Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu

Cevap: Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu

Pes vallahi...

Ya görende Kalli zamanında taş gibi top oynadık sanacak. Kardeşim ben mi yanlış hatırlıyorum rezil rüsva oynamıyormuyduk o zaman? Kalli gidince zil takıp oynamadınız mı? "Yönetim - futbolcu - taraftar" diye ben mi söyledim? Kör öldü badem gözlü oldu resmen...

Gerets'e toz kondurmayanlar... Inamotolarla oynayan adama bu tribünler istifa diye bağırmadı mı? Saraçoğlundan mı geldi yoksa o sesler ben mi yanlış hatırlıyorum???

Skibbe Kocaelinden 5 yediği zaman o stadda kimse mi Skibbe'ye kızmadı? Kimse mi bağırmadı? Kim bu stajyer hoca şampiyonluğu yok demedi mi taraftar? Şimdi mi Skibbe aklınıza geldi. Kaldı ki o zamanlarda takım bir hafta galip bir hafta mağlup iken homurdanan tribün neresiydi İnönümüydü? Adnan Polat kendi kendine mi kovdu? Madem memnun değildiniz protesto etseydiniz tribünler olarak...

Terim diye bir türkü tutturuldu gene... Villareal'e elenilirken takım ligde maç alamazken de bu kadar seviyormuydunuz Terim'i?

Şimdi sıra Rijkaard'da... Adamın kadrosunu dağıttılar yerine çapsız adamlarla doldurdular transfer diye. Hala daha adama 2 oyuncu getiremediler. Sene sonundan beri oyalayıp duruyorlar. Kimse bunu söylemiyorda yok bu adamlar 4 senedir varmış da neden Rijkaard oynatamıyormuş... Kim oynattı peki? Kalli zamanında gelen motivasyon tabanlı bir şampiyonluk o kadar. Onun dışında ilk 2'ye bile giremeyen bir takım. Galaktikos dediğin takımın maç performansı hariç başarısı yok kaç tane de antrenör yedi...

Hala daha hoca değiştirin siz... 2 sene sonra da Rijkaard vardı keşke kalsaydı dersiniz....

O hocaların başarı olup olmadığı tartışılır ama Rijkaard'dan daha iyi futbol oynattıkları takımı daha iyi idare ettikleri hiçbir şey yapamasalar bile motivasyonu sağladıkları gerçektir..

sertaç kardeş şu arkadasın ikide bir her alıntı ile dalga geçmesine çözüm bulucakmısın?

son bursa maçı için demiyorum ama,sistem falan değil iş,genel olarak rijkaard takıma: koşmayın,mücadele etmeyin,bi b.k yemeyin,iki pas yapmayın,her topu şişirin dese takım bu kadar kötü oynar,yani bu kadar olur,son maç için demiyorum tekrarlıyorum genel olarak diyorum,bunu hocaya bağlamak ne derece bi mantıktır kavrayamıyorum?

"Galatasaray'da en büyük hata, bazı oyuncuların 'Fatih Terim gelecekmiş abiler' kafa karışıklığıyla oynaması. İçerinden dışarıdan Gs'da Fatih Terim'i başa getirmek isteyen oyuncular,medyacılar var. Rijkaard'ın altı oyuluyor"

Hasan Şaş

hasan,hakan şükür gibi takımdaki yerlilerle görüşen biri bu arada;)

Doymadinizmi..? Hic Doymadinizmi Teknik Direktör katliyamina..???

Terim

Hagi

Gerets

Feldkamp

Skibbe

Korkmaz

Rijkaard....

Ve yine bastan almak isteyenler var

Terim... bu Liste böyle gider ve birgün yine sira Rijkaard´a gelir..!

Bu Kadroyu 4 Teknik Direktör yönetti... Birisi sampiyon oldu.. Sampiyon oldugu sene Leverkusen´den 5 yedi, Sion gibi Takima yenildi... Austria Wien´i yenemedi.. Terim Terim terim diyorsunuz Feldkampin disiplin konusunda Terimden ne eksigi vardi..? Bütün Futbolcular bir oldu Hakan Sükür ile Gruplasti feldkampa cephe kurdular..! Bumu Disiplinli Takim..?

Skibbe geldi.. Bunlari Adam yerine koydu cok yumusak ve nazik bir sekilde yönetti ama bu insanliktan anlamaz Futbolcular bu iyi niyetli adamida harcadilar..! Kadro Steaua ya elendi.. Sturm Graz´i yenemedi.. Metalsit Kharkiv gibi Takimi yenemedi..

Daha Aklima gelmeyen onca Olay.. Kocaleiden Fark yemeler.. Ayni sezon hangi takimdi bilmiyorum Düsme hattindaydi onlardan da Fark yedik..!

Yaani Kaliteli Kadro bumu..? Hep teknik direktördemi kabahat..? Iyiki birdefa Sampiyon oldular.. Arkadas Takim Kalitesizim diye bas bas bagiriyor...!!

kimin komik olduğu ortada abisi.devam et sen belki "çocuk parkı" die bi bölüm açılırda mod olursun.ii geceler canm

O hocaların başarı olup olmadığı tartışılır ama Rijkaard'dan daha iyi futbol oynattıkları takımı daha iyi idare ettikleri hiçbir şey yapamasalar bile motivasyonu sağladıkları gerçektir..

Kocaeli maçında Skibbe ayan beyan giderken tek oynayanlar yabancılardı. Kalli'nin ipini futbolcular çekmedi mi? Bunların başarısı yok ama icraatleri Galakticos. Daha iyi idare dediğin Kalli ise biraz daha geçmişi düşün derim. Lincoln'ü babam küstürmedi kampa kuzeni geldi diye...

Ben bu hocaların kötü olduğunu söylemiyorum yanlız. Bu kadro eksik ve sistematiği olmayan bir kadro. Bu yüzden kaç hocanın başını yedi. Canları isteyince oynayıp sıkılınca hoca kovduruyorlar.

Katılıyorum diyenler yazıyı okumamıştır bile.

Galaktikos dedimiz kadro zaten bu değil Ayhan Barış Sarp içi geçmiş adamlar.

Zamanında Terim'e küfür edenleri gördüm ben gözlerimle. .... olsun gitsin diyenleri. Bunun yanında benim dediğim hiçbirşey. Beklerim taraftarımızdan.

valla 2. döneminde terimin gitmesini bende istemiştim ama küfretmedim.ama mesela bülent korkmazın gitmesini kesinlikle istememiştim büyük haksızlık yapıldı bence.rijkaarda gelince kesinlikle gitmeli.suçun önemli kısmı rijkaardın hatalı kararları ve yanlış tercihlerdeki anlamsız inadındadır.sakatlıklara göre kadroda esnekliği de sağlayamamaktadır.3 ön liberoda ısrarı nbeni Galatsaraydan soğuttu zaten

Kardeşim ciddi bir konu tartışılıyor burada alay eder gibi :D smayllar koymak neyin nesi. Bir de admin olacaksın sinir ediyorsun insanı

Konudaki ciddiyet nerede?

sertaç kardeş şu arkadasın ikide bir her alıntı ile dalga geçmesine çözüm bulucakmısın?

@Mustafa Hasdeniz, işine bak abim. Alıntı yapıp durma, sonra iki taraf da şikayet ediyor.

Üst Alt