Hangi tür müzik dinlersiniz ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi tür müzik dinlersiniz ?

Cevap: Hangi tür müzik dinlersiniz ?

Kendimi bildim bileli Rock dinlerim...(Klasik rock, hard rock,glam rock vb..) Pop müziğe 80'lerdekiler dışında sıcak bakmıyorum..Şu anki müzik de bana oldukça sıradan geliyor...İçerisinde duygu barındırmayan birbirinin kopyası çabuk tüketilebilir şarkılar kümesi...

yerden yeni bitme müzikleri dinlemiyorum. anlamadığım dildeki müzikleri de pek dinlemem. hareketli müzik oldum olası pek haz etmem. arebeskte dinlemiyorum vücudumda aptalca hatıralar bıraktığı için.

Türk sanat müziği Türk halk müziği film müzikleri bazen bethoven ile mozart arasında kaldığım klasikler ufak ufak serpiştirdiğim dumanla rock vs işte.

b01167350881_1.jpg

Klasik batı müziği dinleyen benmiyim sadece ? :) Gerçi Rock ve Pop da dinlerim ama Klasik müzik bi başka geliyor bana adamların 1600 - 1700 lü yıllarda yaptığı müzik şimdikileri sollar . Geri kalanları dinlemem

En cok POP müzik dinlemekten hoslanırım.Favori sanatcılarımdan bazıları;Murat Boz,Tarkan,Serdar Ortac,Tan,Sıla,Soner Sarıkabadayı v.b.

Klasik müziktende cok haz alırım,insanın ruhunu dinlendiriyor.

Üst Alt