Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu

Cevap: Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu

Eleştirinin bu kadar ucuzluğu. Oturup saymadım ama son 10 yılda kornerlerde en tehlikeli olduğumuz yıllardır tahminimce bu son 1.5 yıl.

Yalanmı dün Bursa macındada gördük kaç korner attık noldu.Bjk nın deplasmanda yedigi bir gol vardı bır tur önce veryasyonu gördünmü orda adam yerden pas attı diğeride gelişine vurdu gol.Pahalı eleştiri yaparım bir daha.

Perşembe günü bu ruh haliyle zorlu Ukrayna deplasmanında kazanmak düşük bir ihtimal dersek, pazar günü 2 yılda bir puan aldığımız bir takım olan Eskişehirspor'a karşı üstelik de deplasmanda kazanma ihtimalimiz düşük bir ihtimal olduğunu göz önüne alırsak ve 3 hafta sonunda 0 puanla son sırada yer alırsak, 6-7 gün içinde muhteşem transferler de gelmeyeceğine göre ve Rijkaard'ın sözleşmesi bu yıl sonunda biteceğine göre sene sonuna kadar beklemeye gerek yok. Milli maç arasında bu iş biter yeni hoca gelir, yeni bir düzenle gelecek sezona hazırlanan bir takım oluşturulur. Belki bir umut geriden gelip şampiyonluğa bile oynanır. Türkiye Kupası hedef seçilir, derbilere daha fazla önem verilir ve 2 yıllık karabasan dönemi az hasarla atlatılır..

Ha kadro kalitesiz.Bursanın orta sahasındada xavi iniesta oynuyo zaten.Adam adı sanı duyulmayan oyuncularla şampiyon yaptı takımını.Sor bakalım ertuğrula Galatasarayın kadrosunu size veriyoruz sende bursanın vericeksin karşılıgında ne diyecek.Göbek atarak kabul eder.Gecen senekı kadro lucescunun elinde olsa 80 puanlara rahat çıkardı.Sercanmı Barostan iyi volkanmı Keitadan iyi Ozanmı ardadan iyi.Komik olma.Zaten kurtuluşumuz yakındır Rijkaarddan adam maçlarda koltugundan kalkmıyo nerdeyse heyecanıda yok artık.

Komik olma diyene bak.

Sercan mı Baroş'tan iyi

Yahu geçen sene Baroş var mıydı BAROŞ 10.Hafta sakatlanmadı mı ? Ben mi yanlış biliyorum?

O Bursa niye sözleşme yenilemedi SARP'la niye beleş aldık ?

Hadi Ergiç'le yenilemesin de görelim.

Bursa'nın orta sahası bizden kat kat iyi .Sor bakalım Ertuğrul hoca'ya orta sahaları değiştirmeyi kabul ediyor mu ?

Sor bakalım defans hattını değiştiriyor mu? ee tabi sadece skorerlere bakarsan G.Saray iyi dersin

O zaman güzel kardeşim sadece Rijkaard gitsin birisi gelsin transfer olmasın.Transfer diye ağlamasın kimse bakalım kaçıncı bitiriyoruz.

Arkadaş burada bütün suç Rijkaard'ın veya yönetimin demiyor. Olayları ve zamanları karıştırmayalım.Kadro ilk kurulduğu zamanda methiyeleri herkes biliyor ve Türkiye ligi baz alındığında kötü değildi,hatta üstün bile deniliyordu. Keita,Elano, Baros,Kewell,Arda... Kötü dediğimiz defans milli takımın geri dörtlüsü... Ara transferde Jo,Gio vb... Yani direkt olarak bu kadroya suç atılamaz geçen sene. Rijkaard gerek yaşanan sakatlıklardan dolayı şanssızlığı, gerekse teknik-taktik-sistem üzerinde hataları ile geçen sene kötü bir performans sergiledi.Yani geçen sene Rijkaard'ın başarısızlığı örtülemez.

Fakaaaat... Bu sene yönetim Rijkaard'ın tüm başarısızlığının vebalini kendi üzerine aldı bence. Takımın kadro kalitesi düştü,futbolcular içinde ve Rijkaard'da bir mutsuzluk,sevgisizlik mevcut. Artık bu zamandan sonra Rijkaard'ın gitmesi GS'ye çok çok fayda sağlamaz. Balayını uzatıp sezonu geç açması ve karşısında oynadığı tüm takımlara karşı "bizden fiziken üstündü" çelişkisini dile getirmesi bile yönetimin beceriksizliğini örtmez.

Arkadaş burada bütün suç Rijkaard'ın veya yönetimin demiyor. Olayları ve zamanları karıştırmayalım.Kadro ilk kurulduğu zamanda methiyeleri herkes biliyor ve Türkiye ligi baz alındığında kötü değildi,hatta üstün bile deniliyordu. Keita,Elano, Baros,Kewell,Arda... Kötü dediğimiz defans milli takımın geri dörtlüsü... Ara transferde Jo,Gio vb... Yani direkt olarak bu kadroya suç atılamaz geçen sene. Rijkaard gerek yaşanan sakatlıklardan dolayı şanssızlığı, gerekse teknik-taktik-sistem üzerinde hataları ile geçen sene kötü bir performans sergiledi.Yani geçen sene Rijkaard'ın başarısızlığı örtülemez.

Fakaaaat... Bu sene yönetim Rijkaard'ın tüm başarısızlığının vebalini kendi üzerine aldı bence. Takımın kadro kalitesi düştü,futbolcular içinde ve Rijkaard'da bir mutsuzluk,sevgisizlik mevcut. Artık bu zamandan sonra Rijkaard'ın gitmesi GS'ye çok çok fayda sağlamaz. Balayını uzatıp sezonu geç açması ve karşısında oynadığı tüm takımlara karşı "bizden fiziken üstündü" çelişkisini dile getirmesi bile yönetimin beceriksizliğini örtmez.

O dediğin adamlar 25-30 maç oynasa evet biz başaralı olurduk ve bu halde olsaydıkda eleştirmekte haklıydınız Baros yok Kewell yok Elano nun aklı burda değil Rijkaard napsın ya napsın.

O dediğin adamlar 25-30 maç oynasa evet biz başaralı olurduk ve bu halde olsaydıkda eleştirmekte haklıydınız Baros yok Kewell yok Elano nun aklı burda değil Rijkaard napsın ya napsın.

O zaman Bülent Korkmaz'ın günahı neydi. Adam geldiğinde defans tamamen çökmemiş miydi. Kewell-Hakan Balta stoperi oynamadı mı üstelik Hamburg'a karşı. Servetinden, Emre Aşık'ına, Emre Güngör'den Linderoth'a kadar bütün defansif oyuncular sakat değil miydi. O zaman neden Bülent Korkmaz eleştirildi. O Bülent Korkmaz ki 25 senesini bu camiaya vermiş adam Rijkaard acaba yarın gönderilse Galatasaray bir daha umrunda olur mu.

Bak ne demişim :

. Rijkaard gerek yaşanan sakatlıklardan dolayı şanssızlığı, gerekse teknik-taktik-sistem üzerinde hataları ile geçen sene kötü bir performans sergiledi..

Ha "Rijkaard ne yapsaydı ya ?" görüşüne katılmıyorum, Rijkaard bu takımın teknik direktörü,çaycısı değil.

Fakat bu sene "Rijkaard ne yapsın ya?" daha uygun...Artık ipler sadece Rijkaard'ın elinde değil.

Rijkaard'ın arkasındayım. Konuyla alakasız ama Bülent Korkmaz'a biraz daha uzun bir süreçte şans tanınmalıydı. Son haftalarda güzel futbol oynuyorduk. Yenildiğimiz beşiktaş deplasmanında falan süperdik örneğin.

O zaman Bülent Korkmaz'ın günahı neydi. Adam geldiğinde defans tamamen çökmemiş miydi. Kewell-Hakan Balta stoperi oynamadı mı üstelik Hamburg'a karşı. Servetinden, Emre Aşık'ına, Emre Güngör'den Linderoth'a kadar bütün defansif oyuncular sakat değil miydi. O zaman neden Bülent Korkmaz eleştirildi. O Bülent Korkmaz ki 25 senesini bu camiaya vermiş adam Rijkaard acaba yarın gönderilse Galatasaray bir daha umrunda olur mu.

Onu bana değil yönetime soracaksın kardeşim.Bende Korkmaz'ın kalmasını çook istiyordum.Ama Bülent gitti,Rijkaard'da gitsin demek son derece sakıncalı bir görüştür.

Bak ne demişim :

"Ha Rijkaard ne yapsaydı ya ?" görüşüne katılmıyorum, Rijkaard bu takımın teknik direktörü,çaycısı değil.

Fakat bu sene "Rijkaard ne yapsın ya?" daha uygun...Artık iplar sadece Rijkaard'ın elinde değil.

Yani bu sene Rijkaard napsın lafını sende diyorsun.O zaman gine bir noktada buluşmuş olduk sende gerçekleri görebilen taraftarlardansın.Tebrik ederim:)

He bu arada milli takımın bel kemiği lafını Helvacı demişti.Milli takımın Güney Afrika'da olmamasının sebeplerinden biri de budur

Komik olma diyene bak.

Sercan mı Baroş'tan iyi

Yahu geçen sene Baroş var mıydı BAROŞ 10.Hafta sakatlanmadı mı ? Ben mi yanlış biliyorum?

O Bursa niye sözleşme yenilemedi SARP'la niye beleş aldık ?

Hadi Ergiç'le yenilemesin de görelim.

Bursa'nın orta sahası bizden kat kat iyi .Sor bakalım Ertuğrul hoca'ya orta sahaları değiştirmeyi kabul ediyor mu ?

Sor bakalım defans hattını değiştiriyor mu? ee tabi sadece skorerlere bakarsan G.Saray iyi dersin

O zaman güzel kardeşim sadece Rijkaard gitsin birisi gelsin transfer olmasın.Transfer diye ağlamasın kimse bakalım kaçıncı bitiriyoruz.

Evt Baros yoktu sonra Nonda vardı.Nondada Sercandan daha iyi Nondayıda gönderen Rijkaarddı.Ben orta sahadan bahsetmıyorum bütün takımdan bahsediyorum.Gecen sene transfermarkt e giripte baktıysan Bi arda baros keita elano tüm bursa kadardı.Bu arada ben transfer olmasınmı diyorum en başta Polatı eleştiriyom zaten.Ama bu Rijkaardda sütten çıkmış ak kaış değil.Bütün büyük GS li yazarları oku bakalım Rijkaard hakkınnda neler diyor.

Geçen sene Baros 10.haftadan itibaren,Kewell 2. yarı hiç yoktu.Jo naptı ki burda Jo'nun ismini anıyorsun ayıp ya.Elano'nun aklı DK da idi Santos zaten sonradan adepte oldu takıma eee hala derdin ne senin neyi savunuyorsun.

Tmm Baros yoktu 10.hafta itibariyle kim vardı yerine Nonda vardı.Sonra Nondayı forvetsızken gönderen kimdi Rijkarrdı.Bu yüzden avrupada elenmemizin nedeni neydi forvetsız kalışımızdı.Bunları yapanda Rijkarrdı.Yani şimdi yukarıda yazdıgın nedenler bizim 3cülümüzü acıklamaz.avrupadan elenmemizin sebebide Rijkarddı zaten.Koskoca Galatasaray klübüne dedıgı seye bak amator takımla samıyende mac yaparken tac atarken oyuncular hızlı davranmışmıs yok ya.İşte Rijkarrdın vizyonu bu kadar.

Bizim taraftar mutantlaştı artık. Fatih Terim tukaka,Hakan Şükür tukaka,Bülent Korkmaz tukaka ve şimdi de Arda Turan tukaka... Ne güzel sahip çıkıyoruz değerlerimize dimi?! Kriterlerimiz farklılaştı,kime destek vereceğimize ben de akıl sır erdiremiyorum artık.

Avrupa'da adamlar kendi içlerinden çıkardıkları futbolcularına,teknik direktörlerine sahip çıkarken; biz maalesef bunun tam tersi ,medyanın ve rakip takımların oyunlarıyla değerlerimize çemkiriyoruz.Galatasaray'ın o geleneksel imajı da böylece yerle bir oluyor.

@Mert

Ben medyadaki salak saçma adamları okuma ihtiyacı duymuyorum.Çünkü o salak herifler zamanında Lucescu gibi hocayı F.Terim sevdasına gönderttirdiler.Gerets'i Skibbe'yi yine bu salak yazarlar baskı altına alıp göndertti.Onun için bana onlardan bahsetme.

Takımın Kaleci+Defans+Orta Sahası 7 eder.Bu 7 kişinin en fazla bir-iki tanesini monte edersin Bursa'ya.Gerisini at çöpe Sırf Keita-Arda yetmediğini söyledim.Transfermarkta da bakmıyorum.Orada da saçma salak rakamlar mevcut mesela Alex 10 milyon.Kim verir bu saatten sonra Alex'e 10 milyon

Ama adam çıkmış hala bu dandik kadroyla şampiyon olabiliriz diyor

Rijkaard sütten çıkmış ak kaşık değildir.Zaten kimse böyle birşey demedi.Ama her seferinde hoca kesen zihniyet bi kere de yönetimi futbolcuları kessin

Tmm Baros yoktu 10.hafta itibariyle kim vardı yerine Nonda vardı.Sonra Nondayı forvetsızken gönderen kimdi Rijkarrdı.Bu yüzden avrupada elenmemizin nedeni neydi forvetsız kalışımızdı.Bunları yapanda Rijkarrdı.Yani şimdi yukarıda yazdıgın nedenler bizim 3cülümüzü acıklamaz.avrupadan elenmemizin sebebide Rijkarddı zaten.Koskoca Galatasaray klübüne dedıgı seye bak amator takımla samıyende mac yaparken tac atarken oyuncular hızlı davranmışmıs yok ya.İşte Rijkarrdın vizyonu bu kadar.

Nonda'yı Rijkaard değil yönetim gönderdi taraftar tepkisinden dolayı yoksa Kewell gidecekti ama sen sadece Baros'a açıklama getirmişsin ya daha Kewell var Elano var Jo var Santos var onlarada bi açıklama getirsene.

Yılmaz Vural bile Rijkaardan daha iyi hocadır.İşte durumumuz bu halde.

Aynen bu kafada devam hocam helal olsun. Size bu müstehak zaten. Kewell'ı koşmaz diye kessin Baros'u sarı kart gördü diye dövsün değil mi.

Ya anlamıyorum arkadaş şu karşılaştırma nasıl yapılır. Yılmaz Vural sanki her sene bir takımı ilk 5'e sokuyor da buraya adını yazmaya tenezzül ediyorsun. Her sene fenere hoca yapın beni diye ağlayan adamı hocamızla karşılaştırıyorsun.

Anca hocaya sallayın. 25 senedir tüm kabahat hocalarda zaten. Kovun anasını satayım. Getirin yerine bir Türk hoca yanına da futbolcu eskisi bir yardımcı versin gazı maçtan önce bak nasıl top oynuyo takım. Zaten oynamazsa hocası döver. Size bunlar lazım Rijkaard falan fazla...

Aynen bu kafada devam hocam helal olsun. Size bu müstehak zaten. Kewell'ı koşmaz diye kessin Baros'u sarı kart gördü diye dövsün değil mi.

Ya anlamıyorum arkadaş şu karşılaştırma nasıl yapılır. Yılmaz Vural sanki her sene bir takımı ilk 5'e sokuyor da buraya adını yazmaya tenezzül ediyorsun. Her sene fenere hoca yapın beni diye ağlayan adamı hocamızla karşılaştırıyorsun.

Anca hocaya sallayın. 25 senedir tüm kabahat hocalarda zaten. Kovun anasını satayım. Getirin yerine bir Türk hoca yanına da futbolcu eskisi bir yardımcı versin gazı maçtan önce bak nasıl top oynuyo takım. Zaten oynamazsa hocası döver. Size bunlar lazım Rijkaard falan fazla...

Nokta bundan ötesi yok daha da cevap vermeyecem Rijkaard'a sallayana size taktik sistem bilmeyen adamlar lazım hadi kib.

Üst Alt