Hangi Marka Televizyon Kullanıyorsunuz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Marka Televizyon Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Televizyon Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    60
teknoloji canavarı dedikleri şey işte bu veletler

bir şeyleri kavrayıp atmayı öğrendikten sonra 4 tane telefon kırdı,s5 in lansmanı yapıldı 10 gün sonra aldım ondan sonra ki 10. günde telefon paramparça oldu
Benim ufaklık iyiymiş size bakınca

Sırf ben kızıyorum diye inadına yapıyor yada biz dizi izlemek istediğimizde ilgi çekmek için
Benim kiz atmiyor, televizyon dolabi alcak direk onun üstüne cikip catir catir vuruyor televizyona, hemde eline ne gecirir ise.
Birde o kadar boya kitabi var ama televizyon ekranin´da boya yapmak daha cok ilgisini cekiyor.

Venus_V3_5040_2GB cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Teknolojiden hiç anlamam, Samsung'tan şaşmam.

10 sene önce Samsung LCD aldım. Hala taş gibi. Görüntüsü çok iyi. Sesi çok iyi.

Plasma´dan Samsung LED´ye gecmek büyük cesaret.

Plasma'lar eski teknoloji, artik pek piyasada kalmadi ama ekran kalitesinden memnunum. Cogu LED televizyondan daha guzel goruntusu var ama suanki 107cm. Yeni alacagim televizyon en az 140cm olmali. O yuzden Samsung alasim var. Birde Plasma'lar cok elektrik de tuketiyor.

Smart TV Şart ...

Browser
Netflix
Amazon Prime Video
Media/Video Service (TV kanalların)
En onemlisi youtube + telefonum ile baglanti kurabilmesi olacak benim icin.

Plasma'lar eski teknoloji, artik pek piyasada kalmadi ama ekran kalitesinden memnunum. Cogu LED televizyondan daha guzel goruntusu var ama suanki 107cm. Yeni alacagim televizyon en az 140cm olmali. O yuzden Samsung alasim var. Birde Plasma'lar cok elektrik de tuketiyor.

En onemlisi youtube + telefonum ile baglanti kurabilmesi olacak benim icin.

Eger yeterli bütcen var ise OLED al, Plasma kullanip LED´ye gecen bir cok arkadasim büyük hayal kirikligi yasadilar.
Youtube ile Cep telefonu arasinda baglanti her model´de oluyor cünkü Youtube icinde bir özellik bu.

Bu arada tvmiz eski diye yabana atmayın güncel teknolojileri takından takip eden biri olarak tv alacaksanız mutlaka HDR özelliği olmasına dikkat edin.

LG dolby hdr ve hdr10 standardlarına birlikte destek vermesi ile ön plana çıkıyor.Özellikle yeni çıkan oled B7 serisi çok başarılı ve tutulan bir model.

Sony ise Ax1 serisi OLED TV'si ile HDR görüntü ve güçlü ses sistemi ile göz dolduruyor.

bu tvler elbette 8bin tl bandından başlıyor , o yüzden led HDR tvler tercih edilebilir.

Samsung QLED teknolojisi bana o kadar başarılı gibi gelmedi.Samsung biraz panelinde pastel tonlarda abartıya kaçıyor , kontrast ve demo videolar ile göz boyamaya çalışıyor gibi geldi.Panel olarak sony ve lg daha başarılı sanki.

Ayrıca sony'de android tv ve lg'de weboss başarılı smart TV seçenekleri.Samsung'daki tizen ne kadar başarılı kullananlar alıntılasın.

Üst Alt