim

gazetecilik yapmayıp yönetimden birilerinin adamı olan herkes bir gün gelir tehlikeli olur

yaz transfer döneminde de söylediğim için rahatlıkla söylüyorum şimdi

yönetimde kendisine haber sızdıran adamlar için bütün kulübü yakar bu adamlar

Galatasaraylı olduğu için bizim gibi dün sinirlenip hocayı doğal olarak eleştirdi işte.
Maalesef hoca bu sezon bir çok maçta kötü performans sergiledi. İlk Prag maçından sonra aynı kadroyla deplasmana çıkmak gibi.
Dün de en çok koşan futbolcumuz olan Barış’ı yine yorgun olması belliyken Vinicius yerine onunla çıktı oyuna.
Ve en önemlisi kaç maçtır rakiplerim kolaylıkla üzerimize geliyorlar çünkü takım fiziği sezon başı olduğu gibi yerlerde.
Oynatmak istediği presli oyunda en önemli usul futbolcuların diri olmasıdır. Önde pres yapmaya gidip topu alacak güçte değilsen açık alan bulan rakip futbolcular kolaylıkla pozisyon bulabiliyor.
Ligin en iyi kalecisi ve stoperler bizde olmasına rağmen her maç çok pozisyon veriyoruz. Bunun ana nedeni ilerdeki futbolcularıdır.
Artık hoca buna bir çözüm bulmalı.

hoca illa zaha,ziyech,ndombele,tete,vinicius alınsın diye yalvardı sanırım. halukun dediklerinden bu çıkıyor

aynı zamanda hoca boey ne olursunuz satılsın diye eylem yapmış

hatta bana gidip aurieri alın afrika kupasında oynasın form tutsun gelsin demiştir

ufacık beyinleriyle yaptıkları algı ancak bu kadar olur

Hala bunları izliyor musunuz

İzlemeyin arkadaşlar gerçekten izlemeyin. Haklı olduğumuz konularda bile o kadar çok toksik yayın yapıyorlar ki. Halkı kin ve düşmanlığa iten şeklinde bir tabir var ya. İşte bunlar o tabirin örneği.

Hele o gökhan dinç. Eskiden izlerken bile o konuşurken ileri alırdım hiç dinlemezdim. Kulüpsüz şahsiyet çünkü

Ben gazetecinin tarafsız ve objektif olanını severim.

Galatasaraylılığı çoğu zaman hakkaniyetten uzaklaşmasına neden oluyor.

Vinicius'un hakeme "f... Off" diyişi için "o kadarcıktan kart mı verilir" gibisinden bir şey demişti geçenlerde. Aynısını fenerli topçu yapsa aynı şeyi demez mesela.

Tamam galatasaraylıyız ama eğriye eğri, doğruya doğru demek zorundayız. Aksi takdirde fb trollü dediğimiz adamlardan ne farkımız kalır?

Üst Alt