Hamit'ten tokat gibi sözler! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit'ten tokat gibi sözler!

Cevap: Hamit'ten tokat gibi sözler!

Yanlız birşeyi de göz ardı etmeyin.Hamit profesiyoneldir,çalışkandır,mütevazidir ama dün gece diğer oyuncular kadar kötüydü.Bana göre o kadroda yazık edilen tek kişi Gökhan Töre'dir.Yazık adama ilk 11 bile oynatılmıyor.

Söyleyeceğim tek şey bu kadro da Gökhan Töre'ye yazık oluyor.

Maçtan 1 gün önce yaptıgı acıklamada muhabirin ''Neden Alman mıllı takımı değilde Türk milli takımını tercih ettin'' diye bi sorusu vardı...

Verdiği cevap :'' Bana sadece Türk milli takımından teklif geldi , o yüzden tercih etme şansım bile olmadı '' diye bir cevap verdi..

Daha sonra dedemin cok büyük isteiği vardi o yüzden Türk milli takımı falan diyerek kıvırdı yaptıgı gafı..

Emin olun Alman milli takımından teklif gelseydi Töre'ye hiç düşünmeden Alman milli takımında bize karşı çatır çatır oynardı..

Ama Gokhan'ın cok kaliteli ve takımı için elinden gelenin en iyisini yaptığından şüphem yok..Gayet iyi oynadı ve geleceğinden çok ümitli oldugum en ender oyunculardan biri Töre..

Yolu acık olsun kulup ve milli takım bazından büyük başarılar elde etmesi dileğiyle..

Sabri Beyinbedavaoglu bos bos kosmayi birakip gerektiginde geri donmuyor, once defans ne yapiyor bakiyor. Sonra defans zorlaninca diyor kendi kendi bende yardima gitmeliyim. Zaten o sirada Almanya olabildigince tehlikeli oluyor, Sabri'nin daha anca geri dondugunu goruyorsun. Adam hic dusunmez mi ben orta saha oyuncusuyum hemen topun arkasina gecmem gerekir.

Maçtan 1 gün önce yaptıgı acıklamada muhabirin ''Neden Alman mıllı takımı değilde Türk milli takımını tercih ettin'' diye bi sorusu vardı...

Verdiği cevap :'' Bana sadece Türk milli takımından teklif geldi , o yüzden tercih etme şansım bile olmadı '' diye bir cevap verdi..

Daha sonra dedemin cok büyük isteiği vardi o yüzden Türk milli takımı falan diyerek kıvırdı yaptıgı gafı..

Emin olun Alman milli takımından teklif gelseydi Töre'ye hiç düşünmeden Alman milli takımında bize karşı çatır çatır oynardı..

Ama Gokhan'ın cok kaliteli ve takımı için elinden gelenin en iyisini yaptığından şüphem yok..Gayet iyi oynadı ve geleceğinden çok ümitli oldugum en ender oyunculardan biri Töre..

Yolu acık olsun kulup ve milli takım bazından büyük başarılar elde etmesi dileğiyle..

Gökhan,Ekici,Nuri bu çocuklara gerçekten yazık.Alıyosun bari 11 de oynat. Şimdi onların genç takımlarında oynayan Cüneyt,Samed filan var.Gelirler mi? Bence gelmez.Kimse de birşey diyemez.

Bu işler yetenek ile olur. Yetenek olmadan istediğin kadar çalış, istediğin kadar disiplinli ol, istediğin kadar fizikli ol yinede bir şey olmaz. Bir de gurbetçi futbolcular milli takıma zarar veriyor. Milli takıma sınırsız fayda Arda, Emre, Sabri gibi Türkiye yetişmesi futbolculardan sağlanıyor. A milli takımına çok özel ve çok yetenekli olmadığı sürece gurbetçi futbolcu alınmamalı.

Fizik fizik diyorlar. Şu anda dünyanın birinci takımı İspanya halk olarak fazla fiizikli değildir. Ama en fizikli takım İsveç ile oynasa, İspanyollar yenetek ve doğru taktik ile kedi fare gibi oynarlar.

sadece yetenekle olsa Dünyanın en güçlü milli takımları şu an Arjantin - Brezilya ve Portekiz olurdu. Almanya milli takımı hırs yaparsa 5 atar bu milli takımlara . Daha 1 yıl önce Messili Arjantini Dünya kupasında paçavra ettiğini unutmayalım Almanyanın. Sistem, taktik, disiplin, oyun zekası, çalışma azmi olmadıktan sonra sadece yetenekle hiç birşey olmaz

hamit hiddink'e de sallamis. onu da ekleseydiniz keske!

ama dedikleri cok dogru. daha acik konusursa, daha da iyi olur! milli takim da herkesin kafasina göre hareket ediyor. birisinin ipleri eline almasi lazim. madem hamit kaptan, acik acik konussun. hiddink ile bir sorun varsa da, yetkililere simdiden iletsin ki, kurtulalim bu beceriksiz den.

haram olsun bizden aldigi paralar! yenilmemiz icin einden geleni yapiyor!

Gökhan,Ekici,Nuri bu çocuklara gerçekten yazık.Alıyosun bari 11 de oynat. Şimdi onların genç takımlarında oynayan Cüneyt,Samed filan var.Gelirler mi? Bence gelmez.Kimse de birşey diyemez.

Böyle gencleri çürüten bir milli takımımız var artık genclere şans veren bir milli takım patronu istiyoruz..!!!!

Kimse kusura bakmasın zaten pek farklı düşünmüyordum ama Mesut'a hain gözüyle bakanları anlamak güç..

Bu saatten sonra o cocugu yermek yerine , göğsünüzü gere gere övünmeyi deneyin..!!!!

Türk milli takımına gelmemekle cok dogru bir karar verdiğine adım gibi eminim , hatta hayatının en iyi kararını verdiğini de söyleyebilirim..!!

helal olsun hamit sana ilk maçta yenilgiden sonra takım arkadaslarına söylenmişti gayette haklıı bazı egosu yuksek arkadaslar gercekleri görupp oynamadıkları surece turkiye hep 2.lige oynamak zorunda

Böyle gencleri çürüten bir milli takımımız var artık genclere şans veren bir milli takım patronu istiyoruz..!!!!

Kimse kusura bakmasın zaten pek farklı düşünmüyordum ama Mesut'a hain gözüyle bakanları anlamak güç..

Bu saatten sonra o cocugu yermek yerine , göğsünüzü gere gere övünmeyi deneyin..!!!!

Türk milli takımına gelmemekle cok dogru bir karar verdiğine adım gibi eminim , hatta hayatının en iyi kararını verdiğini de söyleyebilirim..!!

:tiphat:

Neden hain gözü ile bakayım yahu.Asıl Nuri'yi,Gökhan'ı,Ekici'yi oynatmamak hainliktir.35lik Marco'nun oynadığı yerde Necip veya Mehmet Topal niye oynamaz.? Kafamda o kadar çok soru var ki anlatamam.

6 ay oynamayan bir oyuncu icin fazla birsey beklemek hayal olurdu.ya digerleri>??

Parçalı ile görmeyi çok istiyorum,kaptan olacak adam.Ayrıca bu adam yeteneksiz,sadece fizik ile oynuyor yhaa diyen çok büyük cahillik ve ayıp eder.Yıllardır Milli takıma en çok katkı yapan adam,kariyeri ortada."Neden oynamadı?"denen Emre Belezoğlu´ndan çok daha büyük bir silah olmuştur bu takım için.

Üst Alt