# Hamit Altıntop - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İlk hedef Hamit Altıntop

Bence Hamit'e astronomik yıllık ücretler verileceğine potansiyeli olan oyuncular takıma kazandırılmalı.

Galatasaray Hamit'le görüşüyor

Devre arası transferinde sürpriz yapmaya hazırlanan sarı-kırmızılılar, ilk bombasını patlatmak üzere...

Bu sezon Avrupa'ya erkenden havlu atması ve ligdeki zirve yarışından kopmasıyla taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Galatasaray büyük hedefler peşinde.

Football.fr'nin iddiasına göre sarı-kırmızılı kulüp, Bayern Münih'in Türk yıldızı Hamit Altıntop'u kadrosuna katmak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Bir aralar adı Juventus'la da geçen ve sezon başından beri 9 lig maçında forma giyebilen 28 yaşındaki orta saha oyuncusu, yedek beklemeyeceği için Galatasaray'a gelmeye sıcak bakabilir. Hamit'in Bayern Münih'le olan sözleşmesi bu sezon sonunda bitiyor.

Galatasaray Spor Toto Süper Lig'de 23 puanla 9. sırada bulunuyor.

İyide bir transfer haberinde bunu bu kadar vurgulamanın ne anlamı var ? Ne alaka yani yaptığın haberle . Ulan iyice dillere düştürk rezil olduk şu medyaya bak. Sanki bilmeyen var kaç puanda olduğumuzu

Beyler adam besmeleli..

hamitribery.jpg

Gelirse tüm uğursuzluklar abdestsizlikler def olur..

Riberiye bak, 2 ay sonra gitmis 17 yasinda olan kizi s....

154868_m3w468h320q75v19891_ribery_copy.jpg

Hamit altıntop ile ilgili şu saatlerde baskıda olan bir haberi paylaşmak istiyorum. Adnan Sezgin ve Hamit Altıntop'un ikili görüşmesinde, Hamit Altıntop; sezon başında ben zaten Haldun Üstünel'e (Galatasaray'a) bir söz verdim. Kulubümle anlaşılması durumunda ben Galatasaray'da oynamaya hazırım demiştir ve bildiğimiz üzere Bayern Münihinde Hamit Altıntop'u satmayı düşünmesi bu transferin olabilirliğini çok yüksek bir noktaya taşıyor.

Kaynak: Fanatik

Cevap: # Hamit Altıntop

Doğru olduğunu sanmıyorum ancak doğru olduğunu var sayarsak Pazarlıklar bir hayli ilginç geçecek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt