Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu

Cevap: Hani Bu Kadro Los Galaktikos'tu

Sarp dediğin adam Kayseri Erciyes sporun oyuncusudur.Adamın geçmişine bak.Küme düşen Kayseri Erciyes sporun oyuncusudur.

Ve bize B.Korkmaz'ın kazığıdır.Bursa Sarp'ı tercih etmemişdir.Sözleşme bile yenilemedi.

O çok övdüğün milli takımda da oynamıştır Hüseyin Cimşir ve Trabzon'dan gelmiştir.

Mustafa sarp da milli takıma seçildi geçen sene.bu mudur yani hüseyin'i süper yapan.ayrıca her küme düşen takımın futbolcusu kötü olacak diye bi gaye mi var ? ya da 2.ligten gelen bir futbolcu başarısız olacak diye bi gaye mi var ? tuncay sakaryaspor'dan gelmedi mi fenerbahçe'ye yada 3 büyüklere transfer olan anadolu takımlarındaki futbolcular küme düşmemeye oynamadı mı hiç bir zaman.

Sarp dediğin adam Kayseri Erciyes sporun oyuncusudur.Adamın geçmişine bak.Küme düşen Kayseri Erciyes sporun oyuncusudur.

Ve bize B.Korkmaz'ın kazığıdır.Bursa Sarp'ı tercih etmemişdir.Sözleşme bile yenilemedi.

O çok övdüğün milli takımda da oynamıştır Hüseyin Cimşir ve Trabzon'dan gelmiştir.

Ben sana geçmişlerine bak napmışlar demedimki zaten.Dün izlediğin 90 dakkada Hüseyinin bana Mustafa Sarptan artısını söle.Hatta Mustafa sezon ortalaması 3 4 goldür.Hüseyinin maksimum 1 dir.

İstedikleri yapılmıyorsa bırakıp gitseydi kardeşim başarısız olacağını bile bile durur mu bir insan takımın başında. Madem çok büyük hoca Türkiye'de başarısız olmayı ve kariyerine zarar vermeyi niye göze alıyor. Gitsin Milan'a Juventus'a ya da Hollanda liginde bir takıma. Bu kadar mı gönülden bağlı Galatasaray'a. Hem kendine hem takıma zarar veriyor..

Yahu hala neyin muhabbetini yapıyorsun.Adama belli ki bazı sözler veriliyor.

A.Polat diyor ki taraftara 5 oyuncu alınacak kampa yetiştirilecek.

Hani hangisi yetişti.Hani nerede 5 oyuncu.

Hepimiz bekledik Rijkaard da bekledi.Ee bu kadar bekle sen sonra Rijkaard'a patla.Bu ne tezat ? Bu nasıl iş?

Sen bunları söylüyorsun ve yönetime tepki vermiyorsun ha

Yahu kardeşim geçin bunları geçin.Kestiğiniz kaçıncı hoca.

Elli kere söyledim Yıllarca hocalara patladı fatura bi kere yönetime laf ettin mi?

Hayır

Şimdi senin bu durumda hoca ya mı yönetime mi tepki vermen gerekiyor?

A.Polat şakşakçılığını bırakalım ben de bıraktım artık

Yönetime inat Rijkaard'a sahip çıkmalıyız arkadaşlar Onur'un söylediği bu.

Yoksa onu da gönderip kendilerini temize çıkartacaklar. Rijkaard gibi adam getirdik başarısız oldu biz ne yapalım? diyecekler. Onlara bu fırsatı vermemek için tam olarak destek vermeliyiz. İş galibiyet-beraberlik değil artık.

Kaç maç oynadı bilader M.Sarp

Hangi maçta kaç dakka forma giydi.

Yiğidi öldürün hakkını verin geçin bu işleri

seçildi geçen sene ama oynatılmadı.hüseyin kaç maç oynamış milli takımda da ne yapmış.hüseyin gibi adamın ne hakkını verecem bırak git Allah aşkına.Mustafa Sarp'ı çok beğendiğimden demiyorum ama başka takımın futbolcularına gelince süper oluyorlar kendi takımındaki futbolcular da itin g.üne sokuluyor.ayıptır.

Ben sana geçmişlerine bak napmışlar demedimki zaten.Dün izlediğin 90 dakkada Hüseyinin bana Mustafa Sarptan artısını söle.Hatta Mustafa sezon ortalaması 3 4 goldür.Hüseyinin maksimum 1 dir.

Laf attığın adamın ya da karşılaştırdığın adamın ne olduğunu söyledim geçmiş derken.

M.Sarp'ın dünkü maçta yediği naneleri görmedin mi?

Volkan Şen'e samba yaptıran adam, ortasahada topu kaptırdıktan sonra topun peşinden değil de hakeme giden adam.Markaj yapamayan adam,pres yapamayan adam,basmayan top çalamayan adam.

Vasıfsız adam.

Mustafa Sarp'ın eksileri sana.

seçildi geçen sene ama oynatılmadı.hüseyin kaç maç oynamış milli takımda da ne yapmış.hüseyin gibi adamın ne hakkını verecem bırak git Allah aşkına.Mustafa Sarp'ı çok beğendiğimden demiyorum ama başka takımın futbolcularına gelince süper oluyorlar kendi takımındaki futbolcular da itin g.üne sokuluyor.ayıptır.

Hüseyin'in çıktığı maç sayısı 26 imiş baktım şimdi

Ersun Yanal zamanında gruplarda az mı görev aldı?

Bay geçmiş hatırlamıyor musun bunları.

Yaşları farklı mı bu heriflerin.O sırada Mustafa Sarp Gaziosmanpaşa da M.İdman yurdunda ne yapıyordu ?

Yahu hala neyin muhabbetini yapıyorsun.Adama belli ki bazı sözler veriliyor.

A.Polat diyor ki taraftara 5 oyuncu alınacak kampa yetiştirilecek.

Hani hangisi yetişti.Hani nerede 5 oyuncu.

Hepimiz bekledik Rijkaard da bekledi.Ee bu kadar bekle sen sonra Rijkaard'a patla.Bu ne tezat ? Bu nasıl iş?

Sen bunları söylüyorsun ve yönetime tepki vermiyorsun ha

Yahu kardeşim geçin bunları geçin.Kestiğiniz kaçıncı hoca.

Elli kere söyledim Yıllarca hocalara patladı fatura bi kere yönetime laf ettin mi?

Hayır

Şimdi senin bu durumda hoca ya mı yönetime mi tepki vermen gerekiyor?

A.Polat şakşakçılığını bırakalım ben de bıraktım artık

Geçen sezon transferler zamanında yapıldı da ne oldu. Premier Lig kariyerli oyuncular alınmadı mı. Keita,Elano,Arda,Baros,Kewell gibi kadro kimin eline verildi bu zamana kadar. Lucescu zamanında Victoria,Perez,Florquin,Erhan Namlı,Batista gibi adamlar alınıyordu üstelik de kiralık. O kadro başarılı olmadı mı. Hoca kötü işte kabul edin. Barcelona kariyeri var dediğiniz adam son 2 sezonda Real Madrid'in 10 puan gerisinde kaldı. Hem de şimdiki gibi büyük bir kadroya sahip olmayan Hollandalı Real Madrid'in. O gitti vasıfsız bir hoca olan Guardiola geldi Barcelona Real Madrid'e 2 yıldır kan kusturdu 99 puan aldı. İlk yılında 6 kupayı birden aldı. Deplasmanda 6 attı. Rijkaardlı Barcelona ilk yıl başarısızdı düşme hattına kadar inip ligi 3. sırada bitirdi. Sonraki 2 sezon başarılıydı şampiyon oldu CL'yi aldı ama sonrasında 2 sezonda da Real Madrid'e geçildi. Sparta Rotterdam'a küme düşürdü bu hoca. Sparta Rotterdam ki her sene 1. ligde olan bir takımdır. Bir tek o sezon düştü.

Laf attığın adamın ya da karşılaştırdığın adamın ne olduğunu söyledim geçmiş derken.

M.Sarp'ın dünkü maçta yediği naneleri görmedin mi?

Volkan Şen'e samba yaptıran adam, ortasahada topu kaptırdıktan sonra topun peşinden değil de hakeme giden adam.Markaj yapamayan adam,pres yapamayan adam,basmayan top çalamayan adam.

Vasıfsız adam.

Mustafa Sarp'ın eksileri sana.

Peki bunlar Mustafanın eksileriyse Hüseyinın artılarını say.Kewella tekme atmaktan başka birşeymi yaptı 90 dakka.Allahın odununu gelmişin burda metediyorsun.Çokmu vasıflı Hüseyin.

Volkan Şen'e samba yaptıran adam

Volkan Şen'e samba yaptıran adam Hakan Balta'dır.yediğimiz ilk golde Mustafa Sarp gitti Hakan Balta'nın mevkisine pek birşey yapmasa da Hakan Balta'nın ..unu temizlemek istedi en azından.Mustafa Sarp vasıfsız adam bu takımda oynayabilecek kapasitede bi futbolcu değil ona hem fikirim ama Mustafa Sarp'tan daha kötü adamlar da mevcut bu takımda Hakan Balta v.b

Geçen sezon transferler zamanında yapıldı da ne oldu. Premier Lig kariyerli oyuncular alınmadı mı. Keita,Elano,Arda,Baros,Kewell gibi kadro kimin eline verildi bu zamana kadar. Lucescu zamanında Victoria,Perez,Florquin,Erhan Namlı,Batista gibi adamlar alınıyordu üstelik de kiralık. O kadro başarılı olmadı mı. Hoca kötü işte kabul edin. Barcelona kariyeri var dediğiniz adam son 2 sezonda Real Madrid'in 10 puan gerisinde kaldı. Hem de şimdiki gibi büyük bir kadroya sahip olmayan Hollandalı Real Madrid'in. O gitti vasıfsız bir hoca olan Guardiola geldi Barcelona Real Madrid'e 2 yıldır kan kusturdu 99 puan aldı. İlk yılında 6 kupayı birden aldı. Deplasmanda 6 attı. Rijkaardlı Barcelona ilk yıl başarısızdı düşme hattına kadar inip ligi 3. sırada bitirdi. Sonraki 2 sezon başarılıydı şampiyon oldu CL'yi aldı ama sonrasında 2 sezonda da Real Madrid'e geçildi. Sparta Rotterdam'a küme düşürdü bu hoca. Sparta Rotterdam ki her sene 1. ligde olan bir takımdır. Bir tek o sezon düştü.

Yahu hala geçmiş geçmiş

Geçen sezon transferler kampa yetişdi mi?

Songün Caner-Ufuk Keita hangisi kampa geldi üstüne kaçan Sezer

Yahu tamam uzamasın A.POLAT çok yaşa A.Polat çok yaşa

Volkan Şen'e samba yaptıran adam Hakan Balta'dır.yediğimiz ilk golde Mustafa Sarp gitti Hakan Balta'nın mevkisine pek birşey yapmasa da Hakan Balta'nın ..unu temizlemek istedi en azından.Mustafa Sarp vasıfsız adam bu takımda oynayabilecek kapasitede bi futbolcu değil ona hem fikirim ama Mustafa Sarp'tan daha kötü adamlar da mevcut bu takımda Hakan Balta v.b

Onları saydım zaten yukarı da .Önceki postlar plz

Onur boşver renkdaş uğraşma bunlarla ne dersen de anlamazlar ben çok uğraştım olmadı bırak kendi hallerinde takılsınlar:)

Peki bunlar Mustafanın eksileriyse Hüseyinın artılarını say.Kewella tekme atmaktan başka birşeymi yaptı 90 dakka.Allahın odununu gelmişin burda metediyorsun.Çokmu vasıflı Hüseyin.

Övmüyorum sapıtmayınız, saptırmayınız.M.Sarp'tan iyidir onu söylüyorum.Bu söylediklerim de Hüseyin'i üstün kılıyor

Sadece şunun için desteklenmesi lazım

Yönetime inat Rijkaard'a sahip çıkmalıyız arkadaşlar Onur'un söylediği bu.

Yoksa onu da gönderip kendilerini temize çıkartacaklar. Rijkaard gibi adam getirdik başarısız oldu biz ne yapalım? diyecekler. Onlara bu fırsatı vermemek için tam olarak destek vermeliyiz. İş galibiyet-beraberlik değil artık.

Yahu hala geçmiş geçmiş

Geçen sezon transferler kampa yetişdi mi?

Songün Caner-Ufuk Keita hangisi kampa geldi üstüne kaçan Sezer

Yahu tamam uzamasın A.POLAT çok yaşa A.Polat çok yaşa

Geçmişten örnek verilecek tabi gelecekten mi örnek vereyim. Bu takım daha zayıf kadrolarla da şampiyon olabiliyordu demek ayıp mı. Amaç şampiyonluk değil mi, iyi futbol izlemek değil mi. An itibariyle ne var şu an. Ne kazandırdı Rijkaard onu söyle o zaman bende başarılı olan hocalardan örnek vermeyeyim..

Onur boşver renkdaş uğraşma bunlarla ne dersen de anlamazlar ben çok uğraştım olmadı bırak kendi hallerinde takılsınlar:)

Ayrıca konuşmalarına dikkat et biraz.Kendinden büyük insanlara karşı biraz saygılı olmayı öğren.emin ol o zaman diğer insanlar tarafından daha fazla saygı göreceksin.

Üst Alt