Hamzaoğlu: "Hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu: "Hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum"

Aslında aramızda Hamza'nın ne demek istediğini deşifre edebilen arkadaşlarımız var ama henüz bu konuya gelemediler ; bir gelsinler aslında hocamız şöyle demek istemiş böyle istemiş derler biz de aydınlanma yaşarız :p

Gerçekten merak ediyorum :)

Kendisi de biliyor ama basina gelecekleri, ilk maglubiyette neler yasayacagini kendisi de iyi biliyor. Bakalim o gunler geldiğinde bunun altindan nasil kalkabilecek. Gecen sene rahatti,zaten kaybeden bir takimin basina gelmisti. Bu sene baskinin altindan nasil kalkacak bakalim. Ilk maglubiyette tepki gosterilmesine de karsiyim aslında, madem tepki gosterecek durumlarimiz var,neden bu durumlar icin skorlarin arkasina siginiyoruz ki.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı Anamur muzu yiyelim çikitaya karşıyız :) o zaman kaleye erayı koy bakalım madem yerli seviyorsun !!

Ben bunun niyetini anladım dostlar. Şimdi bu aslında zoru gördü ama kaçamıyor. Kaçarsa tarihe çok kötü bir şekilde kazınacak.Aslında şimdiden gördü yarınları.

Ama gidemiyor. Peki ne yapması lazım. Gönderilmesi lazım. Bu nasıl olacak. Biz yönetime falan tepki göstereceğiz. Onlarda haliyle bunu yollayacak.
Tabi bunu " Hamza Hoca kaçtı gitti " olarak değil taraftar istemedi onu. Tüm suçlu taraftarda formatıyla yapacaklar.

Dikkatinizi çekmiyor mu. Her açıklaması bir facia. Bir zulüm adeta. Bir insan istediği kadar salak olsun mal olsun böyle konuşmaz.

Ancak ve ancak tek şartla konuşur. Eğer bu konuşmaları bilinçli yapıyorsa... ;)

87 doğumluyum gördüğüm tüm şampiyonluklar içinde ilk defa şampiyon olduğumuza sevinemediğim yılı yaşıyorum, bunları bize yaşatanları Allah'a havale ediyorum.

Bu adam bir ay önce kendisi demiyormuydu iki forvet yetmez diye, simdi neden transfer istemiyor. Gecenlerde sabriyi yeterli görmüyordu, simdi noldu ya!!!!

Ulan sol taraf haricinde her yer sorunlu adam eksik bölge yok demiş :D

Başlıkta söylediği de cabası :D

Tamam yetenekli yerli olursa ilk tercihin olması normal olurda yetenekli yerli mi var ?

2000 jenerasyonu hala var sanıyor herhalde :D

Ben bunun niyetini anladım dostlar. Şimdi bu aslında zoru gördü ama kaçamıyor. Kaçarsa tarihe çok kötü bir şekilde kazınacak.Aslında şimdiden gördü yarınları.

Ama gidemiyor. Peki ne yapması lazım. Gönderilmesi lazım. Bu nasıl olacak. Biz yönetime falan tepki göstereceğiz. Onlarda haliyle bunu yollayacak.
Tabi bunu " Hamza Hoca kaçtı gitti " olarak değil taraftar istemedi onu. Tüm suçlu taraftarda formatıyla yapacaklar.

Dikkatinizi çekmiyor mu. Her açıklaması bir facia. Bir zulüm adeta. Bir insan istediği kadar salak olsun mal olsun böyle konuşmaz.

Ahmet abi ya diğer seçenekse ve gerçekten bilinçsizse ; yandığımızın resmidir. :)

bu olabilir evet, bu kadar gerizekali olamaz galatasarayin td'si

Adamın her açıklaması "Ben Galatasaray gibi bir takımın teknik direktörlüğünü yapacak çapta değilim" diyor.

Bu açıklamaları yapan zihniyette birinin Galatasaray' ın başında kalması mucizelere bağlı. Bence ayrılık çok yakın, umarım yanılmam.

[h=2]Hamza: "Hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum"[/h]Tercümesi:Hazır kaliteli bir yabancı futbolcu almaktansa çer çöp oyuncu doldurup biraz aksiyon peşinde koşmayı seviyorum.

Bence asıl tersi durumda daha tehlikeli. Çünki bilinçsiz yapıyorsa yönetim de "Napıyo la bu " deyip az çok (Allah'tan ümit kesilmez) kovabilir.

Ama dediğim gibi asıl tehlike bilinçli yapıyorsa. Bu kez yönetim "Kovmirim la" diyebilir. ;)

Abi başkanın açıklamaları bazen Hamza'dan da beter ; en iyisi seni de kovirem kendimi de demesi :)

Tabi işin gerçeğine gelirsek başkanlar önce Td'lerin arkasına saklanırlar ;o beceremedi olur sonra yenisi gelir o adapte olamadı falan derken en az 1-1.5 sene görev süresini devam ettirirler.

Ben Umut'un hiç ağladığını görmedim , işini yapıp önüne bakan bir oyuncu.Ama bu adamı ilk 11'de sağ kanata koyduğun an bir ilk gerçekleşecek ve ağlayarak soyunma odasına gidecek umut.Taraftar ile dalga geçerseniz sizi de pataklayarak yollarız.Sercan'ı gördük , noldu da yolladınız ? Yemedi mi sahip çıkmak?

Üst Alt