haluk yürekli - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Izliyorum, gayette başarılı buluyorum. Ayreten, zengin züppeye savaş açan, ve Şikebahçe Spor Kulübü'nün yaptığı pislikleri konuşan, ifşa etmeye çalışan, benim gördüğüm tek gazeteci.

Her ne kadar şu satılmış medya ortamında Ali Koç ile kapışabilen yegane odak olsalar bile silah gibi kullanılan gazetecilerden her daim korkmak gerek

Yine de köprüyü henüz geçmedik, bu adamlar da olmasa tüm gündemi Fbliler belirleyecek. Şu an gündemin yüzde 80'ini fbliler belirliyor kalanını bunlar ve Sami Yen Haber

Hocanın istediği topçuları getirmişler dememiş ki hoca da gelen topçuları onayladı demiş aynı şey değil. Hocanın çok istediği topçular belliydi zaten Icardi Rashica Angelino. Önceki dönem Midtsjö Seferovic. Muhtemelen Vinicius. Diğerleri için hocam olur mu demişlerdir o da tamam olur demiştir yani

Bu kadar sallancak bir şey dememiş. Bu kadro sırf Boey gitti diye Karagümrük maçında şöyle oynamaz son maçları şöyle oynamaz demek kadar normal bir şey yok

Doğruysa güzel demiş kuşcuklara her platformda koymamız lazım.ahlakları uslupları olmayanlara gerekli cevap verilmeli

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçek anlamda spor medyasında kalmış nadir gazetecilerden. Elmas bu adamın programına çıkmış ve projelerini falan anlatmıştı o dönem çoğu GS taraftarını da o projeleri ile kandırmıştı . Sonra Elmas'ın söylediklerini yapmadığı projelerinin hayal olduğunu kulübü kötü yönettiğini yine ilk bu adamların programı ortaya çıkarmıştı. Seversin sevmezsin ama adamlar spor medyasında gazetecilik yapan son program sanırım.

Üst Alt