# Hamit Altıntop - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Cevap: # Hamit Altıntop

Gelmiyor diye oturup ağlayacak da değiliz gelirse takımımızın hangi bölgesinde oynayacak sağbek? ortasaha? sağaçık?(sağaçık oyanyacaksa inşallah gelmez sağaçık için yeterince hantal.Takımda yeterince yaşı yukarıda adamımız var Hamitin bu takıma bir abi gibi sahiplenerek gelmesi gerekirdi.O bunun yerine şu paraları alırım bir de UEFA'ya gidecekseniz gelirim gibi herhangi bir yabancının sunacağı koşullarla geliyorsa gelmesin.Beğenmiyor değilim ama Hamit bizden büyük değil bu kadar isteksizse gelmesin.Hamitin mevkisinde o kaliteye erieşebilecek veya o kalitede olan yerli oyuncular:Oğuzhan ÖZYAKUP(ortasaha/kanat) Sercan SARARER(Kanat/Forvet) Mehmet EKİCİ(ortasaha) Serdar GÜRLER(Kanat) Alper POTUK(Ortasaha) ilk anda aklıma gelenler bunlar.Hamit için oturup ağlamam bu sadece benim görüşüm tabi ki.

Hamit gelirse, Selcuk'la beraber kadroya yazilacak ilk 2 oyuncu olurlar. Nerde oynarmismis.. sanki ilk 11'imizde müthis yerliler var da Hamit'e yer bulamicaz.. Hamit'in oynayamayacagi bölge yok ki, orta saha oynar, kanat forvet oynar, sag kanat oynar, bek oynar.. liderlik özellikleri desen mevcut, profesyonellik anlayisi desen üst düzeyde, karakter desen var. Hamit'i de tartismayalim artik yahu, o kadar da degil yani.

hamiti fenerin alması laZIMDI ozaman degerli olurdu. bizim insanlara komşunun tavugu kaz görünüyor cünkü

Hamit gelirse, Selcuk'la beraber kadroya yazilacak ilk 2 oyuncu olurlar. Nerde oynarmismis.. sanki ilk 11'imizde müthis yerliler var da Hamit'e yer bulamicaz.. Hamit'in oynayamayacagi bölge yok ki, orta saha oynar, kanat forvet oynar, sag kanat oynar, bek oynar.. liderlik özellikleri desen mevcut, profesyonellik anlayisi desen üst düzeyde, karakter desen var. Hamit'i de tartismayalim artik yahu, o kadar da degil yani.

Takımımıza gelecek gelebilecek her oyuncuyu tartışmalıyız bence.Hamit kötüdür demedim zaten ben ayrıca kanat oynayamaz hamit gleirse Selçukla birlikte ortasahada oynar.Melo da alınırsa 33 orta saha olur 4-3-3 mü oynayacağız? 4-3-3 oynayacaksak Elmander oynayamaz.Ekstra golcü takviyesi ve ekstra 2 kanat gerekir.4-4-2 oynayacaksak ya da 4-2-2-2 o zaman hamit sağ ortasaha oynayabilir bence çok da güzel ve şahane olur.Mesele Hamit'in kalitesiz olması falan değil Hamit'in bu saatten sonra Fatih TERİM gibi bir hocanın emri altına girmeden önce bu kadar şekle girmesi abes oluyor.Biz taraftar olarak Hamit'i tabi ki istiyoruz Hamit tabi ki kaliteli ama Hamit dünyaları da almasın Selçuğun aldığı kadar parayı veya biraz daha üstünü kabul ediyorsa gelsin etmiyorsa yapacak birşey yok arkasından ağlamayız.Ayrıca ben bu sene ortasaha'da hocanın Mertan,Okan gibi isimlere de şans verebileceğini düşünüyorum.Bu tip gençlere de Hamit çok fazla şey öğretebilir bir dönem Hagi'nin yaptığı gibi.Ama işte Hamit'in de gelirken bu bilinçle gelmesi lazım.Yoksa niye istemeyeyim ya da kötüleyeyim Hamit'i.

Bastos-Selcuk-Melo-Hamit gibi bir orta saha olmaz mı diyor şimdi Hamit kanatta yapamaz diyenler ?

Böyle bir orta saha olağan üstü olurdu.

Ayrıca özellikle CL'de her iki kanadın ofansif olmasındansa bir kanada yardıran digerine de takım savunmasını arttıracak bir adam koymamız cok daha olumlu olur bizim acımızdan.

Hamit her sekilde bizim icin kusursuz bir transfer olur.

Bir de kadro derinligini düsünen yok hic. Hamit'e o para verilir mi, Alper Potuk'u napicaz, x oyuncu söyle, y oyuncu böyle.. Gecen seneyi 14 oyuncuyla götürdük nerdeyse. Eboue bir Afrika kupasina gitti sag kanadimiz bitti resmen. Bu sene 3 kulvarda oynayacagiz büyük bir aksilik olmazsa. Selcuk- Melo gecen sene hic sakatlanmadi Allahtan, ikisinden birine birsey olsaydi ve Ceyhun'la, Ayhan'la oynamak zorunda kalsaydik görürdüm burda yazilanlari. Bir futbol takimi 11 kisiden olusmuyor, bunu bilmeyenler var gibi görünüyor burda. Hani Hamit'in yedek oturacagina ihtimal verdigimden degil de, Eboue'ye, Selcuk'a birsey olacak olursa büyük sorun yasamayiz, tabii gelirse..

Bastos-Selcuk-Melo-Hamit gibi bir orta saha olmaz mı diyor şimdi Hamit kanatta yapamaz diyenler ?

Ayrıca özellikle CL'de her iki kanadın ofansif olmasındansa bir kanada yardıran digerine de takım savunmasını arttıracak bir adam koymamız cok daha olumlu olur bizim acımızdan.

Bende o tarz bir ortasahadan bahsettim. Hamit 4-4-2'nin kanatı olur 4-3-3 kanatı olamaz dedim burayı başıma yıktılar.Ayrıca o ortasaha kurabileceğimiz en iyi ortasaha olur bizim için.Bastos hızı ve tekniğiyle taşır kanatları.Hamit ise oyun zekası ve yeteneğiyle besleyici bir şekilde oynar.Mükemmel olur.

Kesinlikle katılıyorum. :ka21:

Hamit kalite kokuyor resmen ama bu transfer resmen sıkmaya başladı artık.

3-4 senedir her transfer döneminde papatya falına döndü artık.

Bir gün çıkıyor anlaştım diyor ertesi gün yalanlıyor falan filan.

Artık olumlu ya da olumsuz şu transfer girişimi sonuçlansın bir zahmet.

Bu arada maddi konulara karışmak istemiyorum ama Selçuk'tan fazla almasını vicdani olarak reddediyorum açıkçası.

UEFa yı beklemek saçmalık ya bize ceza falan yok. Bence alacaklarımızın işini 15 haziran a kadar bitirmemiz şarttır. Temmuz da sezona eksiksz girmek gerekiyor. Takım tam çalışmalıdır.

F5-eses-ts 3 yil avrupadan men gelecek der spor forumlari.en makulude bu .bu hafta aÇiklanir artik.kaÇirmadan sercan ve hamite imza basalim ..

Üst Alt