# Hamit Altıntop - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Cevap: # Hamit Altıntop

Tembel ve hantal dediğiniz bir oyuncuyu (ki alakası yok) Madrid'de sağ bek oynatan Mourinho futboldan anlamıyor, şampiyonlar ligi finalinde sol açık oynatan Van Gaal de futboldan anlamıyor, milli takımda joker olarak kullanan Fatih hocanınsa futbolla uzaktan yakından alakası yok, sadece biz biliyoruz. Eleştirin de arkadaş boş iftiralarla eleştirmeyin bari.

Ben hamite karsi deilim renktas.. ama melo + selcuk daha super bi ikili sanki... arti engin de fena deil onun icin bence gereksiz..genc isim alinsa daha super olur serdar gibi..

3 kulvarda oyanaycaksın yedek adamlarda lazım. selcugun allah korusun sakatlancagı tutar. sap gibi kalırız ortada. ha ben cok büyük başarılar beklemiyorum diyorsan takımdan dedigin olur.

renktas gercekten ben hamiti begenmiyom..adam real da dogru durust mac oynamadi, ve bir mac vardi barcelonaya karsi resmen dukuluyordu... gereksiz transfer.. melo ve engin varkene gereksiz...

hakketen hamit real madrid gib dandik takımda cok az oynadı haklısın. snijder robben o takımda kac mac oynamış bir git bak istersen.

renktas sneijder ve robben > Hamit......... ........... ........

ben kıyaslama yapmıyorum farkındaysan. cok iyi oyuncular ama dogru dürüst top oynamadan gittiler. biri interde direk oynadı. digeri bayrn münihte. 2 side takımını şampiyonlar ligi finaline cıkarttı. hamitin kalitesi belli. engin iyi oyuncu ama bir hamit asla olamaz. cünkü onda hamit gibi fizik kapasitesi yok. 3 kulvarda oynuyorsun. yorgunluk sakatlıklar olacak. hamitin tartışılması bile abes.

edit:hamit 2011 de finalde şampiyonlar liginde direk ilk 11 oynamıştır.

ben kıyaslama yapmıyorum farkındaysan. cok iyi oyuncular ama dogru dürüst top oynamadan gittiler. biri interde direk oynadı. digeri bayrn münihte. 2 side takımını şampiyonlar ligi finaline cıkarttı. hamitin kalitesi belli. engin iyi oyuncu ama bir hamit asla olamaz. cünkü onda hamit gibi fizik kapasitesi yok. 3 kulvarda oynuyorsun. yorgunluk sakatlıklar olacak. hamitin tartışılması bile abes.

tamam da renktas adam 3.5 miljon istiyor, yasi da genc deil, gelse 3 senelik imza atar, 33 yasina kadar tutarmiyiz?

tamam da renktas adam 3.5 miljon istiyor, yasi da genc deil, gelse 3 senelik imza atar, 33 yasina kadar tutarmiyiz?

hamit 29 yaşında. 33 oldu diye futbolu bıraktırcaz adama:D MENCETSER UNİTED da GİGS 37 YAŞINDA. hala oynuyor. 30 u gecince futbolcuları emekli yapmayın allahaşkına. hem türkiyede yabancı sınırı var. kaldırsınlar yabancı sınırını. gelmesede olur. artık 3mü istiyor 3.5 onu bilemem. 500 bin euro yüzünden adam kacıracaksak kapatalım dükkanı. ribery 300 bin euro yüzünden gitmişti elimizden.

hamit 29 yaşında. 33 oldu diye futbolu bıraktırcaz adama:D MENCETSER UNİTED da GİGS 37 YAŞINDA. hala oynuyor. 30 u gecince futbolcuları emekli yapmayın allahaşkına. hem türkiyede yabancı sınırı var. kaldırsınlar yabancı sınırını. gelmesede olur. artık 3mü istiyor 3.5 onu bilemem. 500 bin euro yüzünden adam kacıracaksak kapatalım dükkanı. ribery 300 bin euro yüzünden gitmişti elimizden.

tamam da renktas yine sen super isimlerle geliyorsun.. giggs superrrrrr... Hamit gelsin, ama Enginden daha cok katki verirse bisey demem..

Bu konuda iste kararsizim.. Engin superdi bu sene, tartisilmaz, ama Avrupada aynisini gosterebilecek mi.. Gosterebilirse Hamit cok gereksiz olur..

Hamit neden gereksiz olsun ki? Engin hucumda daha etkili dedim dikkat ettiysen, defansta degil. Selcuk yada Melo'dan birine birsey oldugunda Engin geriye cekiliyor ve oyun kalitemiz hem defansta hem hucumda %40 dususe geciyor.

Soyle bir durum var ve fikir ayriliginda ki bir numarali mesela bu:

Hamit, sagbekte Eboue'den iyi degil

Hamit, orta sahada Melo'dan iyi degil

Hamit, orta sahada Selcuk'tan iyi degil

Hamit, hucumda Engin'den iyi degil

Ama Hamit eldeki sag hucum oyuncularindan daha iyi. Malesef kotunun iyisi demek durumundayim cunku elimize iyi bir sag kanat oyuncusu yok. O yuzden demem o ki, Hamit her daim sans bulur bizim kadroda. Lakin yukarida saydigim yeri garanti oyuncularin mevkisi harici hucumun sag tarafina sirf Hamit'i aldik diye oyuncu almazsak eksik kalabiliriz. Ama sol kanata cok etkili bir eleman alirsak, o zaman Hamit-Eboue kanadi fazla siritmaz.

Hamit neden gereksiz olsun ki? Engin hucumda daha etkili dedim dikkat ettiysen, defansta degil. Selcuk yada Melo'dan birine birsey oldugunda Engin geriye cekiliyor ve oyun kalitemiz hem defansta hem hucumda %40 dususe geciyor.

Soyle bir durum var ve fikir ayriliginda ki bir numarali mesela bu:

Hamit, sagbekte Eboue'den iyi degil

Hamit, orta sahada Melo'dan iyi degil

Hamit, orta sahada Selcuk'tan iyi degil

Hamit, hucumda Engin'den iyi degil

Ama Hamit eldeki sag hucum oyuncularindan daha iyi. Malesef kotunun iyisi demek durumundayim cunku elimize iyi bir sag kanat oyuncusu yok. O yuzden demem o ki, Hamit her daim sans bulur bizim kadroda. Lakin yukarida saydigim yeri garanti oyuncularin mevkisi harici hucumun sag tarafina sirf Hamit'i aldik diye oyuncu almazsak eksik kalabiliriz. Ama sol kanata cok etkili bir eleman alirsak, o zaman Hamit-Eboue kanadi fazla siritmaz.

+1905

tamam da renktas yine sen super isimlerle geliyorsun.. giggs superrrrrr... Hamit gelsin, ama Enginden daha cok katki verirse bisey demem..

en az engin kadar katkı yapar hamit. hem yedegimizde olsun. kenarda girecek bir engin takıma cok yararlı olur kanaatimce. tabi bu benim fikrim. ben lige ambargo koyulmasını istiyorum.

Çıldırtırsınız lan adamı.Yemin ederim kendimi zor tutuyorum birilerine patlamamak için.Hamit gibi bir adama gereksiz diyenler yerin dibine sokanlar gitsin rica ediyorum ya bu başlığa sürekli girip saçmasapan şeyler yazmasın ya da başka bir spor dalıyla falan ilgilensin,kendilerine başka hobi bulsunlar.Anlamıyorsunuz işte futboldan kardeşim zorlamanın alemi yok an-la-mı-yor-su-nuz!Hakkaten sıktınız...

Üst Alt