# Hamit Altıntop - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Cevap: Aslan Hamit

Hamit yıllardır gelecek bize ama gelemedi bir türlü artık bu sene gelmeli gelecekse.Hamit dışında 2 tane daha yerli oyuncuya ihtiyacımız var.Serdar Aziz+Alper Potuk bunları alacaksın ve 3-4 sene arkana yaslanıp sadece gelen yabancıları izleyeceksin.Yerli kadromuz hala yeterli seviyede değil CL için çünkü.

Semih Kaya (kumaş iyi,CL için çaylak)

Selçuk İnan (CL düzeyinde ki tek yerli)

Emre Çolak ( kumaş iyi aynı şekilde ama performans olarak soru işareti olur)

Engin Baytar (CL için yeterli gelmez diye düşünüyorum)

Hamit o seviyeyi deneyimlemiş tek oyuncu Türkler arasında şu an,deneyimleri çok önemli olur bizim için.

Hamit Altıntop imza attı mı? - TrtSpor

Hamit Altıntop imza attı mı?

19 Nisan 2012 Perşembe 08:34:10 - trtspor.com.tr

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, teknik direktör Fatih Terim'in ısrarla istediği Real Madrid'den Hamit Altıntop'a İspanya'da imzayı attırdı.

Posta gazetesi Galatasaray muhabiri Bahadır Çokişler, Sarı-Kırmızılı kulübün Real Madrid'in Türk yıldızıyla ön sözleşme imzaladığını ileri sürdü. Gazetede yer alan haber şu şekilde: "Galatasaray, Süper Final'deki mücadelesine devam ederken transfer çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor. Daha önce Manchester United'la sözleşmesi sezon sonunda bitecek golcü Dimitar Berbatov'la ön protokol imzalayan Sarı-Kırmızılılar'ın Real Madrid'de oynayan milli futbolcumuz Hamit Altıntop'la anlaştığı ortaya çıktı. Görüşmelerin uzun süre önce başladığı, ilk etapta teknik direktör Fatih Terim'in Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho ile telefonda görüşüp anlaştığı ifade edildi. Real Madrid'le 3 yıllık sözleşmesi olan ancak fazla oynama şansı bulamayan Hamit için daha sonra da Başkan Ünal Aysal'ın devreye girdiği belirtildi."

İlk yıl kiralanacak

"İspanya'ya giden Aysal'ın hem Hamit'le, hem de İspanyol yöneticileriyle bir araya geldiği ve Mourinho'nun da 'tamam' demesinin ardından ön protokolün imzalandığı bildirildi. Yapılan anlaşmaya göre Hamit, ilk yıl Galatasaray'da kiralık olarak forma giyecek. Bir yılın sonunda taraflar tekrar bir araya gelecek, bu kez Aslan, Hamit'in bonservisini almak için pazarlık masasına oturacak. Anlaşmanın yine sağlanması halinde de Hamit'le uzun süreli sözleşme imzalanacak.

Hamit transfer cok önemli. Kim ne derse desin. Real ayri Türkiye ayri. Heryerde kullan. Türk

Selcuk Hamit yaparsin

Melo Hamit yaparsin

Saga cekersin sag beke cekersin.

Hamit iyi olur

Tecrübesi ve Türk oluşu sebebi ile gelsin istiyorum. Yanlış anlamayın ama ben hiçbir zaman beğenmedim kendisini. Euro 2008'de buna dahil. Bilmiyorum ancak beğenmedim.

Şu an transferden çok önümüzdeki maç önemli.

Medyada çıkan haberleri okuyorum, bizim için yapılan haberler takımı etkileyecek türden "transfer haberleri" ama karşı taraf için yapılan haberlere baktığımda 'Uefa ile anlaşıldı' gibi rakibi motive edici haberler yapılmakta.

Motive olmamız gereken bir maç var pazar günü.Konsantremizi oraya verelim mümkün olduğunca.

Hamiti istemeyen taraftar şımarıklığı bıraksın gerçeklere dönsün.Adam geçen sezon Real'e gitti,Bayernden gitti.Öncesinde CL yarı finalinde sol açıkta oynadı bu adam yahu.Hamit ismi geçince forumda Ujfalusi,Necati transferlerindeki hava oluşuyor anında.Hamitten daha çok istemeyeni vardı bu isimlerin.Şimdi tapıyoruz hep beraber.

Hamit yıllardır gelecek bize ama gelemedi bir türlü artık bu sene gelmeli gelecekse.Hamit dışında 2 tane daha yerli oyuncuya ihtiyacımız var.Serdar Aziz+Alper Potuk bunları alacaksın ve 3-4 sene arkana yaslanıp sadece gelen yabancıları izleyeceksin.Yerli kadromuz hala yeterli seviyede değil CL için çünkü.

Semih Kaya (kumaş iyi,CL için çaylak)

Selçuk İnan (CL düzeyinde ki tek yerli)

Emre Çolak ( kumaş iyi aynı şekilde ama performans olarak soru işareti olur)

Engin Baytar (CL için yeterli gelmez diye düşünüyorum)

Hamit o seviyeyi deneyimlemiş tek oyuncu Türkler arasında şu an,deneyimleri çok önemli olur bizim için.

Engin evet soru işareti. Ancak Avrupalı oyuncular Engin'i kızdıracak delirtecek tipte oynamaazlar "genel olarak".Bu bir avantaj.

Ben Engin'in oyuna sonradan girip etkili olacağı kanaatindeyim. Hatta yer yer gol olarak Capone etkisi yapabilir.

Bu seneki kadro çok dar , seneye birde şampiyonlar ligi mücadelesi vereceğiz geniş ve kaliteli bir kadro kurulmazsa bütün hedeflerde geri kalabiliriz.

Şampiyonluğa oynuyoruz ama değişmesi gereken o kadar isim var ki takımda.

Hamit gelmeli hatta gelirse Töre de alınmalı.

Böylece yabancı hakkımızı başka yerlerde kullanabiliriz.

Sol Bek pozisyonuna etkili bir adam alabiliriz.

Engin Aydın iyi yedek olur.

Takım oyununu iyi oynarsak gelecek her türlü kalite adamla başarı sağlayabiliriz

Hamit-Berbatov gelsin bir sol bek bir wing forward aldıkmı yeterli bile

Eski Hamit olmaması maç eksikliğinden, burada her türlü kendine gelir, mücadelesiyle rahatça öne çıkar. Bendeki Hamit dilenciliği de hayatta bitmez, giyecen parçalıyı başka yolu yok. :)

Üst Alt