Hamburg'u Küme Düşürme Başlığı (Düştü) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamburg'u Küme Düşürme Başlığı (Düştü)

Calhanogluuuuuuu

Cok beklersiniz beyler kume falan dusmicez :D

Tapa

kukla_522251.gif

Zaten yaş 25 olup bu eksiği olsaydı niye Galatasarayımıza isteyim ki.

Şu an makul fiyata ala biliriz ama tahminen 2-3 sene sonra imkansız olur bizim için.

Tabiki o dediğimiz takım veya sahayı okuma yeteneğini geliştire bilirse. Şu an biraz brezilyalı junhinoya benzetiyorum .

Makul fiyata falan alamayiz malesef. 12''den baslar fiyati su an almak istesek.

Yetersiz olusu daha bu sezon ilk profesyonel sezonu olmasi. Bu yetenekde bir oyuncu onu rahatlikla gelistirebilir, ki Hakan cok gelistirdi ilk zamanlara gore.

Tapa

Çok demeyilim. Az çok geliştirdi . Sahayı okuma kabiliyetinide geliştirmesi gerekir bu arada. Ama bence de gelkştirirecek . Zaten bu fikri paylaşmasam Galatasarayımıza istemem o kadar. Ama zor çok zor transfer düşüncelere katılmadığım için konuya girdim.

Zor değil kesinlikle okadar. 2-3 sene sonra ama zor'dan ziyade imkansız ola bilir hakan transferi.

Ala biliyorsak bu sene alınmalı

Braunschweig'in kaybetmesi iyi oldu. Stuttgart'da son anlarda gol yemis ve 1 puan almis sadece bu daha iyi.

Yalniz sonraki maclar cok zor yav. Wolfsburg, Mainz, Augsburg ve Bayern.

Su maclardan hic puan alamasak sürpriz olmaz acikcasi :D

Hepsi tas gibi takimlar.

Renktas Stuttgartinki daha zor:

Schalke, Hannover, Wolfsburg, bayern

Bizim salaklarda son dakkalarda gol yeme huyu olmasaydi 5inci fln olacaktik.

Vay bunu bilmiyordum :D

Bayern bize gelecek, siz deplasmana gideceksiniz sanirim.

Bayern CL fikstürüne yakin bir döneme gelirse yedeklerle oynar ve belki kendi sahamizda o gazla 1 puan falan cikarabiliriz ama sizin deplasmanda bi sansiniz yok :D

Vay bunu bilmiyordum :D

Bayern bize gelecek, siz deplasmana gideceksiniz sanirim.

Bayern CL fikstürüne yakin bir döneme gelirse yedeklerle oynar ve belki kendi sahamizda o gazla 1 puan falan cikarabiliriz ama sizin deplasmanda bi sansiniz yok :D

Üst Alt