Hangi takım mutlu sona ulaşacak? | FB ya da Trabzon - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi takım mutlu sona ulaşacak? | FB ya da Trabzon

Cevap: Hangi takım mutlu sona ulaşacak? | FB ya da Trabzon

Sampiyon bu Hafta belli oluyor bence.. 2 Takim'dan hangisi Puan kaybetmezse o Sampiyondur.. Ikiside kazanirsa Fenerbahçe birazcik daha avantajlidir...

Hanim Trabzonlu.

Zaten f7´i yenemedigimiz icin 3 gün somurttu bide sampiyon olamazlarsa 2 ay somurtur.

4 tane kayinco var bide kayinpeder sampiyon olamazlarsa ihale bana patlar.

Umut Bulut burdan sana sesleniyorum sampiyonluk kacarsa iki elim yakanda olacak bunu böyle bilesin.

futbol olarak suanda fener daha iyi oynuyor,ligin ilk devresinde bu tam tersiydi.

Bir karadenizli olarak tabiki gönlümden Trabzonspor geciyor ama Fenerbahce`yi cok daha sansli görüyorum.

Hakem hatarli olsun, sans olsun, kadro kalitesi olsun, hepsi Fener`in lehine.

Hanim Trabzonlu.

Zaten f7´i yenemedigimiz icin 3 gün somurttu bide sampiyon olamazlarsa 2 ay somurtur.

4 tane kayinco var bide kayinpeder sampiyon olamazlarsa ihale bana patlar.

Umut Bulut burdan sana sesleniyorum sampiyonluk kacarsa iki elim yakanda olacak bunu böyle bilesin.

Allah kolaylık versin :D

İşin zormuş..

Ben Fener şampiyon olsun istiyorum.. Bunu ciddi ciddi istiyorum.Ezeli rakip, mezeli rakip laf getire, bu adamlar son 4 sezondur acayip işler yapıyor ve son anlarda 2 şampiyonluk kaçırıyorlar ama her zaman çekişmenin içindeler. Bütün klüpler ondankorkar oldu, Galatasarayımız'ı sıradan bir takım olarak görmeye başladı. Bu onların şampiyonluğu hakkettiğinin kanıtıdır bence...Galatasarayımız acayip bir bozgun içinde... Artık olsun onlar da şampiyon. Hakkediyorlar. Ve hakkeden kazanır diyorsak, hakkeden Fenerbahçe bence..

Trabzonspor elindeki nimeti elinin tersiyle itti. 9 puan farkı koruyamadı.. (Bu arada Eskişehirspor'a nefretim dünyalar kadar. Umarım bir gün küme düşerler Bülent pisligi ile.)

294268664.jpg

son macta sivasin yerine bir baska takim olsa, kesinlikle trabzon derdim ama fener hastasi olan baskani ile sivasa karsi oynayacak fener son macta, bu is bitmistir.

ankaragücü maci deplasmanda olsaydi, birseyler beklerdim ama macc kariköyde, fener gol atamazsa cikar hakem atar, 3 puani fenere yazar.

Üst Alt