Hamza Hamzaoğlu, TRT Spor'da Soruları Yanıtladı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu, TRT Spor'da Soruları Yanıtladı

Hakikaten çok düzeyli çok iyi bir adam Hamza Hoca . Normalde bu kadar temiz olanlar hayatta çok çabuk kandırılırlar. Bu noktalara nasıl gelmiş hayret. Ne kadar eleştirilse de her şeyiyle Galatasaray'a yakışır bir isim kesinlikle.

Yumuşaklık değil rankdaş insan olmanın adam olmanın gereklerini yerine getiriyor adam futbolun kanlı bıçaklı bir savaş değil sadece bir spor olduğunu gösteriyor hamza hocaların şenol hocaların çoğlaması dileğiyle

burasi türkiye adama giydirirler okadar iyimser olursan, ki bu dünyada da gecerli, ama hele ki türkiye daha bi beter. Fatih Terim e o yüzden kimse bisey yapamiyor.

adam çok temiz adam be ama çokta saf,Cl falan inanıyo adam:D

2000 düşüncesi ruh meselesi işte :) yoksa bizden farklı düşündüğünü sanmıyorum. İnanılmaz paralar dönüyor avrupa'da. Bizim oraya yetişmemiz için en az 10 seneye ihtiyac var. Oda hırsızların cukkacıların olmadığını düşünürsek. Maddi manevi güce ihtiyac var ülkenin.

Böyle düzgün bir insan takımımızda teknik direktör. 2 kupayı da kazandı. Hem Lig hem Kupa şampiyonu olduk.

Be vicdansızlar daha ne istiyorsunuz? Vizyon vizyon diye tutturmuşunuz. Panjuru kapalı, pislik dolu karanlık bir odanın içinde kısa şortunuzla ağzınızdan tükürükler saçarak vizyon saçmalıklarını söylerken siz, bu adam iki tane kupa kazandırdı takıma iki.

Neyin kafasını yaşıyorsunuz?

Adam gerçekten beyefendi. Böyle karakterli insanlar herşeyin en iyisini hak ediyor. İnş uzun yıllar bu takımda başarılı olur hoca.

2000 düşüncesi ruh meselesi işte :) yoksa bizden farklı düşündüğünü sanmıyorum. İnanılmaz paralar dönüyor avrupa'da. Bizim oraya yetişmemiz için en az 10 seneye ihtiyac var. Oda hırsızların cukkacıların olmadığını düşünürsek. Maddi manevi güce ihtiyac var ülkenin.

Ben katılmıyorum buna..

Türkiye'nin şu anki maddi gücünü göz önüne alırsak (Galatasaray ve fenerbahçenin) Avrupa'da 3-4 kulüp hariç(Real Madrid, Barcelona, Bayern Munich vs..) turnuvada eleyemeyeceği takım oldugunu düşünmüyorum..

Adamın her hasretini eleştiren herşeyi ne kulp takan dalga gecen vijdansizlar, adam diktatör gibi konuşsa 10_tane yildiz alaçam dese sallasa, diğer takımları asagilasa hosunuza gider mi.

Başlarını dinlemedim ama buradan okuduğum kadarıyla biraz daha yüreklere su serpen açıklamalar gelmiş. İnşallah uygulamalarda da görürüz. Zaten 50 tane oyuncu gelsin diyen yok, ama 1-2 tane transferle mümkün değil olmazdı bu iş. 1'i yedek kaleci olmak üzere ilk 11'e 6 tane direk oynayacak adam şart. Hadi bilemedin 5 olsun ama daha azı olmaz. Gignac, Pereira isimlerini zikretmesi olumlu gelişmeler.
Ya Ibra ve Lahm istiyorum dese ne degisecek Bora'cim?Ha lafim sadece sana degil veya üstüne alinma ama burda bazi arkadaslar elestirinin bokunu cikartiyorlar..Ya bizim ligin seviyesi belli ,sikesi belli,boktan federasyon baskani belli ve onlarca dezavantaja ragmen hocayi avrupa piyasini bilmiyor diye yerin dibine sokmaya calisanlar var..Bak hamzayi aklama gibi bir düsüncem yok ama onlarca etkeni gözardi edip adami yerden vurmanin bi anlami yok..

☆$☆

Sabriyi istemeyenleri anlamıyorum. İlk 11'e Dani Alves, yedeğe de Maxi Perreira mı gelecek sanıyorsunuz ? Kaliteli bir sağ bek gerek ve bunun yedeğinin de Sabri olması gayet normal. Burada gitmesi gereken Sabri değil Tarık'tır.

Üst Alt