Hamza Hamzaoğlu'nun İmzasına Özel Hayat Engeli! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu'nun İmzasına Özel Hayat Engeli!

Katılıyor musunuz?

• Evet, doğru karar

Kullanılan: 7 36.8%
  • Hayır, rezalet

Kullanılan: 12 63.2%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .
Ben de senin şakasına yazdığını anladım şakasına yazdım da,adamın içini huyunu suyunu bilemeyiz ki.Belki de bilerek yapmıştır tamamen 3. kişi olarak baktığımız bir konu neticede.

Muhafazakarlığı da fikriyat olarak dedim aslında daha çok.

Fikir-icraat(yaşam tarzı) ayrımı olmaz böyle bir konuda.

Muhazafakar geçinip çalma,çırpma,kul hakkı yemek aldı başını gidiyor.
Muhazafakar geçin, evliyken başka bir kadından evlilik dışı çocuk yap.
Muhazafakar geçin, çocuk yaşta kızla evlen.

Eee sonra? Benim düşüncelerim muhazafakar, fikriyat olarak muhazafakarım. Böyle bir dünya yok Sarper kusura bakma.

Umutuda begeniriz

toroglu_ermin.auth.jpg

Özgür bir dünyada yaşıyoruz. Herkes belli kurlalar içerisinde istediği gibi yaşayabilir. Buna kimse karışamaz.

Fakaaat.... Evliyken, bir başka kadınla ile beraber olduğu yetmezmiş gibi bir de evlilik dışı çocuk yapan adam MUHAFAZAKAR denmez. Denemez.

Benim de anlatmak istediğim bu.

Muhafazakarlığı ne açıdan yorumladığına bağlı bu işte.Dindarlık desek haklısın da,muhafazakarlık varolanı devam ettirme gibi bir şey aslında.Bizim Türkiye'de dinle özdeşleşmiş o ayrı.Yukarda yeniliklere kapalı değil dedim makarasına da,adam yeniliklere kapalı bildiğin.Nasıl tanımlayacağız peki bu adamı?Yani din özelinde düşünme.

Berkan Yavuz yani dediğinle alakalı bir şey demedim ben orada haklısın.

Muhafazakarlığı ne açıdan yorumladığına bağlı bu işte.Dindarlık desek haklısın da,muhafazakarlık varolanı devam ettirme gibi bir şey aslında.Bizim Türkiye'de dinle özdeşleşmiş o ayrı.Yukarda yeniliklere kapalı değil dedim makarasına da,adam yeniliklere kapalı bildiğin.Nasıl tanımlayacağız peki bu adamı?Yani din özelinde düşünme.

@Berkan Yavuz yani dediğinle alakalı bir şey demedim ben orada haklısın.

Ben sadece din özelinde düşünmüyorum. Ama yine olmuyor, olmaz, olamaz.

Hamzaoğlu: "Bir adet resmi nikahlı karım ve bu karımdan 2 adet şirin çocuğum var. Aynı zamanda evlilik dışı bir ilişkim ve bu ilişkimden evlilik dışı bir adet çocuğum var."
Bay X: "Nasıl birisiniz?"
Hamzaoğlu: "Muhafazakarım."

Sokarım öyle muhafazakarlığa.

Ben sadece din özelinde düşünmüyorum. Ama yine olmuyor, olmaz, olamaz.

Hamzaoğlu: "Bir adet resmi nikahlı karım ve bu karımdan 2 adet şirin çocuğum var. Aynı zamanda evlilik dışı bir ilişkim ve bu ilişkimden evlilik dışı bir adet çocuğum var."
Bay X: "Nasıl birisiniz?"
Hamzaoğlu: "Muhafazakarım."

Sokarım öyle muhafazakarlığa.

Öyle bakarsan eğreti durur tabi.

Neyse,kapayalım bu bahsi.Nerelere geldi konu. :asd:

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Gse olduktan beni salacagini dusunuyorum artik internetteki hamlelerine dikkat etmen lazim.

Admin olsa bile salmayacak seni.

Haklısın dersen kapatabiliriz elbette. Muhafazakar adam öyle olmaz. Yanılıyorsun bu konuda Sarper.

Bizim bildiğimiz anlamda bakarsan öyle olmaz.Yeniliklere kapalı,alışılagelmiş yaşayan anlamında söyledim ben.

Neyse haklısın tamam. :asd:

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bir insan Izmirli tostumu bu kadar mi yanlis tanir?Yuh be kero

Niye ikide bir Aysal'ı övüyor o zaman?Yerli seviciliği zaten troll biliyoruz onu.

4 le öyle gel, 1 tamam ama üstü olacaksa 4 olmalı gibi bir şey mi acaba.

Bu saçma cümleden ötürü kadınlardan özür dilerim

Bence siyasi bir korku ya da baskı olabilir, kıvıramadıkları için adamın özelinden vurmuşlar.

Terbiyesizlik Konya nın yaptığı

Üst Alt