# Hamit Altıntop - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Cevap: Aslan Hamit

Bir kac sene evvel Hamit'in bir milli hazirlik mac sonrasi Galatasarayliyim dedigi videoyu bulan var mi?

4-5 sene önce Show Turk'deki bir söyleşide, Halil Altıntop'a sormuşlardı. O da "Küçükken abimle beraber Galatasaray'ı tutardık." demişti. Ama videosunu bulmam imkansız.

Cidden bulabilen biri varsa çok iyi olur.

Millet, biz ne kadar bi tarafta Ronaldo diger tarafta Messi vari kanatlarda iki top cambazi hayalleri kursakta, takim defansina katkida bulunmayacak iki oyuncu bu takimin mevcut kimyasinin icine eder gibi geliyor bana. Yani kanatlarin bi tarafina Hamit, Larsson, Pranjic, Bastos yada Darijo Srna gibi ileri geri oynayabilen bir dinamo lazim.

Bu takimin ofansif anlamda etkili, defansif oyunda etkisiz bir oyuncu kaldirabilecegi asikar. Ama bu tipte ikinci bir oyuncuyu Avrupa'da kaldirabilecegini zannetmiyorum.

Millet, biz ne kadar bi tarafta Ronaldo diger tarafta Messi vari kanatlarda iki top cambazi hayalleri kursakta, takim defansina katkida bulunmayacak iki oyuncu bu takimin mevcut kimyasinin icine eder gibi geliyor bana. Yani kanatlarin bi tarafina Hamit, Larsson, Pranjic, Bastos yada Darijo Srna gibi ileri geri oynayabilen bir dinamo lazim.

Bu takimin ofansif anlamda etkili, defansif oyunda etkisiz bir oyuncu kaldirabilecegi asikar. Ama bu tipte ikinci bir oyuncuyu Avrupa'da kaldirabilecegini zannetmiyorum.

Bir kanatta skora katkisi olan yardiran teknik bir adam,diger kanatta Engin,Emre Colak veya Hamit gibi caliskan top kapan pres yapan bir adam diyrosun yani.

Cevap: # Hamit Altıntop

Sadece kanat olarak da düşünmemek lazım. Orta ikiliye alternatif, Eboue yokken sağ beke alternatif, hatta istemem ama belki 3lü orta sahada da oynar. Formda Hamit etkisini yapabilecek Türk oyuncu yok, yabancı da sınırlı hala maalesef.

Sadece kanat olarak da düşünmemek lazım. Orta ikiliye alternatif, Eboue yokken sağ beke alternatif, hatta istemem ama belki 3lü orta sahada da oynar. Formda Hamit etkisini yapabilecek Türk oyuncu yok, yabancı da sınırlı hala maalesef.

Ujfalusi'den daha ust duzey olan Chivu yada Nesta'yi alip Ujfalusi'yi daha ekonomik kullanabiliriz. Zaten Afrika kupasi elemeleri falan yolda. Ujfalusi Eboue'nin yerine sagbeke falan gecer.

Hamit gelirse süper ötesi olur Türk oyuncu derinliğimiz artar kaliteli Türklere ihtiyacımız var..

Hamit e hayir demek?

bir cok mevkide oyniyabilen, Turk oyuncular arasinda tecrube olsun kariyer olsun en ust seviyede bayadir oynamis bir isimdir.

3-4 mevkiyi doldurmaktan derhal kurtulursun bu luksu hangi hoca hangi taraftar istemez?

FM Dili ile: CM - RM - RB - AMR - WBR sag kanat tamamen garanti altinda

Ujfalusi'den daha ust duzey olan Chivu yada Nesta'yi alip Ujfalusi'yi daha ekonomik kullanabiliriz. Zaten Afrika kupasi elemeleri falan yolda. Ujfalusi Eboue'nin yerine sagbeke falan gecer.

Ujfalusi bence bir sezon daha rahat kaldırır. Ama Şampiyonlar ligi hedefliyorsak sol bek de oynayabilen Chivu iyi giderdi, sağlam alternatiflere ihtiyacımız var. Hamit de birçok bölgeye gayet sağlam bir alternatif.

Hamit iyidir de as oyuncu olarak tempoyu kaldırabilir mi? Bu adam son 3 senedir hangi takımda yılda 20 maçtan fazla 90dk oynadı?

Hamİt

gÖkhan tÖre

burak yilmaz

tunay torun

cenk tosun

Ömer toprak

atİlla turan

kopsun gelsİn bunlar uÇarizzz

kalite tecrübe verimlilik bakımından en iyi yerli oyuncu realden ayrılacaksa kesin almalıyız

kalite tecrübe verimlilik bakımından en iyi yerli oyuncu realden ayrılacaksa kesin almalıyız

1 sezondur top oynamayan yarı kazma bir futbolcu ne kadar verimli olabilirse artık.

sırf yerli ve yabancı takımda oynuyor diye futbolcu istemekten vazgecin bence. Hamit bizim icin 5 para etmez. bize akıcı yardırıcı top teknigi iyi KANAT oyuncusu lazım.

?________Melo________S.İnan_______Tore

o kisi Hamit degil.

Emir renktaş yorumunu görünce gözlerim fal taşı gibi açıldı..Hamit'i beğenmeyeni gördüm ama ona kazma diyene ilk defa şahit oldum :asd:Hamit fazla süratli olmayabilir ama teknik kapasitesi yüksek..Dış şutları son derece etkili ve özellikle alan bulduğu zaman milimetrik pas atabilen bir oyuncu..Ona bu alanı yaratacak solunda Selçuk arkasında Eboue varken Hamit'i görmeni isterdim..

Üst Alt