Hamza Hamzaoğlu’nun Gönderilme Nedeni - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu’nun Gönderilme Nedeni

Yazılanlar doğruysa yazıklar olsun hoca diyorum. Bu kadar da olmaz. Oyuncak değil bu takım.

Hatta Dani Alves'le ilgili olan haber gözümün önüne geliyor ne yazığı lan küfür küfür küfür diyorum! (Şizofren oldum bu adam yüzünden)

UEFA Kupası,Süper Kupa ve 4 lig şampiyonluğu gören Faruk Süren indirildi.
Kısıtlı kadroyla şampiyon olup ŞL'de gruptan çıkarıp son maçta çeyrek finali kaçıran Lucescu kovuldu.
UEFA Kupası,Süper Kupa ve 6 lig şampiyonluğu gören Fatih Terim kovuldu.
3 kupalı Hamza kovuldu.

KULÜP GİBİ KULÜP BE KAOS EKSİK OLMUYOR :D

illuminati-kurtlar-vadisi-sahne.jpg

İBRAHİM SETEN@ibrahimseten 3 dk.3 dakika önce
1. başkan; hamza hocayı idmandan sonra stada çağırıp soruyor: "umut bulut'la metazori anlaştık; sen niye 'umut'u ben istedim' diyorsun?"

İBRAHİM SETEN
@ibrahimseten
3 dk.3 dakika önce
2. hamza hoca; "ben bu takımın başıyım; benim stilim bu.. bu oyuncuyla bütün sezonu ben geçireceğim.. bana karışmayın" cevabı veriyor..

3. özbek'in cevabı: "melo'yu yollattın, medyaya 'keşke gitmeseydi' dedin; burak'ı yollatmak istedin, medyaya 'burak bana lazım' dedin..

İBRAHİM SETEN@ibrahimseten 4 dk.4 dakika önce
4. özbek: "hoca sen bize ayrı, medyaya ayrı, takıma ayrı konuşuyorsun.. senle işimiz bitti.. kusura bakma; bu da bizim tarzımız.." the end!

olay buysa isabet olmuş..

Bence tamamen Fatih İşbecer kaynaklı bi karar bu. Fatih İşbecer çok parlak bi iş adamı ve bu tarz adamlar kesinlikle medyayla iletişim kuramayan adamlarla çalışmazlar.
Yönetimde en aktif görünen adam da Fatih İşbecer gibi görünüyordu. Bu ikisini birbirine bağlıyorum.

Umarım hakkımızda hayırlısı olur ama şu an gerçekten çok zor bi iş doğru hoca bulmak.

Yönetim adam olsaydı, umutun sözleşmesi uzatılmadan evvel hamzayı kovardı. Taraftara şirin gözükme çabaları bunlar. Madem umut konusu bu kadar önemliydi neden engel olmadınız, adam sadece başıkesik tavuk gibi koşarak sözleşmesini uzattırdı. Ne olacak şimdi bu umut.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1. başkan; hamza hocayı idmandan sonra stada çağırıp soruyor: "umut bulut'la metazori anlaştık; sen niye 'umut'u ben istedim' diyorsun?"

İBRAHİM SETEN
@ibrahimseten
3 dk.3 dakika önce
2. hamza hoca; "ben bu takımın başıyım; benim stilim bu.. bu oyuncuyla bütün sezonu ben geçireceğim.. bana karışmayın" cevabı veriyor..

3. özbek'in cevabı: "melo'yu yollattın, medyaya 'keşke gitmeseydi' dedin; burak'ı yollatmak istedin, medyaya 'burak bana lazım' dedin..

4. özbek: "hoca sen bize ayrı, medyaya ayrı, takıma ayrı konuşuyorsun.. senle işimiz bitti.. kusura bakma; bu da bizim tarzımız.." the end!

Milletin seyiyle gerdege girmemek lazım işinize geldimi i.seten mi yazmıs yalandır derler simdi dogru haber kabul edip sallıyorsunuz nerdeymiş ordamımıs keresteci.

birseyler olmusturuda gercegi hic birzaman ögrenemiyecegiz, cünkü ne komisyon tomarca götüren hamza dursuna, neden galatasarayi hortumlayan dursun hamzaya bir laf atacak yüzü yoktur, cünkü yapsalar kendi pislikleri ortaya cikacak

İBRAHİM SETEN
@ibrahimseten
3 dk.3 dakika önce

bence yalan..dursun bu kadar ADAM olamaz ...

Adam her fırsatta komisyon peşindeymiş çok açık.

birseyler olmusturuda gercegi hic birzaman ögrenemiyecegiz, cünkü ne komisyon tomarca götüren hamza dursuna, neden galatasarayi hortumlayan dursun hamzaya bir laf atacak yüzü yoktur, cünkü yapsalar kendi pislikleri ortaya cikacak

madem komisyon peşinde neden tazminat almadı? hatta sponsorun verdiği arabayı bile kulübe bırakıp gitti?

madem komisyon peşinde neden tazminat almadı? hatta sponsorun verdiği arabayı bile kulübe bırakıp gitti?

dogru demsiinde ama almandiginin garantisi varmi? sonucta kapa hersey bildirilmiyor, arti buzamana kadar galatasaraydan iyi para kazandi arti kim ne derse desin bazi yerli futbolculardan komisyon aldigi kesindir, adamlar mac basi prim kazansin diye son dakika dahi sacma sapan oyuncu girdirmeleri ve sabri umut gibilerinin sözlesmelerini uzatmalari bana tuaf geliyor.

Bence hamzanin ustune kaldi ihale.adam niye istesin melonun gitmesini,hamza gitmeden 6 puan gerideydik.denizli geldi iyce bok oldu hersey

Üst Alt