Hamzaoğlu: "Hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu: "Hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum"

fft104mm3330827.jpg

Hamza Hamzaoğlu: Allah herkese Süleyman Seba gibi yaşadığında ve vefat ettikten sonra da saygı görmeyi nasip etsin.

Hamza Hamzaoğlu: Öyle bir algı oluştu ki sanki yabancı oyuncun olunca kadron daha kaliteli. Kendi insanımıza gerektiği değeri vermiyoruz !

Hamza Hamzaoğlu: Akhisar'daki düşüncemden Galatasaray'da da değişim yok. Yerli - yabancı ayırt etmeden hakedene formayı veriyorum.

Hamza Hamzaoğlu: Ben yerli oyuncuyu kadroma katmakta çekinmiyorum. Hatta hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum.

Hamza Hamzaoğlu: Bizim kendi istediğimiz transferi seçme hakkımız olmuyor. Hep önümüze yolluyorlar bu var şu var o var.

Hamza Hamzaoğlu:Bir yerlere gitmek için kapıları aşındırmamak lazım. Bizden önceki insanlara değer verdiğimiz zaman daha iyi yerlere geliriz

Hamzaoğlu: Biri geliyor bir temel atıyor öteki geliyor onu başkası kurdu diyor yıkıyor tekrar yeniden yapılanma. Kişilerin adamı olmamalıyız

Hamza Hamzaoğlu: "Melo'nun menajeri ile sabah saatlerinde bir görüşme vardı, bizim şartlarımız belli"

Hamza Hamzaoğlu: Biz Dursun Özbek ile sürekli istişare halindeyiz buraya gelmeden de detayları konuştuk.

Canlı yayında 2 yıllık sözleşme imzalandığını duyan Hamza Hamzaoğlu: Tabii biliyordum (gülüyor) Felipe Melo hayırlı olsun. (sevinçli)

Hamza Hamzaoğlu: Beşiktaş'ın yeni stadyumunun açılması bize de iyi oldu aslında bizim gibi iyi takımlar için güzel statlarda oynamak zevkli.

Hamza Hamzaoğlu: Bu sezon stadyumların en dolu olduğu yıl olabilir bana öyle geliyor.

Hamza Hamzaoğlu: "Twitter, facebook, instagram hesabım yok, telefon numaram var sadece."

Hamza Hamzaoğlu: Biz etkilenmesek de çevremizdeki insanlar sosyal medyadan etkilenip bize geliyorlar.

Hamza Hamzaoğlu: Inter maçında ben şunu; hissettim sanki ilk mağlubiyetimizde taraftarlar transfer yapmadık diye çok ağır tepki gösterecek.

Hamza Hamzaoğlu: Sosyal medya öyle kulak ardı edilecek bir yer değil. Oradaki 1000 kişi 2000 kişi bile stadyumu böyle etkileyebiliyor işte

Hamza Hamzaoğlu: Yazılıyor... Savunmanın sağında sorun olduğu yazılıyor.

Hamza Hamzaoğlu: İşin doğrusu şu an ne sağ taraf ne de hiçbir bölgede eksiğimiz yok. Sadece oyuncularımızın form tutmaya ihtiyacı var.

Hamza Hamzaoğlu: Kadromuzu daha da güçlendirebileceğimiz oyuncular olursa alırız ama benim için önemli olan mevcut kadroyu kullanabilmek!

Hamza Hamzaoğlu: 4 senedir orada Melo oynadığı için herkes Melo gibi oyuncu istiyor ama kimse düşünmüyor Melo yoksa farklı formatta olabilir

Hamza Hamzaoğlu: 15 Ağustos'tan sonra hangi bölgeye oyuncu alırız söyleyemem ama Umut'u Burak'ı destekleyecek oyuncu bulursak alacağız.

Hamza Hamzaoğlu: Stoper arayışlarımız devam ediyor. Herkes konuşuyor... Sağ tarafta eksiğimiz olduğunu düşünmüyorum. Sabri, Tarık; Hamit...

Hamza Hamzaoğlu: 43 tane oyuncumuz vardı biz aslında çok önemli bir iş yaptık bir çok oyuncuyu yollayıp kulübü rahatlattık.

Hamza Hamzaoğlu: Biz Galatasaray'ı riske atmayız. Biz kariyerimizi riske atmayı göze alıyoruz. Zaten yıldızlar var. Selçuk, Poldi, Wesley

Hamzaoğlu:Elimizde yıldızlar var niye onların yerini başkalarıyla dolduralım ki. Telles'e Muslera'ya teklif var ama kimseyi yollamak istemem

Hamza Hamzaoğlu: Muslera'yı soruyorsun iyi bir teklif gelirse tabii ki satacağız.

Hamza Hamzaoğlu: Benim de hedeflerim var. Şampiyonlar Liginde başarılı olmak istiyorum. Kupa almak istiyorum. Neden yollayayım yıldızları.

Hamza Hamzaoğlu: Ben bu kadro ile devam edip yeniden büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. İyi işler yapacağız diye düşünüyorum.

Hamza Hamzaoğlu: Ailelerimize zaman ayıramıyoruz. Herkesin hafta sonu var bizim hafta sonu da birlikte maç oluyor...

https://twitter.com/AslanStatistic

Faşo aga. Böyle adamlar Galatasaray'ın başındayken bir kuruş harcamayacağım futbol takımına.

Son düzenleme:
Hadi bakalım Hamza tüm yetki sende,bakalım sıfırdan başladığın bir sezonda ne yapabileceksin?Geçen sezon 3 kupa aldın,bu sezon kupa alabilecek misin?TR Kupası'nı al ŞL'de sonuncu olma bu bile çok büyük olay bu kadroyla.

Hoca olaya mutfak penceresinden bakıyor sanırım.

Hazır donmuş gıda alacağıma pazardan sebze falan alırım kendi yemeğini yaparım diye düşünüyor.

Oysa taraftar önüne lüks ve doyurucu bir menü gelsin istiyor , parasını taraftar veriyor.Yalan mı?

Hamza yine manyak combo yapti bugün. Su iki aciklamaya bakin Allah askina. Ulan Allahin capsizi kendi kendinle celisiyorsun.

Hamza Hamzaoğlu: Akhisar'daki düşüncemden Galatasaray'da da değişim yok. Yerli - yabancı ayırt etmeden hakedene formayı veriyorum.

Hamza Hamzaoğlu: Ben yerli oyuncuyu kadroma katmakta çekinmiyorum. Hatta hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum.

Adam kayiriyorsun resmen, Yerli sevici yabani seni. Yabanci düsmani capsiz.

Hamza Hamzaoğlu: İşin doğrusu şu an ne sağ taraf ne de hiçbir bölgede eksiğimiz yok. Sadece oyuncularımızın form tutmaya ihtiyacı var.

Yuh,bunu gözden kaçırmışım hızlıca okurken.En fiyaskosu açık ara bu.

İşin ilginç yanı hadi bu mal mal konuşuyor devamlı, herifi kimsede uyarmıyor bak taraftarın sabrını çok zorluyorsun açıklamarınla en kötü konuşma diye.Adam hergün başka bir saçmalamayla karşımıza çıkıyor.3 Kupayı da kendi başarısı sanıyor birde.Hakkaten artık birisi dur demeli buna.Yoksa biri ağzını yüzünü kıracak yakında.Her şey bu herifte toplanmış.Futbol cahili,vizyonsuz,Yabancı düşmanı üstüne birde ezik oglu ezik.

Hamza Hamzaoğlu: Öyle bir algı oluştu ki sanki yabancı oyuncun olunca kadron daha kaliteli. Kendi insanımıza gerektiği değeri vermiyoruz !

Hoca yanlışın var; Asıl sende "Kadron yerlilerden oluşursa uçarım" zihniyeti var. Hoş aslında o da yok. Sendeki daha çok "Yav salla gitsin yerli olsun da başarı olmasa da olur"

Hamza Hamzaoğlu: Stoper arayışlarımız devam ediyor. Herkes konuşuyor... Sağ tarafta eksiğimiz olduğunu düşünmüyorum. Sabri, Tarık; Hamit...

Hoca senden başka konuşan yok. Hoca bi karar ver. Sabri,Hamit ve Tarık? Sezon sonu tazminat cukkam cepte diyorsun yani.

Hamza Hamzaoğlu: Bu sezon stadyumların en dolu olduğu yıl olabilir bana öyle geliyor.

Hoca başka stadyumları bilmem de bizim stadın da doluluğunu bilmem. Ama bizim stada geleceklerin içi de ağzı da dolu olacak; Küfür ve protestolarla.

Hamza yine manyak combo yapti bugün. Su iki aciklamaya bakin Allah askina. Ulan Allahin capsizi kendi kendinle celisiyorsun.

Adam kayiriyorsun resmen, Yerli sevici yabani seni. Yabanci düsmani capsiz.

Ya abi yerli oyuncu tercih ediyor tamam da,gerçekten yerli manyağı olan adam altyapıdan çıkarır gençleri sürer oynatır dener.Bunun oynattığı yerlilerin hepsi 30 yaş üstü göbekli kazma yeteneksiz veya bitik herifler.

Herşeyinn bir bedeli vardır, geçen sene birkaç bireysel performans ve rakiplerin kötü olmasıyla kazandığımız kupaları bu sene fazlasıyla ödeyeceğiz gibi. Umarım en az hasarla geçen bir yıl olur.

Takımın başına getirilme sebebine gayet uygun açıklamalar yapmış bu yüzden bazı konularda fazla eleştiremiyorum, bugünlerin sebebi başkaları...

Üst Alt