Hangi takım mutlu sona ulaşacak? | FB ya da Trabzon - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi takım mutlu sona ulaşacak? | FB ya da Trabzon

Cevap: Hangi takım mutlu sona ulaşacak? | FB ya da Trabzon

Sivas 4 tane atsın, Fener 5 tane atıp yine de son maçı kazanır. Ayrıca Sivas dirense, hakem devreye girer, hakem düzgün olsan Sivas'dan bir çürük yumurta çıkar.

100 de 99 bu iş bitti bence.100 de 1 lik ihtimalide fb nin her zamanki mallığına veriyorum.Fb yerine baska takım olsa bu saatten sonra 100 de 100 derdim.

Yandaş meyda yine ağlarını örüyor.

Geçtiğimiz hafta öncesi başlattığı operasyon şöyleydi. Emenike Fener'e !!

Sonrasında Emenike Fener'e karşı oynayabilmek için bu maçta oynamasın.

Daha sonra Fenere karşı oynar mı?

Sonra yaşı 32 !!

En son mutlu son Emenike oynamaz ve Fener bi şekilde 3 puanı alır..

Bu hafta film farklı..

Melih Gökçek intikam meselesi yapar ve takıma ekstra primler verir Fener maçından puan alsınlar diye..

Sonucu şimdiden açık. Ankaragücü futbolcuları bu baskılara ve psikolojiye dayanamaz ve kaybeder..

YANDAŞ medya yapamayacaksın bu takımı şampiyon..

sapparaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ankaragücü sapparanin hattrick yapmasiyla 3:0 öne geciyor........

10249_TEKKE=GUZ=BYK%5B1%5D.jpg

Tek Başına Fener'i Yıkacak Güçtesin

Kendini Trabzon Taraftarına Tekrar Aşık Etmek Senin Elinde

Göster Gücünü

hep trabzon olucak derdim taaki fener-ankaragücü maçına kadar ama sanmıyorum bundan sonra fenerlilerin kupayı vericeğini ondan malesef ki fenerbahçe.

Fenerbahçe artık kaybetmez.Bu konuda tecrübeli olduklarını düşünüyorum.

En azından taraftarı tecrübeli artık kutlamaları erken yapmazlar :asd:

bence fenerasyonun takımı *****bahçe bırakmaz şampiyonluğu, ama yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır demişler belki son dakika golüyle ???? bursadan gol haberi var 2-2 ????? :D

Ya aslında içimden bir ses yine aynı senaryo olur Trabzon geçen yıl Bursa'yı yaptı bu sene şampiyonluk hakkıdır diyorum ama duygularım mı etkiliyor acaba diyorum. Onu da geçtim mantığım da dur diyor. Çünkü Sivasspor'un Ligdeki en yakın takım F5. Ve eğer bir değişiklik olmadıysa halen Mecnun Odyakmaz halen F5 kongre üyesi.

Ligde kalmış, 14 binlik stadın 10 binini RESMEN f5'e vermiş geri kalanından da kombinelerin verileceğini düşünüyorum, oyuncuları tatil havasına girmiş bir Sivas ve geçtiğimiz hafta Cüneyt Çakır'a 55 bin kişi önünde fenerasyon sayesinde diyet ödeten bir f5.. Bu sefer olmaz diyor mantığım.. Ama bu şampiyonluğa sevinilir mi o da ayrı birşey..

Aziz bırakmaz bu saatten sonra. Sivas gol atıcak olsun uydudan hedef alıp lazerle vurur o gol atacak adamı. Trabzon'a oy versemde üzülerek söylüyorum ki fener resmen şampiyonlukta bizi geçmiştir.

beyler Sivaslıyım ve yarın maçta olacağım..Sivas ile fener arasında geçmişten gelen bir yakınlık var.Hiç bir takım Sivasa gelmezdi önceden fener gelir para kazandırıdı.Bir ara formalarda feneryum yazardı.Bilmiyorum bülent uygun olsaydı kesin fener alır derdim ama Rıza hoca çok karakterli bir insandır ve maç satacağını sanmıyorum.

Bir de eskiden Sivas'da çok fazla fenerli kiralık oyuncu olurdu,daha yok.Ama kimsenin şüphesi olmasın Sivassporum maçı satmaz sonuna kadar oynar,umarım şampiyonluktan ederiz feneri..ama 1-0 fb alır gibime geliyor :(

not:sivasta trabzonspor ve trabzon halkından nefret edilir ben de dahil.

Üst Alt