Hangi Takım Şampiyon Olursa Daha Az Yara Alırız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Takım Şampiyon Olursa Daha Az Yara Alırız?

• Trabzonspor

• Başakşehir

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
taraftarlık duygusu açısından fener olamadıkça bizi diğer şampiyonluklar o kadar da üzmez. beşiktaş dahil.

taraftarı olmaması açısından başakşehir. kısa sürede gündemden düşer, her şey normale döner

ama mantıklı düşünürsek başakşehir'in şampiyonluğu riskli. herifler 16-17'den beri sürekli yarışın içinde. borçları yok, cezaları yok. şampiyonluğun getireceği mali destek ile ligin büyüklerinin önüne geçebilirler. bu durum ciddi risk. trabzon için böyle bir durum yok. bu sene şampiyon olsa sonra yine eski haline döner.

Trabzona sampiyonluk verilmek istenmesinin sebebi fener zaten

Ama bazi arkadaslarin yaptigi gibi tutup da biz basak ve ts maclarinda sampiyonu belirleyelim gibi aptalca argumanlar icinde olmaktansa sampiyonlar ligine nasil gideriz plani yapmak yerinde olacaktir

Bu nasıl başlık? Başka bir takımın şampiyon olması bizi neden yaralasın? Biz sadece kendimiz şampiyon olamadık diye hayıflanabiliriz. Hangi takımın şampiyon olacağı bizi ilgilendirmez. Ama yine de Oyumu Başakşehir'den yana kullandım.

Trabzon olursa yıllardır uyuyan lazlar 1 yıl boyunca başımızı şişirir. Tıpkı şampiyonlukta ortaya çıkan beşiktaşlılar gibi. O yüzden başak şampiyon olsun konuşacak tek kişi Erdoğan oluro da zaten her gün konuşuyor sorun yok.

Trabzondan hiç haz etmiyorum. Kendini beğenmişlikleri ve aşırı memleketçi oluşları sebebiyle çok iticiler. Ayrıca bakanları vasıtasıyla kendilerine aktarılan maddi yardımlar ve manevi destek de malum. O yüzden başak olsun.

Ts CL gidemiyor ama şuanlık peki dava olumlu sonuçlanırsa ? Ayrıca iki takımda da şuan siyaset var. Damat bey'in yaptığı açıklamalar Ts için neler yaptıkları ortada başak zaten açık açık devlet destekli Ama Basak olsun Okan hoca için.

Alanya (D)
Ankaragücü (D)
Göztepe
Antalya (D)

4 de 4 yapabiliriz arkadaşlar. Başakşehir şampiyon olursa 3. olarak ön eleme oynayabiliriz
Ben 4de4 yapacak inanci ne hocada nede futbolcularda görüyorum, tam aksine lig bitsede kurtulsak havasindalar , onun icin lig bitmeden bir kac kirmizi kart daha yeriz erken tatile cikmak isteyen bir iki uyanik elbet cikar.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt