# Hamit Altıntop - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Hamit Altıntop

Hamit'in farkını en son izlediğimiz maçta da gördük.

Nasıl savaşıyor ama..

Çok gerekli, şuan takımımda görmek istediğim 2-3 futbolcudan 1.si.

Şuan milli takımda 3 tane üst düzey oyuncu var

Arda Turan , Hamit Altıntop, Emre Belözoğlu

Diğerleri sıradan oyuncu maalesef

Halimiz içler acısı 70 milyon nüfuslu ülke oyuncu yetiştiremiyoruz:(

Neyse konuya gelirsek Hamit ilaç olur

Yahu ben neden Hamit'i beğenemiyorum:(

Hamit iyi futbolcudur; ama kalsik 4-4-2'nin sağ kanadı gibi geliyor; bana.

Stili pas yaparak değil, dripling ile oyun kurmayı seviyor. Bize gelice göbekte oynayacağı maçlarda dripling sırsında kaptırdığı toplar sonrası emin ol sallarız burda Hamit'e. Maç içinde çok fazla top kaybediyor. Aynı şekilde göbekte oynarken çok fazla yerini kaybediyor.

Gemileri Yaktı!

Galatasaray'ın transferini bitirmek üzere düğmeye bastığı Hamit Altıntop, teknik direktörü Van Gaal'e resti çekti: “Üst üste 5 maçtır oynayamadım. Hocanın bu tercihi beni sinirlendiriyor...”

Sarı-Kırmızılı takımın transfer listesinde bulunan Hamit Altıntop için, Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel’in kolları sıvadığını ve bir kez daha harekete geçtiğini dün okurlarımıza duyurmuştuk. Cim Bom’un hedefi, Mayıs 2010’da Bayern Münih’le kontratı sona erecek olan milli futbolcuyla el sıkışıp, Ocak ayından itibaren protokol anlaşması imzalamak ve tıpkı Leo Franco ile Mustafa Sarp’ta olduğu gibi sezon sonunda bonservis bedeli ödemeksizin transfere resmiyet kazandırmak... Hamit için yıllık 3.5 milyon Euro’yu gözden çıkaran yönetimin bu transfer harekâtındaki en büyük rakibi Fenerbahçe. Ancak 26 yaşındaki oyuncu, daha önce birçok kez Galatasaray’a sempati duyduğunu açıklamış, hatta 2007-2008 sezonundaki Cim Bom’un şampiyonluk maçını Ali Sami Yen Stadı’nda Haldun Üstünel’le beraber izlemişti.

‘Düzenli olarak oynamak istiyorum’Bu kez de Almanya cephesinde önemli gelişmeler yaşandı. Bild gazetesine konuşan Hamit, teknik direktörü Louis Van Gaal’e rest çekerek, “Üst üste 5 maçtır oynayamadım. Şimdiye kadar gösterdiğimden çok daha fazlasını yapabileceğim bir gerçek. Hocama saygı duyuyorum, ama bana yönelik bu tercihi beni çok sinirlendiriyor. Her hafta düzenli olarak oynayabilecek kalitede olduğuma inanıyorum” dedi. Bayern Münih’le sözleşme yenilemeyen Hamit’in takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak:Fanatik

Cevap: Gemileri Yaktı!

fanatıgın ısı guc yok yalan dolan haber bu ne ya bu kadar da olmaz ya bı gazete bu kadar yalan haber yaparmı ya...

Hamit geliyor!

Hamit geliyor!

Galatasaray, devre arasında yeni bombalar patlatmak için gizliden gizliye çalışmalar içerisine girdi.

Başkan Adnan Polat’ın, futbol şube sorumluları Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ’a transfer konusunda yeni bir talimat verdiği öğrenildi. Polat’ın, teknik direktör Frank Rijkaard’la da görüştükten sonra Üstünel ve Yalçındağ’a “Devre arasındaki transfer döneminde 2 ya da 3 futbolcu almalıyız. Bunun için araştırmalarınızı derinlemesine yapın” dediği kaydedildi.

Üstünel’in Polat’ın bu talebine “Hamit ve Halil için görüşmelerimiz sürüyor. Eğer bu transferi bitirme noktasına gelirsek ihtiyacımızı büyük ölçüde karşılamış oluruz” cevabını verdiği ve başkandan ‘olur’ aldığı ortaya çıktı.

ÖN LİBERO, SAĞ BEK VE FORVET

Sarı-kırmızılı kulüp yönetiminin 3 ayrı mevkiye 3 futbolcu için harekete geçtiği ifade edilirken, bütün gözler Hamit Altıntop’ta buluştu. Üstünel’in Hamit’le olan yakınlığını sürdürdüğü ve transferde artık işi bitirme noktasına getirdiği belirtildi. Bayern Münih’te mutsuz olan ve teknik direktör Van Gaal tarafından kenara itildiği için huzursuz olan Hamit’in, Galatasaray’a gelmeye artık daha sıcak baktığı öne sürüldü. Daha önce Üstünel’e “Gelecek sezon Bayern’le sözleşmem bitiyor. Boşuna bonservis ücreti ödemeyin. Galatasaray’a seneye geleyim” diyen Hamit’in, şimdi bu fikrinden vazgeçtiği ve gerekirse devre arasında da sarı-kırmızılı kulübe gelmeye hazır olduğu dile getirildi. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen Üstünel’in Hamit’ten sonra kulübü Bayern Münih’le de masaya oturmaya ve Ocak ayında bu işi bitirmeye çalışacağı öğrenildi.

Yazete

Hamit iyi futbolcudur; ama kalsik 4-4-2'nin sağ kanadı gibi geliyor; bana.

Stili pas yaparak değil, dripling ile oyun kurmayı seviyor. Bize gelice göbekte oynayacağı maçlarda dripling sırsında kaptırdığı toplar sonrası emin ol sallarız burda Hamit'e. Maç içinde çok fazla top kaybediyor. Aynı şekilde göbekte oynarken çok fazla yerini kaybediyor.

Çok önemli ve doğru tespit..Hamitin oyunu bize uymayabilir..

Çok önemli ve doğru tespit..Hamitin oyunu bize uymayabilir..

Hamit futbol temeli çok iyi bir futbolcu, hatırlarsanız bizim müthiş spor yazarları 2008 Avrupa şampiyonasında kazandığımız maçlarda gösterişli oyun oynayan oyuncuları maçın adamı seçerken yabancı basın orta sahanın göbeğinde oynayan Hamit'i maçın adamı seçiyorlardı....

Bunun ana sebebi Hamit tam bir sistem oyuncusu saha parsellemesi, basit oynama özellikleri çok gelişmiş ayrıca tempolu oyunu seven bir tarzı var...

Haberin gerçekliğine inanmıyorum ama olursa müthiş olur, oyun zekası anlayışıyla sadece Galatasaray orta sahasında oynayanlardan değil Türkiye'deki tüm alternatiflerinden de çok daha iyi bir futbolcu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt