# Hamit Altıntop - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hamit G.Saray'a imza attı iddiası !

----------Baros-----------

Kewell-----------------Keita

---------Elano-------------

-----Sarp------Hamit-------

Seneye Arda satılır, Hamit alınır..Bir de sol kanat aldık mı başka transfere gerek yok..

----------------- Mustafa Sarp -----------------------

---------- Hamit ---------------- Elano ---------------

--- Kieta --------------------------------- Kewell -----

--------------------- Baros ---------------------------

Arda nerde diye sorarsanız. Şöyle bir 20-30 arası sattık. :)

Transfer bölümünde 3 gündür yeni konu açılmaması ne kadar güzel birşey :)

İşte huzur bu :)

Sanmıyorum Hamit gelmez. Onun yerine Çanakkale Dardanel'deki Samet Gül'ü alalım 21 yaşında henüz yanında eşantiyon olarak Raif'i versinler ;) Sırf frikik kullanmak için gelsin :D

----Mustafa Sarp---

---Hamit----Elano---

-Keita--Pavluchenko-Babel

Ardayı 35 e sattım...

15 e Babeli 15 e Pavluchenkoyu aldım...

5 m euro la da ıvır zıvır transferler olur:)

bonservissiz bir Hamit, daha ne istenir ki..

5 milyon verip alsalar razıyım Hamiti, orta sahada top yapan defansif özellikli Ayhandan başka adam yok ki Ayhanında yetenekleri sınırlı, yaşı yerinde..

Hamit mükemmel bir futbolcu olmasına rağmen çok sık sakatlanıyor.

Şu ana kadar görünen o ki önümüzdeki sezon yada devre arası Galatasaray'ımızın hedefi bir adet daha genç ve daha gelişmiş Ayhan ve iyi top çıkarabilen bir defans.

Orta sahaya alınacak oyuncu Hamit olursa sağlıklıyken gözün kapalı sahaya sürebileceğin bir futbolcu olmasına rağmen uzun lig ve avrupa maratonunda riskli bir oyuncu alşmış oluruz.

Hamit mükemmel bir futbolcu olmasına rağmen çok sık sakatlanıyor.

Şu ana kadar görünen o ki önümüzdeki sezon yada devre arası Galatasaray'ımızın hedefi bir adet daha genç ve daha gelişmiş Ayhan ve iyi top çıkarabilen bir defans.

Orta sahaya alınacak oyuncu Hamit olursa sağlıklıyken gözün kapalı sahaya sürebileceğin bir futbolcu olmasına rağmen uzun lig ve avrupa maratonunda riskli bir oyuncu alşmış oluruz.

45 milyona sat demistim. Neden bensiz karar verdin? :D

Saka bir yana Hamit iyi oyuncu ama, kendi bolgesinde oynarsa ve sakat olmazsa...

Sporx yazarlarlarından osman tanburacı son yazısındada ocak ayında hamitin Galatasaraya büyük ihtimalle geleceğini ve haldun üstünelinde borduex takımında oynayan fas asıllı fransız oyuncu chamack'ın da transfer edebilceğini zira bu oyuncunun ocak ayında sözleşmesinin bittiğini ve serbest kalacağını,arsenalinde bu oyuncunun peşinde olduğunu yazdı.

Tanburacı öyle bol keseden sallayan bir yazar değildir heleki iş transfere gelince asla isim beyan etmez bazı şeyler tam belli olmadıkça dolayısı ile hamit olayında benimde umudum var artık..

Sporx yazarlarlarından osman tanburacı son yazısındada ocak ayında hamitin Galatasaraya büyük ihtimalle geleceğini ve haldun üstünelinde borduex takımında oynayan fas asıllı fransız oyuncu chamack'ın da transfer edebilceğini zira bu oyuncunun ocak ayında sözleşmesinin bittiğini ve serbest kalacağını,arsenalinde bu oyuncunun peşinde olduğunu yazdı.

Tanburacı öyle bol keseden sallayan bir yazar değildir heleki iş transfere gelince asla isim beyan etmez bazı şeyler tam belli olmadıkça dolayısı ile hamit olayında benimde umudum var artık..

hamit'i geçtim de chamack yılın trasnferi olur, pek inandırıcı gelmedi açıkcası. :eek:

Transfer konusunda çok da bir şey bildiğini düşünmüyorum.

Hatta futbol hakkında da çok bir şey bildiğini zannetmiyorum; sadece güzel yazı yazar.

Selçuk Yula'nın biraz daha insaflı olanı; Galatasaray şubesi gibi biri.

Bu yaz transferde kimseyi bilemedi galiba.

Chamack nerdeee.. Peehhh... Adam Arsenal'e mi gider bize mi gelir? Bu sorunun cevabı herşeyi açıklar.:D

----Mustafa Sarp---

---Hamit----Elano---

-Keita--Pavluchenko-Babel

Ardayı 35 e sattım...

15 e Babeli 15 e Pavluchenkoyu aldım...

5 m euro la da ıvır zıvır transferler olur:)

Karar verin kaça gitti Arda :D Gidecegi gune kadar yazmayin bari boyle seyler,duygulaniyoruz burda :eek:

Chamack nerdeee.. Peehhh... Adam Arsenal'e mi gider bize mi gelir? Bu sorunun cevabı herşeyi açıklar.:D

Oyle deme,Haldunden oncesi ve Sonrasi diye bir sey var,Adam bi ogle yemegi teklif ediyor Madrid'de,aksam yemegini floryada yiyorlar,1905'den itibaren anlatmaya basliyor,etkilenmeyen biri sirf meraktan gelir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt