Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu

Cevap: Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu

ya sen barca nın 8 oyuncusunu değiştirme,sadece orta sahasına sarp-barış-ayhan üçlüsünü koy,ben o uzay futbolunu görürüm o kadar diyorum.

Konudaki ciddiyet nerede?

@Mustafa Hasdeniz, işine bak abim. Alıntı yapıp durma, sonra iki taraf da şikayet ediyor.

Ben 25-30 satır yazı yazmışım ve herhangi bir espri unsuru barındıran bir cümle kullanmamışım. Katılanlar olmuş katılmayanlar olmuş. Sen ve Mustafa Hasdeniz de katılmayabilir ama gülme smaylı koymanız saygısızlıktır. Varsa karşı görüşün ciddiyet içinde belirtirsin espri yapmaya çalışmadan, gülme smaylı falan koymadan. GSCimbom Cafe topicinde değiliz neticede..

Ben 25-30 satır yazı yazmışım ve herhangi bir espri unsuru barındıran bir cümle kullanmamışım. Katılanlar olmuş katılmayanlar olmuş. Sen ve Mustafa Hasdeniz de katılmayabilir ama gülme smaylı koymanız saygısızlıktır. Varsa karşı görüşün ciddiyet içinde belirtirsin espri yapmaya çalışmadan, gülme smaylı falan koymadan. GSCimbom Cafe topicinde değiliz neticede..

Bunu diyorsun diğer topicte dalga geçmek için smiley kullanıyorsun. Bu ne tezat

Elinde orta saha varda mı oynatmıyor adam? Elano sakat yeni iyileşti o da satamadıklarından takımda kaldı. Cana sakat. E geriye kim kaldı?
süper üçlüden en azından birini çıkarıp bu maçta rahatlıkla elano yada emre çolağı oynatabilirdi bence kesinlikle bu kadrodan etkisiz olmazdı.serkan da formsuz beklerden birinin yerine oynayabilirdi.odun gibi davranıyo rijkaard bir kararı alması 2 ay sürüyo o 2 ayda takım sen sağ ben selamet zaten.bu ilk değil arkadaşım 2yıldır aynı

Rijkard geldi bütün Türk oyuncuların performansı düştü. Kadro kötü Rİjkard ne yapsın lafları da artık bıktırdı. Rijkard ligde bi anadolu takımını yönetse kesin 2. lig e düşürür. Rotterdam ı yaptığı gibi. Rijkard a ver Xavi Deco Ronaldinho gibi adamları oynatsın. Ordanda disiplinsiz diye kovulmuştu.

çoğu galatasaraylının bildiği bi video vardır, facebookta falan paylaşılır herkes; allahım brezilya mı bugün onu izledim tekrar. aynen yazıya döküyorum:

- ters vuruş. meira...

- hakan...

- arda... iki oyuncu pres. çok güzel çıkarttı.

- ayhan...

- tekrar arda... ne güzel paslar.

- barış...

- baros...

- allahım brezilya mı?!?

evet. bugün yerden yere vurduğumuz ayhan akman ve barış özbek skibbe döneminde o yeri geldiğinde barcelona gibi top yapan takımın dişlilerinden biriydi. ne oldu, nasıl oldu da bu adamlar 1,5 sene içinde futbol oynamayı unuttular(?) işte ben bunu merak ediyorum.

çoğu galatasaraylının bildiği bi video vardır, facebookta falan paylaşılır herkes; allahım brezilya mı bugün onu izledim tekrar. aynen yazıya döküyorum:

- ters vuruş. meira...

- hakan...

- arda... iki oyuncu pres. çok güzel çıkarttı.

- ayhan...

- tekrar arda... ne güzel paslar.

- barış...

- baros...

- allahım brezilya mı?!?

evet. bugün yerden yere vurduğumuz ayhan akman ve barış özbek skibbe döneminde o yeri geldiğinde barcelona gibi top yapan takımın dişlilerinden biriydi. ne oldu, nasıl oldu da bu adamlar 1,5 sene içinde futbol oynamayı unuttular(?) işte ben bunu merak ediyorum.

Cevabı: Rijkard.

---------------JO/NONDA----------------

ARDA/DOS SANTOS---------------KEITA

---------------ELANO-------------

---------M.SARP---TOPAL--------

geçen sezonki kadromuz, turkiye ligi için gayet kaliteli bir kadro

Yok dostum, biz sabote ekipteniz, yıkıma geldik. Yahu rahat ol, nasılsa 4 gün sonra bir daha açarsın benzerini, ona dokunmayacağım, yemin olsun.

süper üçlüden en azından birini çıkarıp bu maçta rahatlıkla elano yada emre çolağı oynatabilirdi bence kesinlikle bu kadrodan etkisiz olmazdı.serkan da formsuz beklerden birinin yerine oynayabilirdi.odun gibi davranıyo rijkaard bir kararı alması 2 ay sürüyo o 2 ayda takım sen sağ ben selamet zaten.bu ilk değil arkadaşım 2yıldır aynı

Ya odun gibi 2 ayda karar alıyor dediğin adam Ronaldinho'yu gözünü kırpmadan kesen, Etoo'nun ilk biletini kesen adam. Ayhan'ı kesip Emre'yi mi koyamayacak? Şu takıma fiziği 0 Emre'yi koyup yem edeceğine şu yaşta hazır olmadığı için oynatmıyor belki nerden biliyorsunuz... Elano dediğin adam daha yeni iyileşti çıktığı idman sayısı bir elin parmağını geçmez zaten girdiğinde de durum ortaya çıktı.

Bursa'nın kadro derinliği bizden daha iyi yahu. Bu ayıp da mı Rijkaard'ın...

bak elano sakattı,hazır değil yani ilk 11 başlamay anladınmı,emre çolak ı da herkes il k11 oynasın,oynat falan deiyip duruyor,bu takıma hafta içi ant. yaptıran rijkaard,çift kale maçlarda illaki denemiştir,bak bu işler o kadar kolay değil,emre sivas maçında çok çok fazla ezildi,oynayacağı kötü 2.maçla tamamen kaybedebilirsin bu adamı,bak bu arkadaşta scout buyur emre çolak analizi;)

Yaklasik 10 gundur sehir disinda, kimi deplasman maclarina tarama amacli gittim.

Gitmeden once Sivas maci basligina "umarim E. colak oynar, bos yere gitmemis olurum" yazmistim. Sans iyi gitti. E. Colak ilk 11 basladi.

Kendisi hakkinda yaptigim raporu tamamen buraya yazamam ama bariz seyler var.

1)Biri alt yapidaki futbolculara, futbolun sadece topla oynanmadigini gostermeli. Emre Colak bu fizigiyle tempolu, zorlu ve sert maclari asla kaldiramaz. Cok zayif olmak degildir mesele. Hic cevik degil.

2)Kanat oynamis olabilir mecburiyetten. Ancak yinede oynadigi bolge itibariyle topu ayaginda fazla tutuyor. Gereksiz yere geri pas atiyor. Cesaretli paslar atamiyor. Kimi pozisyonlarda, atabilecegi iyi bir ara pasi ile gol pozisyonuna girebilecekken takim, kendisi Ali Turan'a donmeyi yegliyor.

3)Topu yanlis suruyor. O fizikle o sekilde topu suremezsin. Topu kendine saklayarak, ayaginin disiyla surerek, ve kendisini topun onune koyarak dribling yapiyor ancak bu fizikle yapinca, biraz sonra yere dusuyor. Bu fizikle oynanamaz zaten. Eger dribling yapmak istiyorsa, simdilik vazgecmeli.

4)Pozisyon bilgisi iyi. Dogru yerlerde duruyor. Bu pozitif bir yon.

5)Gayet iyi bir teknige sahip. Ancak tercih sikintisi cekiyor. Dedigim gibi, cesaretli paslar atmaya yonelmesi lazim. Cokta uygun anlar olusmustu halbuki.

F. Rijkaard'in dediklerini tam olarak yapmiyor.

Cok dogru direktifler verdi mac sirasinda Rijkaard. Yakin oldugum icin duyabildim. Ancak Emre Colak, bildigini okumaya devam etti.

Mental olarak cok zayif

6)Pas atarken, sag ayagini yere saglam basmiyor. Sag tarafa dogru yatiyor, guclu pas atmak icin ancak sag ayagini yere saglam basmadigi icin, yeterli gucu toparlayamiyor ve isabetli gitse pozisyon yaratacak paslari kisa dusuyor.

Tevfik Köse-İbrahim Akın-Can Arat-Mahmut-Rızvan-Efe İnanç-İskender Alın-Metin Depe

Bu takımın kadrosu çok süper dimi 4 senedir hem Beşiktaş'a hem Fenerbahçe'ye içerde dışarda kök söktürüyor.

Murat Şahin,Ergün Teber,Keller,Yekta,Gökhan Güleç,Cenk

Bu takımın kadrosu çok süper dimi geçen sezon ilk 7 hafta 0 çektikten sonra ligi ilk 10'da bitirdi her maçta keyif veren futbol oynadı.

Ivesa,Volkan Yaman,Doğa,Ümit Karan,Nadareviç,Youla,Serdar Özbayraktar

Bu takımın kadrosu süper dimi lige çıktığı 4 maçta da Galatasaray'a puan kaptırmadı geçen sezon neredeyse Galatasaray kadar puan topladı.

Schwarzer,Koncesky,Pantsil,Murphy,Duff,Gera,Zamora

Bu takımın kadrosu süper dimi UEFA finali oynadı

Örnekler daha da çoğaltılabilir..

Üst Alt