Hamit'ten tokat gibi sözler! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit'ten tokat gibi sözler!

Cevap: Hamit'ten tokat gibi sözler!

ağzı olan konuşuyor hamit dün harikalar yaratmış gibi konuşmuş kendisi baş rezildi 6 ay oynamadıysan hocaya söyleyecektin kenarda oturacaktın bir fark gördünüz mü demiş birde kazansaydık ben kazandırdım mı diyecektin bu sefer

ağzı olan konuşuyor hamit dün harikalar yaratmış gibi konuşmuş kendisi baş rezildi 6 ay oynamadıysan hocaya söyleyecektin kenarda oturacaktın bir fark gördünüz mü demiş birde kazansaydık ben kazandırdım mı diyecektin bu sefer

onu demiyo ki haberi bi okuyun arkadaş, adam gönderme yapıyo. yani ben 6 aydır sakatım, bu adamlar aylardır idmana çıkıyo aramızda bi fark yok diyo. yani kısacası milli takımdaki oyuncular ça-lış-mı,yor demiş.

Bildiğin atarlanmış takımda oynamayanlara. İyi de yapmış. Adam Avrupa Şampiyonası'nda oynamak istiyor ama yanındakiler yüzünden oynayamıyor. İnşallah bu laflar yüzünden dışlanmaz takımda.

Maçtan önce takımı toplayıp konuşması gerekenler iş işten geçtikten sonra söylemesinin kime ne faydası var ki...

Zarar vermekten başka bir şey yapmadı...

Adam sonuna kadar haklı beyler.Bu adamın dediğine yanlış diyen sayısı fazla ise; biz bir 10 yıl daha sürünürüz.

O değil de hani bu milli takım sıfırdan kurulacaktı büyük bir değişim yapılacaktı. Herşeyi geçtim bir önce ki kupaya gidememenin tek suçlusu hani FATİH TERİM'di.

Keşke şu adamdaki bilincin yarısı Türkiye'de yetişen futbolcularda da olsa.

Türkiye de Alt Yapi, Egitim Sifirin altinda ekis binbesyüz.

Ben alt yapisi bu kadar sakat olan baska bir ülke görmedim, futbolcuya mikrofon uzat, 2 cümleyi bir araya getiremez.

Yabanci mi olsun Yerli mi olsun tartismasini yapan tek ülke onuruna sahip türkiye.

Mesela Arda, cok zeki falan derler, konusmasini falan bilir derler.

O bile "Türk Hoca'dan yanayim" gibi dünya üzerinde en sacma laflarindan birini ediyor. Gözünde Gucci Marka gözlük, üstünde Diesel Marka Kot, altinda Mercedes Marka Araba, hayatinin her alanina girmis yabancilar, ama Futbol'a geldigi zaman, "bu yabancilar hic biseyden anlamiyor yihaaaaaa" derler.

Bu kafayla daha cok futbol acisindan acinacak, dalga gecilecek hale düseriz. Cuma günü Arena'da oldugu gibi.

edit: Hamit'e de helal olsun, avrupa'da yetisen topcu bir baska oluyor ;)

Türkiye de Alt Yapi, Egitim Sifirin altinda ekis binbesyüz.

Ben alt yapisi bu kadar sakat olan baska bir ülke görmedim, futbolcuya mikrofon uzat, 2 cümleyi bir araya getiremez.

Yabanci mi olsun Yerli mi olsun tartismasini yapan tek ülke onuruna sahip türkiye.

Mesela Arda, cok zeki falan derler, konusmasini falan bilir derler.

O bile "Türk Hoca'dan yanayim" gibi dünya üzerinde en sacma laflarindan birini ediyor. Gözünde Gucci Marka gözlük, üstünde Diesel Marka Kot, altinda Mercedes Marka Araba, hayatinin her alanina girmis yabancilar, ama Futbol'a geldigi zaman, "bu yabancilar hic biseyden anlamiyor yihaaaaaa" derler.

Bu kafayla daha cok futbol acisindan acinacak, dalga gecilecek hale düseriz. Cuma günü Arena'da oldugu gibi.

edit: Hamit'e de helal olsun, avrupa'da yetisen topcu bir baska oluyor ;)

Hamitinde egitim durumu almanyada Hauptschule dedigimiz en kötü lise.

Bence egitimden daha önemli aile birimidir.

Hamit´in annesine burdan cok tsk ediyorum böyle iki evlat yetistirdigi icin.

Hamitinde egitim durumu almanyada Hauptschule dedigimiz en kötü lise.

Bence egitimden daha önemli aile birimidir.

Hamit´in annesine burdan cok tsk ediyorum böyle iki evlat yetistirdigi icin.

inan bana almanyanin hauptschulesi türkiyenin en iyi okullarina bin basar egitim konusunda.

türkiyeden neden bir bilim adami, bir uzman doktor cikmiyor?

inan bana almanyanin hauptschulesi türkiyenin en iyi okullarina bin basar egitim konusunda.

türkiyeden neden bir bilim adami, bir uzman doktor cikmiyor?

Neye kime bin basıyormuş? Bırakın artık şu ülkeyi küçük görme hevesini.. Avrupadan bir sürü hasta geliyor senin şu çıkmıyor dediğin uzman doktorlara..

Bilim adamı yok diyorsun..Sadece bir isim vereyim yeterli o zaman Oktay Sinanoğlu..Yaptıklarından bir kaç şeyide ekleyeyim..

* 1960-61 yıllarında atom ve moleküllerin çok-elektronlu kuramı ile "Doçent" oldu. 1963'te 50 yıldır çözülemeyen bir matematik kuramını bilim dünyasına kazandırarak 28 yaşında "tam profesör" unvanını aldı

*Dünyada yeni kurulmaya başlayan moleküler biyoloji dalının ilk profesörlerinden biri oldu. DNA sarmalının çözelti içinde o biçimde nasıl durduğuna açıklama getirdi. Dünyanın pek çok yerinde buluşları ve kuramları ile ilgili konferanslar verdi.

Bunlar yeterli mi ? Gördüğün gibi çıkınca en iyisi bizden çıkıyor..İsviçreli bilimadamları gibi yok yapılan araştırmalara göre bilmem bla bla bla diye saçmasapan araştırmalar yapmıyorlar

adam gibi adam hamit altintop galatasaray da futbolcu sportif direktör gibi görevlerde görmek istiyorum hamiti adam gibi adam iste.

söyledikleri milli takımın şu an ki konumunu doğrular nitelikteydi.

bize söz bırakmadı.

haklı nerdeyse alman oyuncular kadar kazanıyor bizimkiler bir adamlara bak birde bizimkilere almanlar tam PROFOSYONEL !!!

Neye kime bin basıyormuş? Bırakın artık şu ülkeyi küçük görme hevesini.. Avrupadan bir sürü hasta geliyor senin şu çıkmıyor dediğin uzman doktorlara..

Bilim adamı yok diyorsun..Sadece bir isim vereyim yeterli o zaman Oktay Sinanoğlu..Yaptıklarından bir kaç şeyide ekleyeyim..

* 1960-61 yıllarında atom ve moleküllerin çok-elektronlu kuramı ile "Doçent" oldu. 1963'te 50 yıldır çözülemeyen bir matematik kuramını bilim dünyasına kazandırarak 28 yaşında "tam profesör" unvanını aldı

*Dünyada yeni kurulmaya başlayan moleküler biyoloji dalının ilk profesörlerinden biri oldu. DNA sarmalının çözelti içinde o biçimde nasıl durduğuna açıklama getirdi. Dünyanın pek çok yerinde buluşları ve kuramları ile ilgili konferanslar verdi.

Bunlar yeterli mi ? Gördüğün gibi çıkınca en iyisi bizden çıkıyor..İsviçreli bilimadamları gibi yok yapılan araştırmalara göre bilmem bla bla bla diye saçmasapan araştırmalar yapmıyorlar

iste bi de böyle kendi kendimize gelin güvey oluyoruz ya, bu da en büyük sorunlarimizdan biri. Avrupali adam herseyi asmis, biz hala kücük hesaplarin pesindeyiz. Kendimizi böyle seylerle kandirmayalim. Bizim en büyük sorunumuz herseyi cabuk unutmamiz, ufak islerin pesinde kosmamiz, gerceklerle yüzlesmememiz. Eger Türkiye bugün yasam sartlari konusunda Avrupanin bilhassa Almanyanin bu kadar gerisindeyse bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi Egitim/Alt Yapi dir. Bundan 60-70 yil önce yerle bir olan Almanya, cok kisa sürede hangi seviyeye geldigini hepimiz biliyoruz. Almanya fanatigi falan da degilim. Gercekleri görmeliyiz, o kadar. Adamlar dünyanin endüstrisini, ekonomisini avucunun icine almislar. Biz hala yok 28 yasinda profesör olmus yok DNA'ymis yok suymus yok buymus.

Elde ne var elde? Söylermisin bana...

Her gün bir yigin sikintiyla yasayan güzelim insanlarla dolu bir memleket.

Neyse konu nerden nereye geldi. Herkesin kendine göre bir görüsü vardir. Saygi duyarim...

Üst Alt